שאלה בקשר לקניית iBook יד שניה - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לקניית iBook יד שניה

Nadav_Peretz

Recommended Posts

אהלן :)

הפעם הראשונה שראיתי מק הייתה לפני בערך חצי שנה, מאז שראיתי את המקבוק של פשוט לא יכלתי שלא להזיל ריר.

מכיוון שהמחירים של ידע הם בשמיים, ממש בשמיים, חיפשתי מקבוק יד שניה, אבל לצערי גם היד שניה לא כזה זול. בפוקס הצלחתי למצוא iBook G4 עם מעבד 933MHz PPC, ג'יגה של ראם (זה מה שהבנתי לפי התיאור), כרטיס מסך של ATI + שתי משחקים למק (Call of Duty וMax Payne), ומערכת הפעלה Tiger.

המסך בגודל 14 אינץ', שלדעתי זה נפלא לiBook.

המחיר הוא 2.5K שקל, והמוכר דיי קרוב אליי מבחינת מיקום אז ככה שאין לי בעיה עם זה.

לפי התמונות הוא נראה דיי טוב,

t2028_1826465278137.jpg t2029_1826465278138.jpg

האם כדאי לקנות את הiBook ולקחת את הסיכון שהוא יכול להתקלקל בעוד חצי שנה ולא תיהיה לי עליו אחריות?

עדיין לא נסעתי לחו"ל, אז אין לי מושג אם יש תיכנון שאני ייסע לחו"ל בזמן הקרוב ולנצל את ההזדמנות לקנות שם מקבוק בזול.

תודה מראש ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית הייתי קונה אותו בלי לחשוב פעמיים, אני מאוד בספק שהוא יתקלקל בקרוב מאקים בדרך כלל שורדים לאורך זמן אלא אם כן זה Manufacturing defect ואותם מגלים תוך פחות זמן ממה שיש לבן-אדם הזה את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית הייתי קונה אותו בלי לחשוב פעמיים, אני מאוד בספק שהוא יתקלקל בקרוב מאקים בדרך כלל שורדים לאורך זמן אלא אם כן זה Manufacturing defect ואותם מגלים תוך פחות זמן ממה שיש לבן-אדם הזה את המחשב.

במקרה והוא נהרס, ידע תומכים באפשרות לתקן מחשבים כאלה?

ומבחינה כלכלית, הכסף שווה את המחשב?

עריכה:

עוד שאלה קטנה.. ידע גם מפציצים מחירים בתיקון מחשבים? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמורות להיות בעיות מיוחדות, כל עוד אתה קונה מאדם אמין.

וידע דופקים מחירים בכל נושא, בשביל תיקון יד שניה, אם צריך, עדיף לפנות אל צביקה מאפל'ה, שהוא האדם הכי אמין בתחום המקינטוש בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...