המלצות למארז במקום ה HUSH - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות למארז במקום ה HUSH

DiDiAs

Recommended Posts

בינתיים ה HUSH לא הגיע וצריך להמתין עוד שבוע... יתכן ובשבוע הבא נצטרך להמתין עוד ...

בדקתי מספר מארזים נוספים במקום ה HUSH. המטרה הינה מארז קטן שקט ללוח GA-P35 של Gygabyte וכרטיס מסך מסדרת ה 8800 וספק נפרד Liberty 400W. המארזים שנראו לי חיצונית הם:

1) Raidmax עם SIRIUS (יש גם את SMILODON).

2) Thermaltake עם Aguila או Soprano.

3) עם Poseidon.

4) Enermax עם Chakra דגם 3050.

סדרתי אותם לפי הסדר שנראה לי (1 - הכי מוצא חן חיצונית ונתונים). האם יש תחליף ל HUSH (ממה שכתבתי או אחר) במידה ולא יגיע בקרוב ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נעשה אלימינציה

1)לא שמעתי שום דבר טוב על המארז הזה

2)לא אוהב את הסדרה הפשוט של טרמלטייק... רצוי להתרחק...

3)מארז חמוד מאוד... אני מכיר אותו אישית... ממליץ!

4)גם מארז טוב! כנראה יותר טוב...

אז בעצם לקחתי את מה שהכי פחות אהבת והם הטובים של הרשימה שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי מהשניים יותר שקט ?

ה Chakra מגיע בלי המאוורר האחורי, איזה רצוי להוסיף ועדין לשמור על שקט יחסי ?

המארז שאתה ממליץ - יש לו חיישני טמפרטורה במאווררים ? האם נכנס אבק פנימה ?

אם יש עוד דעות, אשמח לשמוע.

בינתיים תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הHUSH לא אמור בכלל להגיע! מי שאמר לך שהוא צריך להגיע טועה בענק! דיברתי אישית עם הבעלים של IQPC והוא אמר שרק האפולו צריך להגיע במשלוח הזה הHUSH יכול ליהיות יגיע עוד חודש וזה בגדר ספק רב! בינתיים גם האפולו לא הגיע.....

למרות שהוא צריך להגיע ממש אוטוטו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם אוהב את הפוסידון אבל בכל ביקורת הצקרה לוקח...

בעבודה יש לי פוסידון!

מארז נחמד נורא!

חוץ מזה שיש לו מאוורר מאחורה עם לדים בצורת צלב קרס!

במארזים אין כל כך מה להסתמך על ביקורות מאשר על עצמך אחרי שהתעסקת עם המארז רק אז אפשר לדעת באמת איך המארז..

והפוסידון לוקח פחות או יותר כל מארז אחר בדרגת המחיר שלו (כולל האפולו שכולם אוהבים משום מה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במארזים אין כל כך מה להסתמך על ביקורות מאשר על עצמך אחרי שהתעסקת עם המארז רק אז אפשר לדעת באמת איך המארז..

והפוסידון לוקח פחות או יותר כל מארז אחר בדרגת המחיר שלו (כולל האפולו שכולם אוהבים משום מה).

על סמך מה אתה אומר דבר כזה? לא מצאתי ביקורת שמשווה בין השניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין איך הגעת למסקנה הזאת לגבי הפוסידון...

בדקת טמפ' לכל מארז ועשית השוואה ביניהם? או שאתה מתייחס לנוחות ההרכבה?

אני מדבר על איכות חומרים,עמידות,נוחות הרכבה... לגבי נוחות הרכבה הפוסידון והאפולו הם אותו מארז פשוט עם פאנלים חיצוניים שונים כלומר שהאלומיניום בפנים בנוי באותה צורה בדיוק עם אותם רכיבים כשההבדל היחיד הואצבע הקליפסים..אבל עדיין איכות החומרים בפוסידון גבוהה בהרבה מהפוסידון..

לדבי טמפ' אני מאמין מה שנותן לפוסידון את היתרון הקטן זהו מאוורר הצד הקטן שזורק אויר על המעבד כי זהו ההבדל היחיד שיכול להשפיע מבחינת טמפ' בין המארזים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות והעצות.

חשבתי הרבה ובדקתי באינטרנט ושוחחתי עם עוד אנשים שיש להם את המארזים הללו. המארזים (פוסידון והצ'קרה) הינם מצויינים, שקטים (אנשים שיש להם אותם אומרים שלא שומעים אותם כלל), קלים לתיפעול ומאווררים היטב. הפרטים הקטנים ביותר של אלפיות המעלה יותר או פחות חם לא קריטי במקרה שלי, החשוב הוא שיהיה די מאוורר, שלא יכנס אבק והשקט.

לבסוף אחרי הרבה מחשבה בחרתי ב Gygabyte Poseidon כי הוא יותר יפה חיצונית (לטעמי) ושקט. הזמנתי אותו למערכת שלי ואני מקווה לקבל אותה לקראת סופ"ש הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית בחירה מעולה...

<שוב רק שללדים של המאוורר האחורי יש צורה של צלב קרס שאני לא כ"כ אוהב... :pissed:>

אני ממש אוהב את המארז הזה ויש גם קטע כזה חמוד שמקרין על הרצפה את השם של המארז ואם יש לך כוח אתה יכול לשנות את זה למה שאתה רוצה...

חמוד מאוד!

תתחדש לך!

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...