בקשר להתרחבות היקום - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר להתרחבות היקום

OC

Recommended Posts

תישמע לפי הפיזיקה מהירות האור הגבוה ביותר..

עכשיו אומרים שהיקום מיתרחב וגם עכשיו הוא מתחיל בהאטה בהתרחבות שלו!!!

לפי מאמר שקראתי זה אומר שהוא לא מגיע למהירות האור!!!

כול הזמן עוברות קרני אור בחלל מתי שהוא הם צרכות להגיע לנקודה שבה היקום מתחיל להיתרחב!!!

ומה אחר כך האור שמגיע לשם נעצר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה מנסה להבין מה קורה בקצה היקום, תבין איך להסביר את עצמך לאנשים אחרים, תלמד פיסיקה יותר טוב ותבדוק שהדברים שאתה אומר נכונים.

בנתיים חבל על משאבי .

משהוא שאמרתי פה לא נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לדעת יותר, תחפש בת'רד הראשון שפתחתי כשחשבתי ברוב טיפשותי שמצאתי הוכחה לכך שהיקום הוא אינסופי. קוראים לת'רד מחפש מישהו שעוסק בחקר היקום או משהו כזה. בת'רד הזה מוצגות מיליון תיאוריות לגבי הסוף של היקום, התפשטות היקום והמון דברים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך הגב יש הגיון בזה שהיקום מיתרחב.

ביגלל שזמן נימדד לפי מרחק של דבר שעובר מנקודה A to B

ובלי תזוזה איפשר לימדוד זמן

אני מנסה להגיד פה שעם לא היו דברים נעים בחלל לא היה חשיבות לזמן כי כול דבר שנמדד פה הוא בעזרת תזוזה ממקום A ל B

אפילו שהמחשב עושה פעולה ולוקח לו נגיד שנייה נעים דברים במחשב שעושים את זה

תחשבו דקה על עולם שהכול במקום וכלום לא זז

בלי שדברים יעברו מי מקום למקום

ברגע שיעצר התרחבות של היקום הזמן יחד איתו -)

יש פה משהוא גדול יותר בתזוזה של היקום שקשור לזמן שאנחנו עדין לא יודעים אותו לפי דעתי התזוזה של היקום נותנת מין אנרגיה לכול אנרגיות והם נותנות לדברים אחרים וכול דבר אחר ביקום וברגע שלא תהיה אנרגיה משהוא שזז יחזיק אותה זה יעצר ואז גם הזמן כי בלי תזוזה אין חשיבות לזמן.

ומצד שני מה נותן את אנרגיה ליקום להיתרחב צריך שמשהוא יתן לו כוח לנוע..

והזמן החל מתי שהחלל החל לזוז ולהיתרחב..

ומה שסותר את זה שגם ליקום צריך להיות מין אנרגיה שתזיז אותו וזה לא הגיוני מפץ למה איך כולם מאפס פיתאום עשה אותו.

גם המטמטיקה מתחילה מאפס.

ואפס=כלום

וכלום לא יכול ליצור משהוא

איך ניראה לכם בשעון הראשון ידעו להגדיר נגיד שעה לקחו משהוא שזז וחישבו כמה זמן לוקח לו להגיע מ a to b וקבוע שזה שעה.

ברגע שנגיד חתול זז מ תחילת הרחוב עד הסוף.

לא יכולים להמציא לך עכשיו מישוואה חדשה או איך שלא קוראים לזה בפיזקה של זמן בלי מדדית תזוזה a to b.

ועם מיתחשבים עכשיו בזמן שכבר מדדו זאותאומרת שעושים אותו לפי הזמן שכבר אנשים מדדו זה לא ניחשב אני מיתכוון הכול מאפס.

שיבאו בן אדם יסתכל ויקבע כמה זמן זה נגיד שנייה וירשום על דף אבל בלי להיסתכל על נגיד משהוא שזז הוא לבד בחדר סגור.

תדעו לכם אני כמעט בטוח שתזמן בנו על דברים נעים כי אפשרות אחרת לא עולה לי לראש.

דרך הגב אין לי ידע בפיזיקה אז אל תתקיפו אותי זה סתם תאוריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנועה של הכוכבים נותנת אנרגיות לשאר האנרגיות?

שטויות רוחניות ו0 היגיון

את זה לא אמרתי אמרתי שכולל דבר שנע צריך שמשהוא יתן לו אנרגיה.

וחשבתי שהדבר שנע בפעם הראשונה היה היקום והוא נותן אנרגיה להכול כי עם תיסכל על הכול מאיפה ניתנה אנרגיה פעם ראשונה בישביל שהכול יצור את עצמו -)

אז היקום קיבל כוח במפץ שנתן כוח להמשיך אלה וליצור אנרגיות.

אבל אני לא מאמין במפץ והיתרחבות היקום אבל ככה אומרים אז לפי התאוריה הזאות זה ניראה לי הכי הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

העניין הוא שמהדף הפיצוץ של המפץ הגדול הכוכבים עדיין זזים

כי אין בדיוק חיכוך ואיך איזה כוח משיכה או משהו כזה לכן מעט מאוד אנרגיה מתבזבזת (אם בכלל)

לא קשור. לא היה פיצוץ ואין הדף. התנועה של הכוכבים עצמם זניחה; המרחב עצמו הוא מה שמתפשט. נראה כאילו הכוכבים זזים, אבל זה לא מה שקורה בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור. לא היה פיצוץ ואין הדף. התנועה של הכוכבים עצמם זניחה; המרחב עצמו הוא מה שמתפשט. נראה כאילו הכוכבים זזים, אבל זה לא מה שקורה בפועל.

מה לא היה פיצוץ? S:

אז המפץ הגדול הוא רק המצאה?

המומנטום של המפץ הגדול אכן נשמר, אבל מה שהטריד את המדענים היה שמהירות התפשטות הגלקסיות הולכת וגדלה, מה שמראה על כוח אשר נוגד את כוח המשיכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתייחס לפיצוץ כמשהו שעושה אש והדף... במפץ הגדול לא הייתה שריפה ולא הייה הדף- לפחות לא כזה שישלח את הגלקסיות נאחוי במהירות האור או משהו קרוב לזה... עד כמה שיודעים, הייה שם משהו דומה להיתוך גרעיני שיצר את היסודות ושלח גל אנרגייה שגורם להתפשטות המרחב (יכול להיות שגם אני מתבלבל בחלקים מסויימים, אבל בגדול זה משהו בסגנון...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...