כרטיס מסך בתקציב עד 1300 ש"ח חיבור AGP - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך בתקציב עד 1300 ש"ח חיבור AGP

shai1992

Recommended Posts

המפרט הוא

הלוח אם:

asus - p4xp - x

המעבד :

pentium ® CPU 2.69 GHz

כונן קשיח:

80 G אני לא יודע של איזה חברה ולא נראה לי שזה משנה

זיכרון:

DDR 256 MB

כרטיס מסך:

NVIDIA GeForce4 MX 440 with AGPx8

ספק כוח:

400 Watt

כן מחשב ישן אבל תעזרו לי [br]פורסם בתאריך: 8.08.2007 בשעה 03:32:02

pentium 4 כמובן
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

judas אתה מחוב? כי יש לי כמה שאלות לעכשיו כי אני צריך לשדרג אותו במהירות![br]פורסם בתאריך: 8.08.2007 בשעה 04:57:49

לא משנה בקיצור אני קונה 1 G אבל תעזרו לי אני צריך עוד תגובות וגם תגידו לי עוד פרטים על המחשב כמו על הלוח אם ועל המעבד מה להחליף אותו אני לא כל כך מבין ואני רוצה לשדרג אותו תעזרו לי ומהר
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה לעשות עם הכרטיס אוקיי עם הזיכרון אני יודע אני רוצה רק לדעת איזה כרטיס לקנות שיתאים לי למפרט (שיהיה התאמות) ואיזה זיכרון לתאום רגיל?

אני רוצה כרטיס לגיימר קל אבל שהביצועים שלו מעולים והכי חשוב שהמחשב יינצל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס מסך המתאים לך ביותר הוא ה7600GT או ה-GS.

לפי דעתי כדאי לך לקחת את הGT מנועה כי הוא ממש זול(פחות מ700), למרות שעם מחשב כמו שלך הוא לא ינוצל, והGS יהיה יותר ממספיק(ושיפור מטורף לעומת הmx 440), "הבעיה" עם הGS היא שאני לא יודע אם מוכרים אותו באותו מחיר אטרקטיבי כמו ה7600GT מנועה, אז אני לא יודע מה להגיד לך כ"כ.... עשה חיפוש בזאפ - אם אתה מוצא את ה7600GS במחיר זול יותר/חנות קרובה יותר וכד' קנה אותו - גם ככה לא תנצל את ה7600GT.

עכשיו שהחלטנו שהמקסימום שתוציא על כרטיס מסך הוא בערך 700, נשארו לנו 600 ש"ח שבהם אתה חייב לקנות עוד .

512MB זה כלום היום, ג'יגה זה סביר ו2 ג'יגה כבר הופך לסוג של סטנדרט, ולך יש רק 256! גם אם יהיה לך את הכרטיס מסך הטוב בעולם משחקים לא רק שלא יעבדו טוב, הם לא יעלו בכלל!

קנה ג'יגה זיכרון 400(שגם לא ינוצל, הבאס שלך הוא 533 אם אינני טועה ולא 800) בבערך 350 ש"ח ונשארו לך כמעט 300 ש"ח לפנק את עצמך באיזה ג'ינס :P

אם לא דחוף לך השידרוגון הזה, אני חושב שכדאי לך לחסוך עוד כסף, למכור את המחשב הזה באיזה 200-300 שקל(כי בסופו של דבר, הוא לא שווה יותר מזה) ולקנות מחשב חדש... המעבד והלוח שלך מאוד מגבילים אותך כבר עכשיו, ולא בטוח שכדאי לך "לבנות" עליהם שידרוגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרחת בכלל לקרוא את הדיון או רק את הכותרת וההודעה הראשית? 7600GT לא ינוצל אצלו, אז 1950GT? זה יהיה ביזבוז כסף מטורף.

בכל מקרה, הנה 7600GS בזאפ, אני אומר שכדאי לך ללכת עליו, להוסיף ג'יגה כמו שאמרתי ואז אתה נשאר עם עודף יפה ומחשב הרבה יותר טוב :)

http://web.zap.co.il/model.asp?model_id=465267

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...