ps3 שאלה לגביי הגירסא עם ה 80 גג'ה כונן קשיח - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ps3 שאלה לגביי הגירסא עם ה 80 גג'ה כונן קשיח

yosizach

Recommended Posts

בחלק מהמשחקים אפשר לעשות התקנה חלקית על הדיסק הקשיח לקיצור זמני טעינה, לא נתקלתי עדיין במשחק שזה חובה.

רק במשחקים שזו אופציה.

בקשר לנ.ב. , לטעמי זה ענין של תרבות כתיבה בפורומים.

זה מה שאני רגיל כבר כמה שנים מהשתתפות וניהול פורומים וגם מהסלידה הגדולה שיש לי לעיות השם שלי (שהוא לא טריוויאלי, גם כשמופיע הניק בצד)

וזו הסיבה שאני כותב את השם שלי בתחתית כל תגובה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא ארדיסק זול כל כך ולא כל ארדיסק

צריך אדיסק 2.5 של מחשב נייד .

בכל אופן זה שרוצים להוריד את ה 60 גג'ה דיי מרגיז אותי אני יחכה ויקנה את ה 80 , או לפחות שיגיע לארץ .

כמה זמן זה יקח חצי שנה ?..גג , אני בין הראשונים בארץ שרכש ps2 ככה שאני יודע אך זה מרגיש לקנות קונסלה ...שהיא טריה .

עוד שאלה אני הבנתי שעל רגילה ..ולא lcd שהסוני מחובר ב hdv משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך רגילה אז אני בכלל לא ממליץ לך להתקרב כרגע ל PS3.. זה מגוחך..

והאמת שגם אם היה מוצא כרגע בארץ חבילת ה 80GB לא יודע אם היא כדאית..

יש לך באנגל של חבילת 60 + שני שלטים + שני משחקים באותו המחיר.. אני לא רואה סיבה כרגע לקנות את ה 80..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ה360 וגם הPS3 כאמור משתמשים בדיקסים 2.5 אינץ' של למקרה שלא הובנתי כראוי (שנכון , הם לא זולים כמו דיסקים רגילים של מחשב , אבל הם גם לא כאלו יקרים , בא נגיד שב100$ יותר - אתה קונה דיסק של 120 גיגה בנוסף ל60 שבא עם הקונסולה)

בקשר ללחכות ל80 גיגה - כמו שאמרתי , זה די מגוכח , גם אחרי שהורדתי את כל הדמוייים וחצי מהCONTENT האחר בPSN + התקנה של משחק עדיין נשאר לי חצי פנוי ככה שאין כ"כ צורך באמת ל80 גיגה (ואם כבר , ה20 גיגה לא יעשה הבדל ויותר משתלם לקנות בצורה אישית דיסק גדול יותר ולהחליף בעצמך - יש אפילו הוראות איך ואתה לא מאבד אחריות)

בקשר לחיבור לטלוויזיה רגילה - יש פורט כמו של הPS2 לחיבור לטלוויזיה רגילה (אפילו אותו הכבל) או פורט לחיבור דיגיטלי.

ולא זה לא מגוכח , למרות שעוד שבועיים שלושה כשאני אקבל את השארפ 42 בתקווה - יהיה יותר כדאי :)

הבאנדל בארץ מאוד כדאי לדעתי.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליביו , כמה דברים =

א' - תתחדש על ההסמכה של HWZONE ... סחטיין..

ב' - זה כן מגוחך לשחק על רגילה עם PS3 וכשתקבל את השארפ תבין עד כמה.. (תתחדש גם עליה אגב..)

ג' - יש מצב שאתה מסביר לי (כאן או בפרטי) איך עובד הגלישה באינטרנט ב PS3 ..? יש לו דבר כזה נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. תודה , ותודה למנהלי הפורום שנתנו לי אותה, זה בשבילי בהחלט כבוד

ב. אני כבר שיחקתי על LCD בPS3 (יש לאחי הקטן אצל ההורים שלי עם טושיבה כבר די הרבה זמן) , ככה שאת ההבדל קיים, אבל כמה שאני מסכים איתך , דווקא היום הגעתי למסקנה אחרת מזו.

יצא לי להוריד בסופ"ש את הדמו החדש של DARKNESS ואת הדמו של GHOST RACCOON וגם על טלוויזיה רגילה הגרפיקה והמרחק תצוגה פשוט מטמטם ופשוט לא בר השוואה לשום דור קודם של קונסולה.

נכון , זה לא HD ולא קרוב , אבל בתור "תחנת ביניים" זה בהחלט מהנה מאוד.

תודה על האיחולים על הטלוויזיה - רשמים כשהיא תגיע , בינתיים יצא לי להתעסק עם ה37 והמסך פשוט מדהים.

ג. כמובן , הPS3 בעצם מחולק ל2 דברים עיקריים מבחינת האינטרנט:

הראשון הוא הPSN STORE שבו אתה קונה ומוריד דברים מהשרתים של סוני בהתאם למדינה של הUSER (בלי להכנס לענינים חוקיים, אם יש יוזר מארה"ב הוא יכול לעשות LOGIN על קונסולה אירופאית ולהוריד מהשרת האמריקאי - ככה שהכל תלוי במשתמש ולא בסוג הקונסולה)

החלק השני הוא דפדפן סטנדרטי למדי שבו ניתן להשתמש בהכל כרגיל , RSS FEEDS , BOOKMARKS וכו לגלישה כמו שאתה רגיל במחשב.

הוא עובד יפה מאוד עם עכבר ומקלדת או BLUE TOOTH , כשלא בדקתי בגירסאות האחרונות , אבל לפחות בהתחלה לא היתה תמיכה בעברית.

מה שכן , ושמתי לב לזה ואני לא יודע אם האשם זה המרחק מהROUTER , ההגדרות או משהו אחר , הגלישה דרך המכשיר איטית למדי (זמני גישה לאינטרנט וטעינה) , אולי האשמה לנושא היא אפשהו בקונפיגורציה שלי.

יש עוד הרבה שימושים לרשת , אבל זה העיקר.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשש נחמד.. אז זה בעצם מסוף אינטרנט לכל דבר .. ועוד ב WI-FI.. ככה שלא מסתבכים עם כבלים וכו'.. נחמד..

בעצם כשאני חושב על זה - חוץ מחיבור לחשמל אין ל PS3 שום כבל .. נכון ?

נ.ב - אם כבר אנחנו בדיום המתאים.. אז הנה צעד אחרי צעד (לא שזה מסובך בכלל) איך להחליף כונן ב PS3 לכל גודל שבא לכם..

http://www.gamespot.com/features/6176090/index.html?om_act=convert&om_clk=multimodule&tag=multimodule;picks;title;4

נ.נ.ב - ליביו, יש לך מושג אולי אם החלפת כונן מבטלת אחריות ? כי בגיימספוט הם רושמים שבחוברת שמגיעה עם ה PS3 מפורט איך להחליף את הכונן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון, אם אתה רוצה לקנות את המכשיר בארץ, אז אם אתה נוסע לאילת המכשיר בבאנדל החדש עם שני המשחקים והשלט הנוסף עולה כ3800. זה יקר, אבל עדיף על 4400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליביו , תודה על ההסבר .

אני חושב שלקנות ps3 ולהינות מטלויזיה רגילה זה אפשרי ...ולשכוח מכל ההשוואות ..עד שקונים lcd , ואז נהנים מהיכולות אבל כל דבר בעיתו.

אמרתה שיחקתה בטלויזיה רגילה והגרפיקה מטמטמת מבלי שום השוואה .

לי פשוט הציק שהשוו בביקורת שקראתי שה ps3 נראה כמו ps2 על רגילה .

ובקשר לזה שהכל מגוחך לו

לאחרים יש את הדעות שלהם .

תודה על התגובות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחקים של ההשקה זה היה נראה די דומה (למי ששתה קצת באותו הבוקר :) ) , עכשיו כבר בהחלט אי אפשר להתבלבל.

אני עדיין משחק , אבל כפי שזה נראה רק עד סוף השבוע הנוכחי בו תגיע ה42 :)

ליביו (שצריך לחזור לאלגברה לינארית 2 מועד ב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק קודם תPS3 בתצוגת חנות נורמלית

היום יצא לי ליראות ובכלל לא יתלהבתי אפילו פתחתי דיון וזה היה בטלוויזית HD אמיתית גדולה

ומשחק שנחשב חזק

ככה שתבדוק בתצוגה לפני הקניה ואז תחליט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל דעה של אדם חשובה לי , ואני יקח את דעתך בחשבון ..ראיתי שפתחתה דיון על החוויה שהייתה לך אני יעיין בו .

והיום רק אני יודע שב ps3 בשלטים שלו אין רטט !

מה ? שוטטתי ברשת וראיתי כל מיני מודמים לשלט ..אולי יש מוד שמוסיף רטט לא יודע כל מיני דברים שהם נחשבים כפריצה .

איזה אדיוטי זה בהחלט יוריד מהחוויה המון !

אני חושב שנית ..בתור אחד שהיה לו ps1 ps2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...