מסך 17" או 19", לצורך משחקים - תקציב עד 1500. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך 17" או 19", לצורך משחקים - תקציב עד 1500.

HydroIT

Recommended Posts

אני אישית מאוד אהבתי את במסכי CRT - אני לא יודע איך המצב עומד היום במסכי LCD.

אני צריך מסך 17" (או 19") למשחקים, תקציב של עד 1500 ש"ח.

אשמח לקבל כמה שיותר המלצות עם פירוטים.

העדפה למסכי 17". (בלי רמקולים!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

17'' כבר מת, לא משתלם לקנות אותם ומי שקונה עושה טעות .

המינימום הוא 19''.

בתקציב הזה תשכח ממסך איכותי, רק ככה שתיהיה בעניינים.

וכמו שדניס אמר ואני מחזק אותו אם כבר אתה רוצה מסך בתקציב הזה המינימום שיהיה יותר איכותי מכל השאר בתקציב הוא ה932B.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר להודעה הראשונה שלך , כן גם לי יש מסך CRT 17'' של F700B ואני מאוד מרוצה ממנו, אבל אם החלטת להתקדם אז אתה מתקדם בכל פרמטר אפשרי.

אם זה גודל המסך, רזולוציה שזה כולל, טכנולוגיה אחרת (LCD) וכו'.

אם תעלה את התקציב בעוד כמאה שקלים תקבל מסך איכותי מאוד vp930 עם פאנל M-PVA שזה כולל זוויות צפייה רחבות יותר מפאנל TN, עומק צבעים טוב יותר וטוב יותר לישיבה ממושכת מול המחשב.

לגבי ארגונומיה (הנדסת אנוש) למסך אין רכזת , אך יש לו מצב "פיבוט", אפשרויות כיונוון והוא בעל 2 יציאות VGA ויציאה 1 של DVI-D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני כרגע עם ה- FLATRON T710BH, והוא עבד טוב עד ללפני שנה.

גררתי אותו שנה נוספת, אבל הוא פשוט דפוק ואין עליו אחריות יותר....

הבסיס של הVP930B לא משהו :|

יש אולי משהו קצת יותר... עדין לעין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בידיוק הבעיה בLG? עד כה לא שמעתי על בעיה אחת עם מסכי הCRT 17'' שלהם.

אני עדיין מחכה למענה של swg על השאלות שלי, מעניין אם הוא יחזק/יחליש את הטענה שלי.

לגבי הvp930 גם ככה התקציב שלך הוא 1500 ואתה חורג במאה, ובגלל הרגלית אתה עכשיו רוצה מסך אחר שיהיה גם איכותי.

לדעתי הרגלית יפה, הרבה לא אהבו אותה.

יש לך כמה אופציות:

א' לעבור ל2007wfp וזה אומר בנוסף למאה שקל שאתה חורג, לחרוג עוד 400 שקל.

ב' לקחת את הxerox או הלנובו או ה932B של (האופציה הפחות מומלצת).

ג' להישאר עם הvp930 ולעזוב את העניין של העיצוב כי בסופו של דבר רגלית אחרת לא תכפר על סוג פאנל גרוע שתקבל אם תבחר במסך אחר עד התקציב שרשמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי עם ה-T710BH הוא די טוב כשהוא חדש - מבחינת חדות סבירה, ניגודיות , בהירות ואיכות צבע. הבעיה שלו - הידרדרות מהירה של החדות והבהירות אחרי כשנה.

ה-VP930 הוא מסך מצויין (ה-S1931 של EIZO יותר טוב ממנו בכמה אספקטים אבל יותר יקר) ואם העניין של הרגלית הלא פוזיטיבית מפריע אפשר לחבר את המסך אל זרוע מקובעת לשולחן או לקיר. חבל לתת לרגלית לפסול אותו שכן מתחת למחירו שאר הדגמים די נחותים ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות, הF700B אחרת ואני מקווה שישאר ככה מהT710BH (למרות שנראה לי שהT170BH ישן יותר, ואם זה ככה זה אכן מראה שלא כל מה שחדש יותר טוב יותר)

בנוגע לרגלית, man of orleans מציג לך פיתרון מעניין שלא חשבתי עליו. באמת שווה התייחסות ובדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שחשבתי שתקציב כזה יספיק, אבל אם אני צריך ל"זרוק" על זה משכורת שלמה אז אני מעדיף.

אני רוצה פשוט מסך איכותי, ואם גם עד 1500 קשה להשיג אחד - מה אפשר להשיג במחיר של עד 2000?

הרגל ממש מפריעה לי ויזואלית לעין, ואין לי אפשרות לחבל את המסך בצורה ש man of orleans הציע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...