כמה FPS זה משחק חלק לגמרי? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה FPS זה משחק חלק לגמרי?

hackermeir

Recommended Posts

העין האנושית רואה בקצב של 24 פריימים לשנייה.

אתה טועה ומטעה העין לא "רואה" ב24FPS כי אם זה היה ככה והיית מקבל יותר פרימים בשנייה היית מרגיש באיבוד פרימים ולכן לא היו מתכננים משחקים עם יותר פריימים בשנייה

העין "רואה" אור בגלים כנראה.

לא פריימים זה בטוח כי יש הבדל בין 24 ל50 FPS ואתה יכול להרגיש את זה במשחק יותר "חלק"

ולענין לדוגמא ב CSS מעל 65 אני לא מרגיש בהבדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

העין האנושית רואה בקצב של 24 פריימים לשנייה.

משחק שרץ בFPS גבוהה מזה- לא תרגישו בהבדל.

שטויות, אני מרגיש אם אני משחק עם 24FPS או 60FPS+, יש משחקים שמרגישים את זה יותר ויש כאלה שמרגישים פחות, אבל מרגישים.

תקרא את מה ש someone2k7 ו Gimel כתבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק RAINBOW SIX VEGAS מעל 60 FPS קבוע על רזולציה של 1280X960 והכל על מקסימום איכות. דרך אגב יש לי BFG 8800 GTS 320 MB OC2 . אם יש פה עוד אנשים שמחשקים RAINBOW SIX VEGAS שייצור איתי קשר בפרטי בבקשה, אני מחפש שחקנים בשביל לשחק איתם באינטרנט, כמובן מי שקנה את המחשק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס רוב האנשים לא רואים מבחינים בעודף פריימים מעל 50-60, כך שיותר מזה אתה לא צריך כמעט אף פעם...

קח בחשבון שבהמון משחקים (לא יריות, שם כמה שיותר FPS זה יותר טוב), יש הגבלת פריימים, על מנת שלא יפעלו מהר מידי, כי יש משחקים שממש בנויים על פריימים (תנסה לבטל את ההגבלה ב-GTA2 לדוגמא)...

כה שאם אתה בונה על משחקים כמו פיפא או משחקי אסטרגיה וכו' שלא אמורים לזוז מהר מידי בהחלט תוכל להסתפק בכרטיס שנותן 40-50FPS כדי שגם אם הוא יירד הוא יגיע ל-30.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[TY][ link=topic=279879.msg2462406#msg2462406 date=1186526671]

COD 2 לדוגמא רץ חלק לגמרי על 25FPS ולעומת זאת FEAR נראה מקרטע על פחות מ60FPS.

אי אפשר להשוות את השטחים והמנועים של שתי המשחקים

MONOLITH עשו עבודה טובה עם FEAR מעורב שם המון פיסיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק RAINBOW SIX VEGAS מעל 60 FPS קבוע על רזולציה של 1280X960 והכל על מקסימום איכות. דרך אגב יש לי BFG 8800 GTS 320 MB OC2 . אם יש פה עוד אנשים שמחשקים RAINBOW SIX VEGAS שייצור איתי קשר בפרטי בבקשה, אני מחפש שחקנים בשביל לשחק איתם באינטרנט, כמובן מי שקנה את המחשק.

וזה קשור לפה כי?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שהגיב תגובות כמו "בשבילי מספיק 25 FPS וזה חלק" רואים שהוא לא GAMER אמיתי!!!!

אין דבר כזה חלק מתחת ל50....60 FPS ! אתם פשוט לא מרגישים את ההבדל בשבילכם 25 הוא כמו 90 FPS ! ....אבל רוב האנשים האמתי ככה שמתי לב אז... :nixweiss:

גם רובם בכלל לא מרגישים שמשנים להם את הרייטס של המסך מ60 ל 85\100 ....או אם מוסיפים להם פתאום למשחק AA והם לא מבינים מה ההבדל ! :kopfpatsch:

בקיצור אני אישית לא מסוגל לשחק במשהו שהוא לא חלק לגמרי !!! וזה אומר ...ל-ג-מ-ר-י !!! ומה שיבטיח זאת , זה משחק שיפעל תמיד מעל 50 ....60.... כולל כמובן VSINC-ON ... ז-ה ח-ל-ק !!!

הרי תחשבו על זה אם הרי באמת "מספיק לי 25 פריימים לשניה" אז למה בכלל לשדרג מחשב ? בשביל מה כל ה8800GTS האילה והמעבדי על (קונרו למיניהם) ...

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שהגיב תגובות כמו "בשבילי מספיק 25 FPS וזה חלק" רואים שהוא לא GAMER אמיתי!!!!

אין דבר כזה חלק מתחת ל50....60 FPS ! אתם פשוט לא מרגישים את ההבדל בשבילכם 25 הוא כמו 90 FPS ! ....אבל רוב האנשים האמתי ככה שמתי לב אז... :nixweiss:

גם רובם בכלל לא מרגישים שמשנים להם את הרייטס של המסך מ60 ל 85\100 ....או אם מוסיפים להם פתאום למשחק AA והם לא מבינים מה ההבדל ! :kopfpatsch:

בקיצור אני אישית לא מסוגל לשחק במשהו שהוא לא חלק לגמרי !!! וזה אומר ...ל-ג-מ-ר-י !!! ומה שיבטיח זאת , זה משחק שיפעל תמיד מעל 50 ....60.... כולל כמובן VSINC-ON ... ז-ה ח-ל-ק !!!

הרי תחשבו על זה אם הרי באמת "מספיק לי 25 פריימים לשניה" אז למה בכלל לשדרג מחשב ? בשביל מה כל ה8800GTS האילה והמעבדי על (קונרו למיניהם) ...

?

בשביל מה? בשביל לבזבז כסף.. אה וגם להריץ את המשחקים החדשים יותר "חלק".

מזה VSINC? :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות אני שומע כאן ! תפסיקו לבייש את העיניים שלכם!! עיין אנושית יכולה לראות גם יותר מ-200FPS.

תקראו את הכתבה הבאה ותפנימו:

http://amo.net/NT/02-21-01FPS.html

(או שתגשו לאשכול שפתחתי לפני יותר מחצי שנה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=227492.0 )

בקשר ל-25FPS שאני שומע פה, מדובר בטלויזיה וזאת שונה ממסך מחשב. 25FPS בטלויזיה יכול לתת תחושה של "חלק" כמו 60FPS במסך. תקראו קצת, לא יזיק ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...