אין מארז אפולו ולא יהיה ב SKYPC - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין מארז אפולו ולא יהיה ב SKYPC

ofer40

Recommended Posts

היי

הזמנתי מחשב עם מארז האפולו מכייון שנאמר לי שהוא צריך להגיע עוד השבוע.

עכשיו מתברר שהוא בכלל לא יגיע ואני נוטה לקחת את ה RAIDMAX SAGITTA ולהוסיף בהפרש מאוורר קידמי.

אמנם אפשר להשיג אותו ישירות מהיבואן או מ TMS אבל זה לא ממש עוזר לי כי אצטרך להרכיב לבד את הלוח והמעבד וזו פעולה שאני חושש לעשות אותה מחוסר ניסיון.

האם כדאי לבטל את ההזמנה מ SKYPC בשביל מארז אפולו או להסתפק ב SAGITTA?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מעוניין לסגור..אני סה"כ מעוניין לדעת מה המטרה של הדיון...כי לפי הכותרת שלך אי אפשר להבין כלום - אז אני אבקש ממך לשנות אותה בהתאם.

לגבי המשלוח,הכי טוב שתתקשר לאחת החנויות לשאול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הזמנתי את האפולו מ IQPC השבוע ונאמר לי שהמשלוח עדיין לא הגיע וייתכן גם שלא יגיע בקרוב ואצטרך להסתפק במארז אחר.

למיטב הבנתי, מטרת הדיון היא להבין ולהתעדכן עם חברי הפורום האם המשלוח החדש כבר הגיע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הזמנתי את האפולו מ IQPC השבוע ונאמר לי שהמשלוח עדיין לא הגיע וייתכן גם שלא יגיע בקרוב ואצטרך להסתפק במארז אחר.

למיטב הבנתי, מטרת הדיון היא להבין ולהתעדכן עם חברי הפורום האם המשלוח החדש כבר הגיע...

מה? אני המום חיכיתי חודש למארז הזה.

ממתי אתה מעודכן?

כשהזמנתי את המחשב התקשרו אלי ואמרו שהמארז לא נמצא במלאי אבל צריך להגיע השבוע אז לא שיניתי למארז אחר.

אני אהיה מאוד מאוכזב אם לא יגיע בימים הקרובים כבר נמאס מהסאגה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קיבלתי...

אם תסביר לי מה המטרה של הדיון אני אשמח להשאיר אותו פתוח

אתה בטח לא קיבלת מהמשלוח האחרון[br]פורסם בתאריך: 10.08.2007 בשעה 00:41:54

נכון להיום המשלוח עדיין לא הגיע (לפחות על פי IQPC). נקווה לטוב כי גם אני דיי סגור על האפולו ולא מתחשק לי להחליף למארז אחר.

אני בדיוק כמוך האלטרנטיבה היחידה שלי היא לרדת במחיר ולקחת RAIDMAX SAGGITA ולא טריניטי למשל שצריך להחליף לו מאווררים.

אני לא מוצא שום מארז אחר שמתאים לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה "המשלוח האחרון"? יש משלוח יחיד לכל החנויות בארץ? או שמדובר על חנות מסוימת?

האם ידוע למישהו על חנות שכן מחזיקה אותו במלאי?

מישהו אמר ש ל TMS היה אותו במלאי לפני המשלוח האחרון שאמור היה להגיע השבוע אז אני לא יודע אם עדיין יש להם.

בכל מקרה אני צריך מ SKYPC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי ליבואן של ונאמר לי שיש להם במלאי כמה שלא קשור למשלוח האחרון ואני מנסה לקשר בין SKYPC ליבואן

שמשום מה שומר את המלאי להשד יודע מה.

חוץ מזה יש קונטיינר עם 1200 חתיכות שיושב בנמל והשד יודע מתי הוא ישוחרר.

אני מקווה לנסות להשיג מהמלאי הקיים כי כבר אין לי כח לחכות.

דרך אגב המחיר עלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי ליבואן של ונאמר לי שיש להם במלאי כמה שלא קשור למשלוח האחרון ואני מנסה לקשר בין SKYPC ליבואן

שמשום מה שומר את המלאי להשד יודע מה.

חוץ מזה יש קונטיינר עם 1200 חתיכות שיושב בנמל והשד יודע מתי הוא ישוחרר.

אני מקווה לנסות להשיג מהמלאי הקיים כי כבר אין לי כח לחכות.

דרך אגב המחיר עלה.

בטח שיש להם במלאי, אני קניתי לפני כשבועיים אפולו ואני נורא מרוצה..זה שאין ב SKYPC זה לא אומר שאין בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...