שאלה לגבי מאוורר עליון בספקים - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי מאוורר עליון בספקים

bla7

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחחחח בחיים לא ראיתי כל כך הרבה קצרים תקשורתיים בבת אחת, המוח שלי עומד להתפוצץ.

המאוורר שואב אויר מהמארז ומוציא החוצה, בין אם בעזרת מאורר נוסף בין אם דרך החורים שיש בספק. אם הספק בחלק העליון של המארז כמו ברוב המארזים, מן הסתם המאורר יפנה כלפי מטה, לאיפה שהוא יכול לשאוב אויר, ולא למעלה, איפה שהוא ייחסם על ידי דופן המארז. אם הוא בחלק התחתון אז מן הסתם שוב, המאורר יפנה לאן שהוא עושה משהו ולא כנגד דופן המארז, כלומר המאורר יפנה כלפי מעלה.

נוקטורנל, על מה אתה מדבר איש? ברור שהאויר החם חייב לעבור מהמארז אל הספק, כי המאוורר בתוך המארז והוא דוחף את האויר החוצה, דרך הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח בחיים לא ראיתי כל כך הרבה קצרים תקשורתיים בבת אחת, המוח שלי עומד להתפוצץ.

המאוורר שואב אויר מהמארז ומוציא החוצה, בין אם בעזרת מאורר נוסף בין אם דרך החורים שיש בספק. אם הספק בחלק העליון של המארז כמו ברוב המארזים, מן הסתם המאורר יפנה כלפי מטה, לאיפה שהוא יכול לשאוב אויר, ולא למעלה, איפה שהוא ייחסם על ידי דופן המארז. אם הוא בחלק התחתון אז מן הסתם שוב, המאורר יפנה לאן שהוא עושה משהו ולא כנגד דופן המארז, כלומר המאורר יפנה כלפי מעלה.

נוקטורנל, על מה אתה מדבר איש? ברור שהאויר החם חייב לעבור מהמארז אל הספק, כי המאוורר בתוך המארז והוא דוחף את האויר החוצה, דרך הספק.

אז אני לא היחיד שחושב שהוא קצת... :screwy: ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא... אם האוויר חם אז אתה לא תרצה שהוא יצא לך ישר על הכרטיס מסך (בהנחה שיש לך מארז עם ספק למטה ורשת למטה, המקרה שאני מדבר עליו), כי אז אתה סתם מחמם את הכרטיס מסך שלך, אז אתה הופך הספק, האוויר החם יוצא מחוץ למארז אל אוויר העולם דרך הרשת.

מה לא ברור בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה

דבר ראשון כבה את המחשב ותנתק אותו מהחשמל

קח מברג, תבריג החוצה את הספק מהפאנל שמחבר אותו למארז, ואת הפאנל הזה מהמארז עצמו

הפוך את הפאנל, ואז את הספק ב180 מעלות, תבריג את הכול חזרה, קח את הכבל שמחבר בין הספק לשקע, הפוך את הצד שמתחבר לספר ב180 מעלות

והופ! הכול עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nocturnal Wisdom - כל מה שאני יכול להגיד זה WOW! :kopfpatsch:

קצת הגיון... אתה יכול לסובב את הספק איך שבא לך, המאוורר נמצא בתוכו. המאוורר שואב אוויר לתוך הספק ופולט אותו החוצה דרך הפתחים שיש מאחורי הספק (כן, איפה שאתה מחבר את הכבל חשמל).

ז"א איך שלא תהפוך את הספק בתוך המארז, האוויר החם ישאב לתוכו ויפלט החוצה.

הבעיה היא אם תהפוך אותו כך שהמאוורר יפנה לדופן המארז, לא יהיה לו אוויר לשאוב, הספק יתחמם, המאוורר יתחיל לעבוד מהר יותר ויתחיל להרעיש ובסוף ישרף הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nocturnal Wisdom - כל מה שאני יכול להגיד זה WOW! :kopfpatsch:

קצת הגיון... אתה יכול לסובב את הספק איך שבא לך, המאוורר נמצא בתוכו. המאוורר שואב אוויר לתוך הספק ופולט אותו החוצה דרך הפתחים שיש מאחורי הספק (כן, איפה שאתה מחבר את הכבל חשמל).

ז"א איך שלא תהפוך את הספק בתוך המארז, האוויר החם ישאב לתוכו ויפלט החוצה.

הבעיה היא אם תהפוך אותו כך שיפנו לדופן המארז, לא יהיה לו אוויר לשאוב, הספק יתחמם, המאוורר יתחיל לעבוד מהר יותר ויתחיל להרעיש ובסוף ישרף.

יש בתחתית המארז , האוויר יוצא משם

מהעובדה שבצד שני של הספק אין חורים לברגים ויש כבלים של חשמל...

בהצלחה!

:xyxthumbs:

להפוך אותו מלמעלה למטה, מה הבעיה בזה? האוויר החם יוצא מחוץ למארז דרך הרשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני לא יודע על איזו "רשת" אתה מדבר (בטח על הצד האחורי של הספק, הדרך היחידה ליציאת האוויר ממנו), אבל אני לא משתתף יותר בדיון ההזוי הזה...

שתי דוגמאות לסידור נכון של זרימת אוויר במארז:

http://www.noctua.at/images/faqs/nh_u12_case_airflow_2.jpg

http://powerthings.com/pics/airflow.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשת של המארד לא של הספק, של המארז

לא... אם האוויר חם אז אתה לא תרצה שהוא יצא לך ישר על הכרטיס מסך (בהנחה שיש לך מארז עם ספק למטה ורשת למטה,

המאוור העליון של הספק, נמצא למטה פונה לכיון הרשת של המארז (לא ספק, מארז יש מארזים עם רשת למטה! המצאה כזאת מסתבר), והאוויר יוצא משם

להביא תמונות?!

טוב, אני לא יודע על איזו "רשת" אתה מדבר (בטח על הצד האחורי של הספק, הדרך היחידה ליציאת האוויר ממנו), אבל אני לא משתתף יותר בדיון ההזוי הזה...

שתי דוגמאות לסידור נכון של זרימת אוויר במארז:

http://www.noctua.at/images/faqs/nh_u12_case_airflow_2.jpg

http://powerthings.com/pics/airflow.jpg

כמה פעמים צריך לכתוב שהספק בתחתית המראז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...