RADEON 9500PRO- ATI or HERCULES??? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RADEON 9500PRO- ATI or HERCULES???

NIR-T

Recommended Posts

לא אחי אני לא אוהב 19" גדול לי מדי... ומשחקים וכאלה אם יבוא לי אני אחבר לטלוויזיה....

וגם אם הייתי לוקח 19" לא הייתי לוקח את זה.... או שהייתי מחכה לLG F900P או שהייתי לוקח את הF900B.... כי המסך שהצעת ממש ממש ממש מכוער וה454 ממש יקר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

HERCULES without any doubt it has better cooling and preforms better (a few fps but still)

and for your mifrat i think u shouldnt take the volcano 9 mayb its quiet but its cooling abilities r very low...

זה אפילו לא מתבטא בפריימים בודדים, במקרים מסוימים, גם זה בספק, בעשיריות הפריים. הקירור לא הוכח להיות יותר טוב.

בדיון אחר, על המפרט שלו הוא צייו שהוא רצה הרבה אור, והוולקנו כולל לדים ... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HERCULES without any doubt it has better cooling and preforms better (a few fps but still)

and for your mifrat i think u shouldnt take the volcano 9 mayb its quiet but its cooling abilities r very low...

זה אפילו לא מתבטא בפריימים בודדים, במקרים מסוימים, גם זה בספק, בעשיריות הפריים. הקירור לא הוכח להיות יותר טוב.

בדיון אחר, על המפרט שלו הוא צייו שהוא רצה הרבה אור, והוולקנו כולל לדים ... ::)

it has been proven in many respectable that the hercules is alot better in OCing since i dont want 2 b based on im gonna do a lil research but i still like the hercules better and i think it looks cooler 2 ;)

i didnt know about the lights thingy but if u say so then i guess the V9 is fine :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Proto, קרא את ההודעה של NeoGen. אפרופו שטויות- Dino, גם אתה מדבר שטויות. שום מסך הוא לא חובה בשום בית. גם לא מזלזלים בAXP2400 ולוקחים אחד פחות טוב. ובאותו הקשר, החלף את כונן הDVD לכונן של BenQ. הוא פשוט טוב יותר. פשוט ככה.

ולנושא- טוב יותר מהווה שיפורים בOC, אבל Nir-T אמר שהוא לא מתכוון לבצע זאת. ככה שMoonMage, גם אתה שח שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב גם אני מתלבט אז לפני שאני וניר-טי מזמינים כרטיס מסך (אז רק אני אם הוא כבר הזמין)

אז בואו נסגור כמה עובדות:

1) לא משנה מה לשני ה9500 פרו של איי טי איי וגם הרקולס יש בידיוק אותם ביצועים.

2) הבולק והריטייל של איי טי איי יש את אותם הביצועים.

3) ל9500 פרו של הרקולס יש מערכת יותר טובה מה9500 פרו של איי טי איי.

4) כשאני לא עושה "אובר כלוק" אז לא צריך יותר טוב-מה שאומר שלהרקול ולאיי טי איי בדיוק אותו הדבר רק שההרקולס יותר יקר.

אז קיצור המסקנות הן שהכי טוב והכי זול יצא לקנות את האיי טי איי לא בריטייל.

אם משהו לא נכון או לא מדויק אז בבקשה לעדכן אותי תודה מראש "SHUTGUN".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סעיף 2 הוא נכון, כי מן הסתם אלו אותם כרטיסים. לי נראה שלא הבנת את הקטע של Retail/OEM.

אלו לא גרסאות שונות של כרטיס המסך, אלא גרסאות שונות של הצורות בהן הכרטיס מגיע אל הלקוח. Retail היא יקרה יותר כי בה אנו מקבלים את המוצר בצורה יותר רשמית, עם כל הקופסא שלו ומה שהקופסא אמורה לכלול, אך בגרסאת OEM אנו מקבלים רק את הכרטיס בתוך פיסת ניילון, מה שחוסך כסף לאלו שלא צריכים את הקשקושים שבRetail.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שאנשים באמת לא הבינו את ההבדל בין RETAIL ו- OEM

אז קודם כל מדובר בדיוק על אותו המוצר ולא קיים שום הבדל ואפילו לא הקטן ביותר.

ההבדל היחיד הוא בצורת השיווק של המוצר.

RETAIL הוא מוצר מדף ומוצע למכירה על מדף החנות.

ברור שמוצר כזה אינו יכול להגיע ערום לכן הוא משווק באריזה יפה ובנוסף הוא מכוון לצרכן הסופי ולכן יש לתת לו מדריך מודפס וגם מתנות כדי שיהיה לו קל להרכיב המוצר ומייד להפעיל עליו את המתנות.

לחברה היצרנית זו צורת השיווק היקרה ביותר שכן האריזה והמתנות עולים כסף ובנוסף השיווק יקר.

OEM משווק לחברות המרכיבות מחשבים בעצמם ומציעות אותו כחלק ממוצר מוגמר.

זו המאסה הגדולה של המכירה, אורזים הרבה מוצרים בשקיות ניילון ומכניסים הכל לארגז ומוכרים בחבילות של 50 (20 50 100)

תחשבו כמה מוצרים נכנסים בשיטת OEM לארגז וכמה מוצרים נכנסים בשיטת RETAIL לאותו הארגז.

ליצרן יש עלויות מינימליות רק היצור וזהו בלי אריזה יפה ומתנות, דוחסים עשרות מוצרים לארגז אחד ושולחים למרכיב.

רק לסבר את האוזן אז ליצרן בשמים האריזה עולה יותר מאשר התכולה, הבנתם את זה? הבקבוק והאריזה עולים יותר מהאפטר שייב שבפנים.

זו גם הסיבה להבדלים במחיר אבל המוצר זהה לחלוטין לכן לעולם תעדיפו OEM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Proto, קרא את ההודעה של NeoGen. אפרופו שטויות- Dino, גם אתה מדבר שטויות. שום מסך הוא לא חובה בשום בית. גם לא מזלזלים בAXP2400 ולוקחים אחד פחות טוב. ובאותו הקשר, החלף את כונן הDVD לכונן של BenQ. הוא פשוט טוב יותר. פשוט ככה.

ולנושא- טוב יותר מהווה שיפורים בOC, אבל Nir-T אמר שהוא לא מתכוון לבצע זאת. ככה שMoonMage, גם אתה שח שטויות.

i always thought that when something is cooler it preforms better ...

but if u r so sure then who cares... anyhow i still think he should take the herc because in a while the card wont b as good as it is now and ocing could b needed...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יייייוווווו!! 3 עמודים של תגובות ואף אחד לא החלטי פה!! (סליחה אם אני מעליב או משהו...)

נראה לי שSHUTGUN צודק!!!! הוא בעצם עשה סיכום של התגובות שלכם אז תגידו אם הוא צודק!!

זה חשוב כי ההפרש בין הATI OEM לHERCULES RETAIL הוא 200 שקל!!

תודה מראש, ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם אני אגיב לנושא, לפותח הת'רד. כן, תירגע, קח את גרסאת הOEM של הR9500P מבית ATi.

עכשיו, MoonMage, טוב יותר הוא פיצ'ר שעוזר בבחירת כרטיס מסך אשר יתבצע עליו OC. טוב יותר מעלה בביצועים גם בלי OC, אבל זה לא נראה לעין וזה ממש, אבל ממש לא דראסטי במספרים- בקצב הFPS זה יכול להיות אפילו אותו דבר (עם טוב ובלי), אבל בעיקרון- טוב יותר רק מוסיף לכרטיס. לא, זה לא אומר שעליו לקחת את הכרטיס של Hercules, כי זה לא שלATi ישנו פתרון קירור מחורבן ולHercules משהו פצצה, אלא שלATi יש משהו טוב+ ולHercules טוב+++. קאפיש?

גם אם השיפור לא יראה כלל, לא לעין ולא בקצב הFPS ודרך שאר בחינות, תמיד טוב לשמור על כרטיס מסך בטמפרטורה כמה שיותר נמוכה, כך שקירור טוב יותר יכול רק להטיב לכרטיס המסך ולא להזיק לו. בקיצור, על פותח הת'רד לרכוש את הRadeon של ATi בעיניים עצומות ובלי לחשוב הרבה. כמובן שאת גרסאת הOEM, כי אני בטוח שהוא מעדיף לחסוך כסף ולא לקבל קופסא מלאה בקשקושים מיותרים.

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...