למי שיש cx300 של שינייזר , שאלה לגביי האוזניות . - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי שיש cx300 של שינייזר , שאלה לגביי האוזניות .

yosizach

Recommended Posts

אם זה נסתם כל כך מהר סימן ששכחת איך מנקים את האוזניים :)

בכל מקרה, אם זה רק ניקוי אז לא ביג דיל.

Anatoli.

לפני כל שימוש באוזניה הייתי מנקה אוזניים חח , אבל נראה הם רוצים לשלוח את זה לניקוי בבקשה , מנסיון בעבר אני לא סומך על קלימבו .

אפשר למצוא את האוזניות האלה פחות כסף מקלימבו ...אבל הם היבואן הרשמי .

לך תדע מה הם עושים בתיקונים האלה שלהם ?..אתה יכל לדעת עם הם מנקים וזה לא בעיה באוזניה ..הם מתקנים כל דבר בכל מחיר .

הם מוכנים להחליף שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

חבר'ה אני מצטער שאני מקפיץ אבל ...

בדיוק הזמנתי כאלה לפני שבועיים הם הגיעו לידי ... מהיום הראשון יש לי את אותה הבעיה רק שאצלי שומעים ואוזנייה ימין יותר חזק ומודגש (גם הבאס), גם כשאני מחליף את האוזן עדיין מרגישים הבדל ניכר ... חשבתי שזה יעבור לא יודע... קיצר אני גם תקוע עם הבעיה הזאת וזה ממש מציק.

לפותח הת'רד - איך פתרו לך את הבעיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אני מצטער שאני מקפיץ אבל ...

בדיוק הזמנתי כאלה לפני שבועיים הם הגיעו לידי ... מהיום הראשון יש לי את אותה הבעיה רק שאצלי שומעים ואוזנייה ימין יותר חזק ומודגש (גם הבאס), גם כשאני מחליף את האוזן עדיין מרגישים הבדל ניכר ... חשבתי שזה יעבור לא יודע... קיצר אני גם תקוע עם הבעיה הזאת וזה ממש מציק.

לפותח הת'רד - איך פתרו לך את הבעיה ?

מאיפה קניתה ? את האוזניות , עוד לא פתרו לי את הבעיה הלכתי לקלימבו בחיפה והשארתי לו אותם שם , הם מחוייבים לה למקסימום 20 יום להחזר תקין או החלפה , עבר שבוע עדיין לא תוקנה הבעיה אז אני לא יודע כל כך מה לענות לך , זה לא צריך להיות , פנה לאחריות תשמיע את זה בחנות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...