למי שיש cx300 של שינייזר , שאלה לגביי האוזניות . - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי שיש cx300 של שינייזר , שאלה לגביי האוזניות .

yosizach

Recommended Posts

אני לא זוכר כל כך עדיין שלי אחריות הם חדשות ..יש לי אותם גג חודש בקושי אני שומע איתם...

מחוברות לאייפוד ..וידאו

השאלה שלי

זה נורמלי שבאוזניה שבצד שמאל .

תיהיה יותר מודגשת ??...מהאוזניה שבצד ימין או שבשניהן יש את אותה העוצמה ואין לי מהל דאוג ...

על תבינו לא נכון באוזניה ימין שומעים , אבל שמאל יותר מודגשת ...בבס נדמה לי ..לא יודע זה נורמלי ? הם חדשות ..ממש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליף את האוזניות בין האוזניים תראה אם זה נשאר אותו הדבר או לא. אם אכן יש בעיה, תנסה עם אטמים אחרים (הם משנים גם את הסאונד, תוודא שהם אותו הגודל), תבדוק עם מקור אחר גם כן.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הואזניות קניתי ב 288 בקלימבו , היבואן הרישמי אין מצב שהם מזויופות הכל אופן אני יבדוק את הכל .

ובקשרלהחליף בין האוזניים , זה לא הגיוני כי יש L וה R שמאל לשמאל וימין לימין בשמאל שומעים יותר הדגשה אני יבדוק אולי החיבור לאייפוד [br]פורסם בתאריך: 3.08.2007 בשעה 00:25:46

המשאלית פשוט מודגשת יותר הם מקוריות ואני פשוט הולך להחליף אותו בקלימבו .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הואזניות קניתי ב 288 בקלימבו , היבואן הרישמי אין מצב שהם מזויופות הכל אופן אני יבדוק את הכל .

ובקשרלהחליף בין האוזניים , זה לא הגיוני כי יש L וה R שמאל לשמאל וימין לימין בשמאל שומעים יותר הדגשה אני יבדוק אולי החיבור לאייפוד [br]פורסם בתאריך: 3.08.2007 בשעה 00:25:46

המשאלית פשוט מודגשת יותר הם מקוריות ואני פשוט הולך להחליף אותו בקלימבו .

זה הכי הגיוני שבעולם. אם אתה מחליף בין הצדדים והבעיה נשארת באותה האוזן, הבעיה היא אצלך בשמיעה/אטימה ולא באוזניות. אם היא עוברת לצד השני, אז זה בעיה איפשהו בציוד.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי בזמן האחרון קורה בעייה דומה איתם,אבל זה כנראה רק אחרי שאח שלי משך לי בטעות איזה 5 פעמים את האוזניות שחיברתי למערכת וכנראה הוא גרם לבעיית מגע שם ,תנסה לשחק עם האיזון בנגן זה סידר לי זמנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוזניות בקושי היו בשימוש , שמרתי עליהם בנרתיק היטב היטב , החלפתי בין האוזניים זה מודגש ...בכל אופן שמעבירים את ימין ואז את שמאל ,

פשוט שומעים יותר הדגשה בבאסים ובגובה באוזן שמאל גם עם אני מחליף בין האוזניים וניסיתי לחבר את האוזניות למחשב ולא לאייפוד , אותו הדבר .

כנראה שאני יחליף אותם מה שמעיק זה שהם חדשות ממש. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא אצלך באוזן שמאל, לא באוזניות.

תחשוב, שאתה מחליף צד- הבעיה נשארת. מה נראה לך, שהאוזניות מזהות באיזה אוזן אתה שם אותן?

מה שמחזק את זה הוא שהבעיה היא בבאס. באוזניות האלה הבאס תלוי ב"ישיבה" של האוזניות באוזן. יכול להיות שהאוזניות לא נכנסות לך טוב לאוזן מסויימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך הבעיה אצלי באוזן שמאל ? עם אוזניה ימנית ...חלשה יותר גם שאני מעביר אותה אוזן ?...ולא משנה אך אני משחק עם זה אוזניה שמאלית נשמעת חזקה יותר ומודגשת יותר .

תאמין לי ידידי האוזניים שלי בסדר גמור , הלוואי והאוזניות היו גם בסדר .

והייתי רגוע , הם חדשות בקושי בשימוש ואני יודע לשמור על הדברים שלי .

תודה שאת מנסה לעזור אבל על תפיל על האוזניים שלי את הבעיה , אני מנסה כבר רבע שעה לשחק עם אוזניה ימנית ...עדיין מרגישים אותה פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך הבעיה אצלי באוזן שמאל ? עם אוזניה ימנית ...חלשה יותר גם שאני מעביר אותה אוזן ?...ולא משנה אך אני משחק עם זה אוזניה שמאלית נשמעת חזקה יותר ומודגשת יותר .

תאמין לי ידידי האוזניים שלי בסדר גמור , הלוואי והאוזניות היו גם בסדר .

והייתי רגוע , הם חדשות בקושי בשימוש ואני יודע לשמור על הדברים שלי .

תודה שאת מנסה לעזור אבל על תפיל על האוזניים שלי את הבעיה , אני מנסה כבר רבע שעה לשחק עם אוזניה ימנית ...עדיין מרגישים אותה פחות.

אתה רושם בצורה לא ברורה בן אדם....

קשה להבין אותך, בכך אופן יש לי את האוזניות האלה כבר זמן מה ולי אין שום בעיה איתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כותב מהר אני ישתדל לשים דגש על הכתיבה .

מתנצל על חוסר ההבנה , התכוונתי לאוזניה ימנית ...שמפריעה לי כי שומעים בא חלש יותר ובאוזניה השמאלית יש דגש יותר .

אני מבין שהבעיה באוזניות אין לי מושג למה , הם חדשות לא קרה להם כלום שמרתי עליהם כמו על היידים שלי .

יש לי אחריות ...אני ילך לקלימבו ויחליף ויעדכן .

תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם קלימבו עכשיו ...

הם אומרים שאני לא זכאי להחלפה ..ואני צריך להביא את האוזניות לתיקון ? עד כמה זה בטוח שהם לא יחליפו לי דברים מבפנים ...

כי הוא אמר לי שזה בעיה מוכרת של שעווה באוזן והאוזניה פשוט נסתמה

אני יודע שאולי פעמים שלוש השתמשתי באוזניות הם היו בנרתיק שומרות .

אז אני לא יודע בדיוק אך הוא יכל לומר לי בוודאות שזה שעווה אבל אני יבין לתיקון ...ואני מפקפק ב '' תיקונים של קלימבו '' מעבדת ניקוי .

הוא אמר לי שאני לא זכאי להחלפה עם פתחתי את האריזה ...

ועם זה פק ביצור ...אני זכאי להחלפה .

בכל אופן אני צריך להביא את האוזניות לניקוי

אני לא מבין שלימתי 300 שקל ? בשביל שזקוקות למעבדה וניקוי בקושי השתמשתי בהם ..?

מה יקרה שיגמר לי האחריות ...הוא אומר זה בעיה מוכרת ...שנסתמת הרשת .

חח בקושי בשימוש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...