מחפש תוכנה להעתקת תוכן דיסקים שרוטים למחשב. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש תוכנה להעתקת תוכן דיסקים שרוטים למחשב.

bennyriz

Recommended Posts

שלום לכולם.

פעם הייתי חבר קבוע בפורום הזה אבל עם הזמן נהייתי עסוק ולא מצאתי זמן להיות חבר בקהילה.

לאחרונה אני מחפש המון זמן תוכנה ואני לא מוצא. היום פתאום נזכרתי שאולי פה (איפה שנמצאים האנשים שמבינים בתחום) אני ימצא מישהו שיוכל לעזור לי למצוא אותה.

מה שאני מחפש בדיוק זה תוכנה שתוכל להעתיק לי דיסקים למחשב למרות שיש בדיסקים שריטות.

אני יודע שזה לא הגיוני, אבל מה שאני מחפש זו אפשרות להעתיק את הקבצים לדיסק הקשיח למרות שחלקם לא ניתן לקריאה.

את החלק התקין של הקובץ אני רוצה להוציא מהדיסק ואת החלק הבלתי תקין אין לי בעיה שהוא יועתק כנתונים חסרי משמעות.

את מה שאני רוצה לעשות לא ניתן לעשות בלי תוכנה מיוחדת שכן בהעתקה רגילה אם יש בעיה בקריאה של קבצים מהדיסק אז כל ההעתקה נפסקת.

יש מישהו שמכיר ויכול לעזור לי ?

אני ממש נואש !

דרך אגב אם זה חשוב למישהו לדעת למה? אז התשובה היא פשוטה. יש לי דיסקים של סרטים עם שריטונת קטנה עליהם ובגלל שאני לא יכול להעתיק את הדיסק למחשב אני לא יכול לצרוב אותו ולהכין ממנו עוד עותק, לעומת זאת את הסרט אני יכול לנגן בלי בעיה רק שבקטע של השריטה בדיסק הסרט קופץ.

ואני יודע שפעולה כזאת אפשרות בצורה תיאורטית כי בתוכנות להעתקת דיסקים של למחשב אפשר להתעלם משגיאות בדיסק ולמרות השריטות ניתן להעתיק אותו למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכתוב במאמר הזה זה בדיוק מה שאני מחפש.

אבל איפה אני יכול להשיג תוכנה שעושה מה שכתוב שם ? זאת השאלה שלי :'(

עריכה:

במחשבה שנייה הוזכר שם במאמר השם של החברה שמיצרת את התוכנה אז חיפשתי ומצאתי. הבעיה עכשיו היא שהתוכנה הזו עולה לא מעט דולרים שאין לי :-\

מישהו מכיר פיתרון אחר לנושא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

45 שקלים

אם הגעתי למצב שהנתונים שלי יותר חשובים מ45 שקלים, סמוך עלי שאני ידאג לגיבוי הנתונים. :xyxthumbs:

בכל אופן אתה בטח מנחש שמדובר בסתם דברים שמורידים מהאינטרנט שלפעמים יותר נוח לשחזר אותו חלקית מאשר להוריד הכל מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...