להתגייס לקרבי - נכון או לא נכון? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להתגייס לקרבי - נכון או לא נכון?

balash-

Recommended Posts

זה לא הקטע, הקטע שהוא חושב שהוא חכם בזה שהוא קורא לאנשים שנמצאים בקרבי פנאטים, במילים אחרות הייתי אומר לו לך לעאזאזל.. אבל לא יצא איתו שום דבר, עדיין צעיר. דווקא אנשים מסוג כמוך צריכים לקחת ולהעיף לקרבי.

kill_b7, סתם מתעניין, בן כמה אתה ומה הפרופיל שלך? לפי התגובות שלך אתה עוד לא התגייסת.

לא הבנתי עם התכוונת בשורה הזאת אליו או אליי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צה"ל,מדינה כל זה עסק גדול אחד. יש אנשים שלא רואים את זה אבל זו המציאות הקיימת.

פשוט עסק כמו צה"ל ובכלל עסק ממשלתי לא יכול לפשוט רגל אם הוא עושה פעולות שגויות מנגד חברות יכולות.

מבחינת העסק אם הים שקט אין צורך לעורר גלים. אם הם לא מתלוננים סימן שהם לא יעשו בעיות סימן שאין טעם להפסיד עליהם עוד כסף.

Taimors, אף אחד לא קילל אותך אני לא יודע מאיפה לקחת את זה.

טוב כנראה לא הבנת אז אני אסביר את זה בפשוט, עצם זה שאנשים מתגייסים לצבא זה עוזר לך לחיות כי זה מגן עליך מפני "סיכון חיים לשווא" זה עוזר לך אז אומרים תודה ואתה במקום זה קורא להם פנאטים ובעוד שטויות...

* הסברתי את זה במילים שלך מקווה שהבנת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, kill_b7.. איך להגיד את זה, אתה יפה נפש. במקום להגיד תודה לאנשים שמשרתים בקרבי, מגנים על המדינה שלך, על כל שעה ארורה שאתה חי.. אתה זורק להם שהם פנאטים.. וואלה מה להגיד לך, כמה כיף שיש אזרחים כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כנראה לא הבנת אז אני אסביר את זה בפשוט, עצם זה שאנשים מתגייסים לצבא זה עוזר לך לחיות כי זה מגן עליך מפני "סיכון חיים לשווא" זה עוזר לך אז אומרים תודה ואתה במקום זה קורא להם פנאטים ובעוד שטויות...

* הסברתי את זה במילים שלך מקווה שהבנת...

פאנטים אני מאמין שזה היה הדבר היחיד ובכל מקרה זה שהם עושים משהו שאני מרוויח ממנו לא אומרת שהם מפסיקים להיות משהו.

אני לא אוהב את סוג האנשים האלו שלא אומרים את האמת רק בגלל שהיא לא נשמעת טוב. אני מסוג האנשים שמדברים בכנות.

בקיצור, kill_b7.. איך להגיד את זה, אתה יפה נפש.

אז אני מבין שאתה הניגוד שלי נכון? נפש מכוערת?

לא נורא, אני יכול לחיות בשלווה עם זה.

מי לאזעזל האדיוט שהמציא את הקישור בין נפש יפה=משהו רע :s07:

בטח עוד ערס אוהב בית"ר ירושלים טיפוסי שאגב כנראה ישרת במג"ב כמו רוב פלג אוכלוסיה שלו.

כמה כיף שיש אזרחים כמוך.

:hi:

נוגע ללב ממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאנטים אני מאמין שזה היה הדבר היחיד ובכל מקרה זה שהם עושים משהו שאני מרוויח ממנו לא אומרת שהם מפסיקים להיות משהו.

אני לא אוהב את סוג האנשים האלו שלא אומרים את האמת רק בגלל שהיא לא נשמעת טוב. אני מסוג האנשים שמדברים בכנות.

אז אני מבין שאתה הניגוד שלי נכון? נפש מכוערת?

לא נורא, אני יכול לחיות בשלווה עם זה.

מי לאזעזל האדיוט שהמציא את הקישור בין נפש יפה=משהו רע :s07:

בטח עוד ערס אוהב בית"ר ירושלים טיפוסי שאגב כנראה ישרת במג"ב כמו רוב פלג אוכלוסיה שלו.

:hi:

נוגע ללב ממש.

אז הגעתי למסקנה אתה פשוט אשכנזי ממורמר, ועכשיו תכלס, בן כמה ? ואל תשנה נושא כמו כל פעם שעולה שאלת הגיל שלך.

והניגוד שלך זה מציאותי.

טוב אני פרשתי לישון אז ליל"ט...נמשיך מחר חח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח וואלה.. מה אתה משחק לי אותה פה? מה קרה, לא התייחסת לשאר המשפט שלי? נצמדת למילה יפה נפש? רק אל תעלב.

ולא ענית לי על שאר השאלות שלי.

מה הגיל שלך, ומה הפרופיל שלך? תאמין לי אני מקווה שתגיע לקרבי, אז אתה תראה את הכל בצורה שונה.

הבעיה שלך היא שאתה לוקח את זה כמובן מאליו שקרבי זה רק דבר שלילי, ואתה טועה. מצטער להגיד לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הגעתי למסקנה אתה פשוט אשכנזי ממורמר, ועכשיו תכלס, בן כמה ? ואל תשנה נושא כמו כל פעם שעולה שאלת הגיל שלך.

והניגוד שלך זה מציאותי.

טוב אני פרשתי לישון אז ליל"ט...נמשיך מחר חח..

סלח לי אבל זה באמת לא לעניין... גם אם אני נדבק לקטנות מה הקשר אשכנזי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם מבזבזים את הזמן שלכם על יצורים כמו kill_b7 הזה? יש אנשים שפשוט זורקים זין על האחרים ועד שהם לא יחטפו את הכאפה של החיים שלהם בצבא, הם ימשיכו להיות סוציומטים ואגואיסטים ושום דבר שתגידו להם לא יעזור. זה יותר גרוע מלדבר עם קיר, כי הקיר לפחות לא עונה לך בחזרה תשובות מפגרות.

הוא שם זין על הצבא ועל החיילים הקרביים, אז שימו עליו זין בחזרה ותפסיקו להגיב לו. הוא בסך הכל טרול שמחפש צומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו איך הת'רד שלי התקדם :silly:

נתחיל בתגובה לזה:

גנרלים בצבא היו מעטים שלא(אבל היו), בקשר למפקדים היו הרבה שלא כי תכלס הם עשו את העבודה שלהם ואם הם לא יעשו אותה מספיק טוב - כלא או אשמדה...זה היה המצב ולכן כולם צייתו.

אז אתה חושב שכל מי שמתגייס לקרבי לא רוצה לחיות? איזה דוגמה ילדותית אפשר להגיד.

וד"א רק שתדע לנהוג בכבישים בארץ יותר מסוכן מללכת לקרבי אז תעשה את החשבון לבד....

רציתי להסביר כמה דברים לגבי מלחמה"ע ה-2

קודם כל אתם טועים בחושביכם כי הציבור הגרמני בשנות ה20 היה ציבור נאצי, מהסיבה הפשוטה כי רוב העם העמחה לא למד פילוסופיה וה'אידאולוגיה הנאצית' הינה אידיאולוגיה שלמה שהומצאה ע"י פילוסופים רבים וסביר מאוד מאוד להניח שבשנים הללו אולי 10% (במקרה הטוב מאוד) יכל להגיע לספרות כזאת ובכלל היה לו ראש ללמוד על האידיאולוגיה. מכאן גם סביר להניח כי אך ורק בגלל היטלר ועלייתו לשלטון - התעמולה - העם הפך נאצי. מה גם שאנשי הSS שלכם אינם אנשים משכילים ורובם ככולם היו ברברים\חוליגנים שמצאו מקום להוציא עצבים ומסגרת חברתית שנראתה באותם ימים מעולה ופופולרית מאוד. רק לאחר שהיטלר מינה גנרל מסויים סביר להניח שרק אז הגרנלים התחילו (וגם זה בע"מ) ללמוד אודות האידיאולוגיה הנאצית והפילוסופיה לגבי הגזע הארי. כל השנאה כלפי היהודים והלאומנות יחד עם האמונה של הסדר החדש בעיקר נבעה ממוסכמות 'מדעית' ע"י הצגת תאוריה מדעית כביכול מוכחת של 'החזק שורד' והחזק בין בני האדם הוא הגזע הארי.

ולגבי הסטטיסטיקה עם תאונות הדרכים אני כבר נתתי את הדוגמה הזאת בת'רד הקודם שהתחיל את הדיון הזה.

________________________________________________________________________________________________

GUYZ :hi: U MISSING THE POINT OF KILL_B7

הנקודה כאן היא לא לשכנע אותו להתגייס לקרבי אלא להבין למה לא צריך לרצות להתגייס לקרבי או להבין למה הוא קורא למתגייסים לקרבי פאנטים. סה"כ העלם רוצה להתגייס לתפקיד 'מעניין' שלא ייסכן אותו כלל.

יפה נפש - KILL_B7 כלומר גאוותן, שחצן, מתנשא, אומר שנפשו יותר יפה מאחר או שחושב שמגיע לו יותר מאחר.

אגב אני חייב לומר שהדיבור הנגוע לגבי "אוהדי בית"ר טיפוסיים ערסים" ממש ממש מכליל ומאוד מכוער. אינני אוהד כדורגל לפרוטוקול.

BENOR אנסה להסביר את הקשר לאשכנזי - אשכנזי ממורמר הכוונה לאדם שקיבל חינוך אשכנזי (מזרח אירופאי), חינוך שהרבה מאיתנו ייקראו לו פולני. חינוך כזה בדרך כלל יוצר אדם שהרבה אנשים במדינתנו קוראים לו 'אשכנזי'.

ועכשיו בחזרה לדיון...

MINIMIZER אני לא חושב שזה בזבוז זמן זה הרחבת אופקים, להבין את הצד השני. לדעתי זאת אחלה דרך.

KILL_B7 תן לי להוציא ממך משו אתה טוען שבגלל שהעומדים בראש מדינתנו מושחטים אז צריך לזרוק להם זין ולהגיד להם - אני לא אסכן עצמי בשבילכם?

KILL_B7 אני גם לא אוהב אנשים כמו שאמרת אני מדבר בשיא הכנות!

KILL_B7 עוד משו אחד, אני חייב להניח לפי כל מה שהתכתבנו כאן כי אתה מאוד צר אופקים ואין בידך המידע שיש לאחרים. הייתי משתף אותך בכיף במידע שחסר לך אבל אין לי תדרייברים הנכונים ( חחחח ) אני לא יודע מה אתה כן יודע ומה אתה לא יודע. הבעיה זה הפער בינינו אתה תגיע למסקנה שלי לאחר שתיהיה מבוגר ולא תיהיה לך ההזדמנות להתחרט, אני לעומתך כבר מבין עכשיו כי כל אזרח צריך לרצות בשירות הצבאי להתגייס לקרבי אלא אם כן זה מפריע לקריירה שלו. אני מסייג ואומר שאך ורק אם יש לו קריירה אמיתית ורצינית, הרי גם דרך הספורט אפשר לעזור למדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם מבזבזים את הזמן שלכם על יצורים כמו kill_b7 הזה? יש אנשים שפשוט זורקים זין על האחרים ועד שהם לא יחטפו את הכאפה של החיים שלהם בצבא, הם ימשיכו להיות סוציומטים ואגואיסטים ושום דבר שתגידו להם לא יעזור. זה יותר גרוע מלדבר עם קיר, כי הקיר לפחות לא עונה לך בחזרה תשובות מפגרות.

הוא שם זין על הצבא ועל החיילים הקרביים, אז שימו עליו זין בחזרה ותפסיקו להגיב לו. הוא בסך הכל טרול שמחפש צומי.

כן בדיוק, אני מחפש תשומת לב ובגלל זה פתחתי את התרד הזה :kopfpatsch:

בלש, אתה מוזמן לחפש את הפירוש במילון הזה לביטוי "נפש יפה".

http://milon.morfix.co.il/Default.aspx

גם אני לא אוהב כדורגל אבל אם אתה חולק על המשפט אתה מוזמן לראות את קהל בית"ר במגרשים. הם בדיוק מתאימים למהשפט שאמרתי.

כמובן שיש יוצאים מן הכלל ,אבל הרוב הוא כזה לפחות למראית העין.אין שום קשר לאשכנזי כי אני לא אשכנזי וחוץ מזה הוא התחיל כבר עם גזענות.

KILL_B7 תן לי להוציא ממך משו אתה טוען שבגלל שהעומדים בראש מדינתנו מושחטים אז צריך לזרוק להם זין ולהגיד להם - אני לא אסכן עצמי בשבילכם?

לא בדיוק, אני טוען שמדינה(שלטון אתה מוזמן לקורא לו) שלא דואג לאזרחיה אין צורך שהאזרחים ידאגו לו ויקריבו/יסכנו את החיים שלהם למענו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפשים שמנסים להראות חכמים זה מה שאני הכי שונא.

את הדיון לא קראתי, אבל ריפרפתי בתגובות ואני יכול בערך להבין על מה מדובר.

אתה לא מסכן את החיים שלך בשביל השלטון.

אתה מסכן את החיים שלך בשביל החברים שלך, בשביל ההורים שלך, בשביל הילדים שלך שיוכלו

לגדול ולחיות בשקט.

לו כל אחד היה טמבל כמוך, לא הייתה כאן מדינה, עם כל המגרעות שלה. נראה לך בכל מדינה הכל אידיאלי?!

ואני מדבר כאחדשלא ילך לקרבי למרות שאני יכול אבל יש לי סיבות אישיות משלי ואני בטח לא יגיד שללכת לקרבי זה טיפשות.

אם אתה בא בגישה כזאת, אני מתפלא שאתה בכלל לא מנסה להשתמט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע Kill ...

בוא אני אגיד לך בדיוק מה אתה לא מבין בחיים האלה וגם לא תבין בקרוב ....

אתה לא מבין שאתה אגואיסט. אין לך זהות . אתה לא יודע מי אתה ומה אתה . אתה לא יודע מאיפה היגעת ומה משמעות קיומך וקיום מדינתך בעולם הזה.

אתה לא יודע מה זה להיות ציוני ומה חשיבות הציונות למדינה שלך.

אבל כמו שהבנתי גם לא ממש יוזיז לך מה שאמרתי כאן כי זה לא חשוב בשבילך, יותר נכון שאתה לא בדיוק מבין שזה חשוב בשבילך.

בגלל אנשים כמוך שרק דואגים לתחת שלהם המדינה נראת ככה.

ולא אתה לא יכול להגיד לי "מה אתה רוצה לא כולם אידיאליסטים במדינה הזאת" כי אתה פשוט לא מבין שכאזרח ישראלי ויהודי אתה חייב להיות משהו יותר מסתם בן אדם שלומד ומפרנס את משפחתו ולא איכפת לו יותר משום דבר בעולם הזה .

מה לעשות נולדת כיהודי שחייב, שים לב - חייב להיות בעל מנטליות קצת יותר מורכבת בשביל להמשיך להתקיים במדינה הזאת.

לסיכום : זה בערך הדברים שאתה לא מבין או לא רוצה להבין כי לטענתך זה נוגד את ה"אידיאולוגיה" שלך . אני לא מנסה לשנות את אופן המחשבה שלך כי הוא לא ישתנה מן הסתם מהודעה אחת בפורום (הלוואי). אני רק מראה לך את המציאות שאתה לא מבין ולא תבין גם כי אתה פשוט לא מבין.

מקווה שהיתי ברור :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מסכן את החיים שלך בשביל המדינה - אתה מסכן את החיים שלך בשביל עצמך,בשביל החברים שלך,ובשביל המשפחה שלך.

עזוב את המדינה בצד לרגע. הערבים פעולות טרור נגד האזרחים,לא נגד המדינה.

אם היית גר בשדרות,והייתה לך דרך להגן על המשפחה שלך (כלומר,גיוס לקרבי) - לא היית עושה את זה?

עזוב אותך מהמדינה,אתה מגן פה על החיים שלך.

מי שלא מגן על חייו,לא זכאי להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...