צריך עזרה במפרט למחשב חזק ב-25,000 שקלים! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה במפרט למחשב חזק ב-25,000 שקלים!

manbot

Recommended Posts

אז ככה,אני והאחים שלי אספנו ביחד כסף ואנחנו רוצים לקנות מחשב ב-25,000 שקלים, אבל אנחנו לא יודעים ממה לתחיל.

בבקשה תגישו לנו מפרטים ותדחסו בתוכם הכל:

מארז FULL TOWER לוח-אם חזק ואמין מעבדים (רצוי quad או dual) הרבה עכבר מקלדת מסך שטוח כרטיס מסך high end

כרטיס קול 5.1\7.1 CD-ROM, CDRW, VDROM, DVDRW ואם נשאר עוד כסף אז תוסיפו מערכת -מים, הרבה מאוררים למארז. אם עדיין נשאר אז תוסיפו עוד דברים בשביל ושיפור הביצועים.

תודה רבה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה הדבר הכי טפשי בעולם לבזבז כל כך הבה כסך עך מחשב

אתם יכולים להשקיע רק 8000

וההבדל היחיד הוא שהמחשב הזה יספיק לכם לשנתיים בעוד המחשב החלומי שלכם יספיק לכם לשלוש

זה לא משתלם ולא כדאי זה פשוט דבילי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה,אני והאחים שלי אספנו ביחד כסף ואנחנו רוצים לקנות מחשב ב-25,000 שקלים, אבל אנחנו לא יודעים ממה לתחיל.

מארז FULL TOWER לוח-אם חזק ואמין מעבדים (רצוי quad או dual) הרבה עכבר מקלדת מסך שטוח כרטיס מסך high end

כרטיס קול 5.1\7.1 CD-ROM, CDRW, VDROM, DVDRW ואם נשאר עוד כסף אז תוסיפו מערכת -מים, הרבה מאוררים למארז. אם עדיין נשאר אז תוסיפו עוד דברים בשביל ושיפור הביצועים.

תודה רבה מראש!

קודם כל מה יהיה היעוד של המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הדבר הכי טפשי בעולם לבזבז כל כך הבה כסף על מחשב

אתם יכולים להשקיע רק 8000

וההבדל היחיד הוא שהמחשב הזה יספיק לכם לשנתיים בעוד המחשב החלומי שלכם יספיק לכם לשלוש

זה לא משתלם ולא כדאי זה פשוט דבילי

כל מילה בסלע !!

אני בעד לנעול

(כדאי מאוד שתציצו במפרטים המומלצים עליהם החברה' כאן טורחים כ"כ הרבה, במקום להעלות כותרות עקרות כאלה!)

HF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אחזור על דברים שנאמרו אבל אם אתה עדיין מתעקש לבזבז את הכסף לפחות תעשה זאת בחכמה !

7000 שקל גג על חומרה !

את כל השאר תשקיע בציוד !

מסך מצויין- איזה 18 LCD או 22' CRT

רמקולים- בתקציב הזה כבר הייתי קונה מערכת ביתית...ואחת טובה (אני לא צוחק)

עכבר, מקלדת,מארז...

דברים שישארו איתך לאורך שנים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם סתם מדברים , יש לי דווקא אחלה מפרט לתקציב הזה,

סלרון 2000 עם 256 מסך 17 רגיל, דיסק 40 גיגה וצורב כפול 40, כריאטיב אודיגי 1, רדאון9500 פרו , זוג קדמיים היי אנד של וורפדל ,אותו זוג גם לסרואנד ,סנטר היי אנד של אותה חברה, סאב אקטיבי באיזור ה 8 10 אינטש של אינפיניטי (ניתן גם לבחור בסידרה מקבילה של B&W או אם אין הרבה מקום בחדר אז של BOSE) , רסיבר THX של YAMAHA (לחלופין יש דגמים מקבילים מצויינים של אונקיו נקאמיצ'י ודנון) , כבלים 2.5 של MONSTER CABLE מסולסלים עם סיכוך משולש, משטח לעכבר עם תמונה של אריה או לחלופין אפשר תמונה של אי בהוואי או מיקימאוס אם אתם ילדים בני 8 שלא יודעים איך לנצל כסף כמו שצריך.

זהו,

אני באמת מקווה שהכל נכנס לתקציב , אם זה קצת חורג - אז תמיד כדאי להשקיע עוד בשביל לקבל תמורה לכסף.

קנייה נעימה (זהירות על הרגל - הסאב שוקל המון). :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה מראש!

אתה והאחים שלך אני מניח שאתם שלושה או ארבעה. קחו את הכסף ותקנו3 או 4 מחשבים מצויינים ותחברו אותם ברשת

הרבה יותר כיף ממחשב אחד לשלושה אנשים.

או הצעה הרבה יותר טובה. תקנה מכונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ECS K7SEM + DURON 1400 554 ש"ח

TRANSCEND 512MB SDRAM 133 519 ש"ח

120GXP Vancouver 40GB 7200RPM 560 ש"ח

Innovision GF2 MX400 64MB 278 ש"ח

סה"כ 1,911 ש"ח

זה המפרט הכי מןמלץ בתקציב הזה...

את שאר הכסף תשקיע בקרור מים של ARSLAND חבר של סבתא של דודה שלי הגיע עם כזה לביצועים של המחשב של הכי חזק בעולם...

אם אתה לא מאמין כנס לפרידימארק תראה אנשים עם כזה מערכת מקבלים 1 (הכי נמוך זה הכי טוב)

אז קיצור קנה את זה וקרור מים מיוחד שאמרתי לך -הוא יקר כי הוא פועל בצורה מאוד מיוחד

בלוק קרור מחובר למעבד ומשם לפה של ארס מבת ים שיורק בפנים...זה קטלני לדוד של סבתא של חבר שלי זה שם לפנטיום 1 23 מעלות!!!

רק חבל שאין לך מספיק תקציב לקנות מארז ורמקולים...

עמית,שחשב שהחרטטנים כבר נעלמו מהפורום.... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין תמיד המשתמשים החדשים באתר שאין להם אפילו 10 הודעות רוצים מחשב ב-25,000ש"ח.

תפסיקו עם זה, זה כבר נמאס, רק הצטרפתם, זה כבר נראה שקר בלי שתגידו ששקרתם, דיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

25,000 שקל?! השתגעת?! בוא נרכיב לך מחשב:

מעבד: 2 {AMD XP 2700 }

מחיר: 3848

לוח אם:Gigabyte GA-7DPXDW DUAL

מחיר: 1545

זיכרונות: 3 {Corsair CMX512-3500C2 }

מחיר: 3585

דיסק קשיח: WD 80GB 7200RPM 8 MB special version

מחיר: 694

כרטיס מסך: Hercules 3D Prophet 9700 PRO

מחיר: 2295

כרטיס קול: LIVE PLATINUM AUDIGY EX

מחיר: 1412

צורב: BENQ CD-RW 48x12x48 retail

מחיר: 461

נגן DVD:Sony DVD DDU-1621 RETAIL

מחיר:495

כונן דיסקטים: FLOPPY DRIVE 1.44 PANASONIC

מחיר: 52

מארז+ספק: Xaser II A6000A Plus Tower Case+Antec TruePower 430 Watt

מחיר: 1550

מסך:LG LCD 885 LE 18.1''

מחיר: 6208

רמקולים: Inspire 5700 (5.1) black+Ac3 ללא צורך במחשב

מחיר: 2646

עכבר: MX700 Cordless Optical Mouse Retail

מחיר: 508

מקלדת + עכבר (זרוק את העכבר זה רק בשביל מקלדת אל-חוטית): Logitech® Cordless Desktop® Comfort

מחיר: 635

סה"כ: 25940

המחירים לפי חנות פנדה. אני לא ממליץ לך לקנות דבר כזה. אם זה עובר קצת את התקציב, אני בטוח זתצליח לשכנע את פנדה לעשות לך הנחה של 940 ש"ח, והם אפילו יתנו לך משלוח חינם והרכבה חינם. תהנה ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על הגישה המאוד נחמדה שלכם, אני מקווה שנהנתם לצחוק עליי בגלל שאני רוצה משהו.

HWzone אני רק רוצה להגיד לכם, מנהלי הפורומים, שיש ח-ר-א של אנשים שרשומים פה בפורומים,וזה באמת מסריח שבנאדם מבקש עזרה במשהו ומקניטים אותו רק בגלל שהוא יותר עשיר מאחרים, אולי הם מקנאים או משהו כזה אבל כדאי שתשתלטו על העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחשוב, אנשים בסך הכל רצו לעזור לך לבזבז את הכסף הזה בחוכמה, ולא בטיפשות כמו שאתה רוצה.

מחשב ב-25000 שקל, חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח, תיהיה לי בריא, קנה 5 מחשבים פצצות במחיר כזה.

או שאם במקרה יש לך רישיון, קנה כבר אוטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...