צריך דעה לגבי "פנדה מחשבים" ... - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך דעה לגבי "פנדה מחשבים" ...

bilbo

Recommended Posts

MR. WIZ, אתה שוב מדבר שטויות, בכל האתר הזה אולי קנו אצלהם 20 אנשים וכל השאר מספרים שמועות ושטויות,

כל מה שאתם אומרים הוא ללא ביסוס, אני קניתי אצליהם כבר כמה דברים והשירות היה מצויין ומהיר, ונהנתי לקנות

אצליהם, המחירים הכי נמוכים בארץ {אותו מחשב בפנדה עולה פחות מאותו מחשב ב-K.S.P}, אני נהנה לקנות

אצליהם, כל אחד שיעשה מה שהוא רוצה, ואל תגיבו למה שרשמתי כי אני לא מתכוון להגיב על שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש תגובות רק מאנשים שקנו שם בבקשה.

האתר שלהם לפחות ניראה מאוד מקצועי ,אין לינקים שבורים והוא נוח מאוד ... (אני חושב שזה מראה על גישה ...)

לאומת האתר של פלונטר לדוגמא ..

יש להם מיבחר עצום ... ( אני רוצה לדוגמא להתפנק עם Xaser II A6000A Plus )

אני רציתי לשמוע עם יש מיקרים ממש קיצוניים על חומרה חדשה שהתקלקלה ושהם סירבו להחליף וכו ..

אני חושב שרוב החנויות היום עדיין לא נותנות שרות טוב ..... לא חסרים סיפורים על פלונטר ... שקראתי פה ושערותי סמרו >:( על אף שהקניה האחרונה שלי היית דרכם (לפני 3 שנים) ולא ניתקלתי בבעיות.

פשוט פלונטר קצת יקרים וקראתי פה על זילזול בלקוחות ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה אבל במקרה אני לקוח שלהם עשיתי כמה הזמנות והשירות היה נורמלית לא אדיב מדי ולא מזלזל מידית.

הקטע הוא שהחנות מתעסקת במודינג והם צריכים להתעסק עם מודרים שטוחנים חומרה על ימין ועל שמאל ובגלל זה הם לא ממהרים להחליף חומרה ישנה בחדשה והם מחכים לאישור יצרן חהחלפה דבר שכל חנות נורמלית עושה אלה עם הם מכירים אותך כלקוח שלהם אישית, למשל לחנות שיש לי ליד הבית שאני קונה בא את רוב החומרה הם מכירים אותי ואף פעם לא עשו לי בעיות אפילו שביקשתי מהם להחליף לי לוח מהיבואן (לוח שאפילו לא קניתי אצלהם) הם עזרו לי להחליף אותו.

הכל תלוי ביחס שלך אליהם כי סך הכל הם מחפשים לקוחות אך לא במחיר שיתיחסו אליהם כמו לזבל ויצעקו אליהם כי סך הכל יש בעסקי המחשבים פרוצדורות מסוימות שצריך ללכת על פי הם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dino, פעם שניה שאני אומר לך היום, זה שלך לא היו בעיות *עדיין* לא אומר שלא יהיו, או שכל האחרים משקרים.

לפותח הת'רד, אני מזמין אותך לעבור על הדפים האחרונים בפורום 'כללי'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nice-1 אתה מסכים איתי שאם לי לא היו בעיות איתם והם אף פעם לא עשו לי בעיות אז לאף אחד לא צריכות להיות בעיות?

אולי עם אתה לקוח חוצפן שצועק על הפקידים אז באמת לא מגיע לך שירות ומגיע לך שיתיחסו אליך מגעיל,

אני מתקשר מדבר יפה וכל מה שאני רוצה הם עושים, לדעתי הם חנות מצויינת, כל אחד שיעשה מה שהוא רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dino, פעם שניה שאני אומר לך היום, זה שלך לא היו בעיות *עדיין* לא אומר שלא יהיו, או שכל האחרים משקרים.

לפותח הת'רד, אני מזמין אותך לעבור על הדפים האחרונים בפורום 'כללי'

ok .. אני אבדוק בפורום ה""כללי"".

טוב קראתי שם את שני הנושאים

אחד על סימפלטק : ועל זה שהם נותנים שרות מעולה ....

אבל המחירים שלהם בשמיים.

וקראתי על פאנדה את הטענות.

אז עכשיו אני יהיה מוכן יותר טוב.(אשמור על האריזות וכו ...)

לגבי זמני המשלוח שלהם . . . זה גם ניראה לי סביר.

אני לא מצפה לקנות חלקים מיוחדים ולקבל אותם אחרי יומיים.(ברור שהם הזמנה מיוחדת)

לפחות אפשר לקנות את הדברים שהם מציעים בארץ !

אם יש למשהוא תגובה עינינית נוספת אשמח לשמוע !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...