האם המחשב שלי טוב בשביל משחקים חדשים ? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המחשב שלי טוב בשביל משחקים חדשים ?

Dalbayob

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם זה באמת לא יעבוד תהיה להם בעיה לא לי אני שאלתי אותו בטוח זה יעבוד עם הלוח אם הזה ? הוא אמר לי כן ואז שאלתי אותו אתה בטוח ?.. הוא אמר שוב כן ... מקסימום אני לא אשלם להם והם יצטרכו לייבא לוח אם אחר שכן יתאים

עריכה: Intel Pentium D 925 Dual 3.0Ghz LGA 775

המעבד הזה יתאים ללוח אם שהזמנתי נכון ?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להתאים מעבד ללוח הזה מבלי לגרום לצוואר בקבוק הבחירה האידיאלית תהיה d..

המעבד שכתבתי בעריכה מתאים ?.. הוא לא יגרום לכרטיס מסך לעשות צוואר בקבוק ?.. הכרטיס המסך שלי החדש (Redaeon 1950XT Pro 256 MB AGP 8x) ינצל 100% מהיכולת שלו ?.. אגב איך המעבד שכתבתי בעריכה בהודעה לפני ההודעה הזאת ?.. מעבד כזה כבר הגיע לדרישות מינימליות במשחקים חדשים או שהוא עדיין נמצא מעל המעבדים מדרישות מינימליות במשחקים חדשים ?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות אתה עושה , היה עדיף שהיית נשאר עם המפרט הקודם ומזמין 7600GT AGP .

תהיה בריא , תמשיך להזמין ואחרי זה לשאול . :kopfpatsch:

אני אשם שהנציג שלהם אמר שזה כן מתאים ? מחר אני מתקשר אליהם (הם סגורים עכשיו) ומבטל את ההזמנה ומזמין Intel Pentium D 935 Dual 3.2Ghz LGA 775

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם מבזבז כסף מיותר , תשאר עם הP4 שלך ותזמין 7600GT ובלי מעבד בלי , חרם לך על הכסף , עדיף שתחסוך אותו למחשב חדש (עם 7600GT אני מאמין שתשרוד שנה שלמה ) .

הכרטיס כבר הגיע אני לא יכול לבטל ... לא משנה העיקר עכשיו המחשב יהיה טוב יותר :D

להזמין את המעבד הזה ?.. Intel Pentium D 935 Dual 3.2Ghz LGA 775

הלוח אם יתמוך בו ? חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

קנה וזהו..האופציה הטובה ביותר בשבילך במצב הזה.. ולא חושב שיהיה לך כל צוואר בקבוק.. ואם כן.. קטן מאוד.

צוואר בקבוק איפה ?.. במעבד או בכרטיס מסך ?.. ויש לי שאלה נוספת ... Bam56 אם אני לא טועה מהפורום טען שאם אני אלך על מעבד C2D הוא לא יקבל את 2 הזכרונות של 512 DDR400 וגם אם כן הוא יהפוך אותך ל - 200 כל אחד ... זה נכון ?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צוואר בקבוק זה כאשר המעבד חלש מדי לעומת הכרטיס מסך והכרטי מסך לא מנוצל .

תגיד לי איזה לוח הזמנת ? תבדוק תאימות בין הכרטיס מסך ללוח ובין המעבד ללוח , אני מניח שתההיה שם בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני מוצא את זה הזוי שבמודעה הראשונה יש לו X1950PRO, בהודעה השניה נהרס לו 6600GT [?? מאיפה הגיע 6600GT שיהרס? :x ] והחליף אותו בGFORCE 4 [ :nixweiss: ] , ושפתאום הגעתם לנושא של קנית מחשב חדש? :s05:

אני ממש מבולבל מכל הת'רד הזה xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...