האנרמקס 365 הלך לעולמו (בתקווה לבד) צריך מחליף, �רצוי מודלרי, כמה שיותר זול - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האנרמקס 365 הלך לעולמו (בתקווה לבד) צריך מחליף, �רצוי מודלרי, כמה שיותר זול

B.D.B

Recommended Posts

טוב האנרמקס מת (26A@12v) אני מאוד מקווה שהוא לא לקח איתו עוד חלקים, למה אני מרושש גם ככה.

מאז ששידרגתי הוא עשה בעיות, המחשב היה נדלק נכבה ונדלק שוב, לא במהלך העבודה, אלא רק בהדלקה הרישונית ולפעמים המחשב פשוט לא היה עולה והיה נשאר תקוע בשלב שלפני ה-POST, מסך שחור והמאוור של הכ.מסך על מקס'. הנחתי שזה כנראה או בעיה בלוח או בספק.

בכל מקרה הוספתי עוד הארדיסק לפני שבוע שבועיים וזה כנראה מה ששבר את גב הגמל, היום הדלקתי את המחשב והא התחיל ברצף הנדלק נכבה נדלק, רק שהפעם כשהוא נכבה היה 'תיק' חזק והוא לא נדלק יותר ואז ריח השרוף לא איחר לבוא, אני מקווה שרק הספק מת. ליתר בטחון חיברתי אותו למחשב אחר והוא כצפוי לא עובד, אבל הוא כן מספק מתח כלשהוא כי הנורית standby בלוח אם נדלקה.

בכל אופן, אני צריך המלצה לספק, קחו בחשבון שהספק הזה נותן 26A בריל 12v והוא עדיין לא החזיק את המחשב. רצוי שהספק יהיה מודולרי וכמה שיותר זול, אבל לא ג'נרי\זבל.

המפרט:

C2D E6300 @ 3.35Ghz 1.425v

2Gb 800Mhz @950Mhz 5-5-5-20 2.2v

P965-DS3 @ 475Mhz (max NB voltage +0.3v I think)

X1800XT 256mb (consumes more than everything else combined)

120Gb Maxtor (consumes twice the wattage of the WD)

500Gb

2 CD-rw/DVD-+rw

1 Hercules Fortissimo 2 (used for gameport only)

1 (upcoming) Audigy 2

3 120mm fans + 1 92mm (about 5w each)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אישית את ה-ENERMAX LIBERTY 400W, המחשב פה מולי פתוח איתו, הוא גם מודולארי, וגם מוסלב ברמה מצויינת, מחזיק GTS באוברקלוק + למעבד שעכשיו כשפתרתי את בעיות הקירור שהטכנאי של IQPC יצר, יכול לעלות עוד קצת מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאתם לא קולטים את חומרת המצב (תרתי משמע). ה-1800XT צורך יותר מ 110W לבדו (יותר מ-8800GTS). בנוסף מערכת שהיא יותר חלשה משלי ויותר חשוב מכך, לא באוברקלוק, צורכת 300W (נחסיר 20% יעילות שווה 240W). ולא נראה לי שהספק היה פגום, הוא החזיק יופי קרוב ל-3 שנים. עכשיו כשאני חושב על זה מעניין עם זה עדיין באחריות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

120W הכרטיס מסך

מעבד באוברקלוק, בהגזמה עוד 120W

כל השאר מסביב נניח עוד 50W

זה רחוק מאוד מ360W

(במיוחד לאור העובדה שאף פעם כל החלקים לא יהיו במאמץ מלא בו זמנית)

שים לב שהTDP של ה4800 ב90NM הוא כמו של Q6700 בערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהדלקה הם כן, זה הספק השלישי שהולך לי, כולם מתים בהדלקה. טוב נלך על הליברטי 400 ונקווה לטוב. דרך אגב, יש לו חיבור ATX12V עם 4 פינים או את החדש עם 8? כי הבנתי מחבר, שאין אפשרות להכניס את החדש עם ה-8 בגלל קבל שמפריע.

ודרך אגב, TDP!=Power Consumption

Power Consumption >= TDP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה אין דבר כזה ספקים של COOLERMASTER

את ה380W שלהם מייצרת חברה בשם HIPRO

את ה550W שלהם מייצרת חברה בשם ACBEL POLYTECH

את ה600W שלהם מייצרת חברה בשם seventeam והוא למעשה ספק 500W

ואת ה500W אין לי מושג מי מייצר :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...