מישהו קנה פעם במרדנית? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו קנה פעם במרדנית?

papoose

Recommended Posts

קניתי משם פעם, אבל אני לא הייתי מרוצה מהשרות לקוחות ומהירות המושלוח שלהם.

רק אחרי שהתקשרתי המוצר הגיע, ועם מימוש האחריות היו לי המון בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית קניתי במרדנית בנהריה.

הצוות שם מאוד אדיב, מאוד נכונים לעזור עם תקלות ולא עושים בעיות עם אחריות.

מה שכן, קניתי שם לפני שנה וחצי בערך פי הדפסה מהאתר של הרשת, מאוד מאוד זול ביחס למפרט - וכל מה שרק אפשר שיהיה זבל, היה זבל. שילמתי תוספת של 150 שקל בשביל שיהיה שקט (המחשב המקורי נשמע כמו טרקטור).

כשהבאתי אותו פעם אחת לתיקון הם שאלו אותי, לפני שהסברתי שקניתי אותו שם "מאיפה קנית את הזבל הזה?" :smile1:

בקיצור, אם יושבים איתם בחנות ומרכיבים מפרט - זה סבבה לגמרי. אבל לא רצוי לקנות את המפרטים המוכנים מהאתר, למרות שהם זולים.

מעבר לזה, אני הייתי מרוצה מהשירות שם.

מצד שני, שמעתי ממישהו אחר שקנה ממרדנית (נדמה לי בחיפה, אבל אני לא סגור על זה) שהשירות היה מתחת לכל ביקורת.

שורה תחתונה, אין אחידות ברשת, עד כמה שאני יודע. אם אתה מתכוון לחנות ספציפית של מרדנית, תתן את הפרטים המדוייקים ואנשים יספרו לך חוויות ספציפיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הניסיון שלי איתם זוועתי (פעם הבאנו מחשב לתיקון, אחרי שישבנו בתור שעתיים ואף אחד לא התייחס אלינו, לקחנו תרגליים והסתלקנו, ולא חזרנו לשם יותר).

מצד שני, יש לי חבר שלא מוכן לחשוב על חנות אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לגאיה , לפני חודשיים ככה קניתי אצלו 2GB , הוא משך אותי בערך חודש עד שקיבלתי אותם וגם כשקיבלתי אותם הם לא היו טובים , באתי 4-6 פעמים לחנות כל פעם ובסוף הוא החזיר לי תכסף (אחרי חודש של נסיעות מטרטרות לחנות , לקיחת המחשב , הרכבה וכו' ) ...

עד למקרה הזה הוא היה סבבה , אבל מאז התבאסתי עליו לאללה ... תקנה ב NOACOMP , זה בנשר , או בפנדס ליד הצ'ק פוסט ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו, כשהלכתי לקנות מחשב (לפני 4 חודשים) בניתי מפרט שרציתי ובדקתי אותו בקיי.אס.פי., פנדה וגאיה.

בקיי אס פי לפחות הציעו לי את אותו המפרט בלי תשלום על הרכבה כשאמרתי להם שאני אוטוטו רוכש אותו בפנדה, אבל כשהגעתי ל"גאיה" נעמד מולי פישר בן 19 , כאשר מאחוריו ניתן לראות את ה"טכנאי" בן ה....19 גם? שעובד מאחורי הקלעים. :kopfpatsch:

בחנות אפשר לראות המון ציוד ישן. חלק מהציוד נראה יד שניה. ישנים בגודל של חצי מקרר כל אחד והמון ציוד היקפי זול ו"מדבקתי", לא תראו שם למשל ציוד של לוג'יטק.

בעיקר GPT, TEAC וכאלה...לא יודע למה, אבל אצלי אישית זה אומר איזה משהו על החנות.

כדי שאקנה אצלו את המחשב עם המפרט הזה הוא הציע לתת לי את אחד המארזים האלה ששכבו אצלו על הרצפה פלוס ספק ג'נרי כדי שיצא לי זול יותר לעומת המארז שהיה לי במפרט. (דקה אחרי זה הטכנאי נכנס ואומר "בואנה, אתה יכול לעזור לי שניה עם אחד המחשבים פה ? אני תקוע". אכן, טכנאי למופת.)

אמרתי "תודה" והלכתי לקנות בפנדה.

המלצה שלי ? לך על פנדה.

בפנדה אולי הכל קצת יותר יקר והמוכרים אולי רביעיית אנטיפטים שרוצים שתחשוב שהם עושים לך טובה שהם משרתים אותך, אבל הציוד ברמה , ואני נורא מבסוט מהמחשב.

זה מה שחשוב.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון אישי מרדנית בחיפה חנות זוועה

זה מתחיל מהבטחות לגבי תאריך אספקה, ממשיך בשקרים של מחר זה יהיה במשך חודשיים!!! אחרי שיחה עם היבואן התברר שהיבואן בכלל לא יודע מתי זה יגיע

ולסיום שירות על הפנים

הסניף בקריות גם על הפנים. בן דוד שלי שדרג שם מחשב לפי מפרט שנתתי לו והמוכר ברוב חוצפתו לקח לו כרטיס מסך וכרטיס קול מהמחשב הישן שהיו שווים יחד כ-1500 שקל. לטענתו לא היה בהם צורך והוא זרק אותם לפח. אחרי איומים ובעיות הכרטיסים נמצאו.

בקיצור מניסיון אישי מאד לא מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...