מחשב קופא בעת הפעלה...בעיית MUP.SYS?! - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב קופא בעת הפעלה...בעיית MUP.SYS?!

IdanS

Recommended Posts

ברשותי מחשב די חדש (בן חצי שנה בערך).זה מפרט המערכת:

windows xp home edition sp2 (מקורית!!!)

מעבד אינטל פנטיום כפול ליבה 3GHZ

זיכרון RAM 1024 MB DDR2 2.99 GHZ

המחשב שלי קופא בעת האיתחול.עוד לפני שעולה מסך הטעינה של ווינדוס XP (עם הפס הכחול המרצד למטה) המחשב פשוט קופא.לא ממשיך הלאה.

לא ניתן לעשות RESET. גם לא CTRL+ALT+DEL.פשוט כלום.נאדה.

כשמכבים ומפעילים שוב הוא מגיע למצב שהוא שואל אם אני רוצה SAFE MODE וכו'.כשאני עושה SAFE MODE הוא קופא בנקודה שבה הוא

מנסה לטעון את הקובץ MUP.SYS

אם לא נוגעים במחשב כמה זמן המערכת מופעלת כמו שצריך,עד שהמחשב מאט את עצמו בצורה עצבנית,וקופא שוב.כשמאתחלים את המערכת

שוב הוא קופא באותה נקודה MUP.SYS

התקלה פשוט הופיעה פתאום כרעם ביום בהיר.פירמטטי את המחשב פירמוט יסודי והתקנתי מחדש את מערכת ההפעלה צעד אחר צעד.הבעיה לא נפתרה והיא חוזרת שוב.המחשב ישב במעבדה שלושה ימים.נאמר לי שהזכרונות תקינים,הכרטיסים תקינים,המאווררים תקינים,ספק הכוח תקין,אין בעיות הגדרה של וכו'.

לדעתי אולי הדיסק הקשיח או הסידי לא תקינים אך כל בדיקה שעשיתי בעזרת תוכנות תחזוקה לא מראות שום בעיה.נאמר לי שהבעיה היא במערכת ההפעלה.

שוב פירמטטי את המחשב והתקנתי את המערכת פירמוט יסודי והתקנה צעד צעד לפי ההוראות.הבעיה לא ניפתרה.

שאלתי היא...

א.על מה אחראי קובץ MUP.SYS?

ב.מה כן יכול להיות הגורם לבעיה הבלתי נפתרת הזו?

נ.ב. פורומים שונים של מחשבים (וגם קרוב משפחה שמתעסק עם זה) מציעים שהבעיה היא בעית חומרה כלשהיא.בדיקות המעבדה לא מצאו שום בעית חומרה.

מה עושים עם הבעיה הזאת?זה מחשב חדש שעלה מספיק כסף...מה ניתן לעשות כדי לפתור את זה?

תודה ושבוע טוב

עידן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להעתיק את הקובץ מדיסק אחר...ניסיתי להעתיק קובץ ששלחו לי ממחשב אחר...שום דבר לא עוזר.

וגם חיפשתי כמעט בכלפורום אפשרי באנגלית על הבעיה.גם שם התשובות שיש לא ממש עזרו לי.קיוויתי שאולי כאן מישהוא יוכל לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...