דיסקים של Verbatim יפן/סין - עמוד 5 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסקים של Verbatim יפן/סין

mnbvcxxzz

Recommended Posts

הממ, אתה לא מתבלבל במקרה עם המספר הזמנה אני מקווה ?

לדוגמה : על ה RW שאני קניתי לאחרונה, הייתי ברושם שהם מיוצרים באנגליה UK, ורק אז שמתי לב שזה רק מוזמן משם ובתכלס מיוצר ב TAIWAN

(זה MCC, בסדר מצידי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברים צר לי לבשר לכם שאני קונה silver line ואני מרוצה עד הגג לא צריך יותר מזה.

וחוץ מזה לא שווה לקנות בכלל מדיות במחיר שלהם תקנו כבר HD נוסף , זה מה שאני עשיתי ועכשיו CAKE של 25 מחזיקה אצלי בין 3 חודשים לחצי שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במבצעים שיש על הורבטים על החבילה השנייה המחיר לא כזה יקר, ההבדל לא משמעותי ביחוד אם אתה מחזיק חבילה במשך חצי שנה.

זה שהסילבר ליין עובדים טוב ולא עושים צרות לא הופך אותם לטובים או טובים במיוחד. עדיין מדיות איכותיות יתנו מוצר יותר איכותי שזה מתבטא בעמידות של המדיה (איכות ייצור, גימור וחומרים), שרידות המידע לאורך זמן, וביצועי קריאה טובים ומהירים יותר (עקב איכות צריבה טובה יותר - פחות שימוש במנגנון תיקון השגיאות בזמן הקריאה מה שמוביל לקריאה מהירה יותר של הדיסק הנצרב).

"מרוצה עד הגג" זה עדיין לא מדד לאיכות של מוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדיות איכותיות גם שוחקות פחות את הקורא שבכונן, מדיות גרועות במיוחד, ושימוש בהן לאורך זמן, עלול להרוס אותו (לא שצורבי כאלה יקרים היום, אבל עדיין, לא נעים לקנות חדש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיסקים של VERBATIM ממפעל TY במחיר טוב, ולא צריך לשלם יותר מידי באופיס דיפו ובאג.

http://www.tamlil2100.co.il/product.asp?pID=5023&cID=352

קוד DVD Identifier:

----------------------------------------------------------------------------

Unique Disc Identifier : [DVD+R:YUDEN000-T03-000]

Disc & Book Type : [DVD+R] - [DVD+R]

Manufacturer Name : [Taiyo Yuden Co. Ltd.]

Manufacturer ID : [YUDEN000]

Media Type ID : [T03]

Product Revision : [Not Specified]

Blank Disc Capacity : [2,295,104 Sectors = 4.70 GB (4.38 GiB)]

Recording Speeds : [1x-2.4x , 4x , 6x-8x , 6x-16x]

[ DVD Identifier V5.0.1 - http://DVD.Identifier.CDfreaks.com ]

יורי - אני קניתי משם (תמליל 2100) השבוע וקיבלתי MCC ולא TY - מיוצר בהודו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי חבילה של וורבטים 50xDVD+R 16x.

על האריזה אני לא זוכר אם היה כתוב Made in Japan, כי זרקתי אותה (את העטיפה, ז''א).

מה שכן.... ->

- יש ארבע מדרגות כאלו שחורות (אף פעם לא ראיתי אריזה כזו...)

- Identifier אומר שזה יוצר ע''י TY והקוד הוא TYT0003 או משהו כזה

- על הדיסק עצמו יש קוד THxxxxxx, וקוד נוסף בעל 4 מספרים.

ומעל הכל זה של Verbatim שהם לא ברשימת הזיופים.

אין סיכוי שמדובר בזיוף, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הת'רד הזה נהיה מאוד שימושי מהודעה להודעה. תרשו לי להוסיף 2 שאלות כאן למומחים:

1) דיסקים עם מדיה קוד MCC לא אמורים להיות אלה מסין או הודו, כלומר הנחותים ביותר? כי יש לי כאן חבילה תוצרת טייוואן (זה לפחות מה שרשום) עם הקוד הזה...

2) שאלה ששאלתי בת'רד שנקבר אז אני אשאל שוב. מישהו יודע מה האיכות של מדיות DVD+R DL ורבטים תוצרת סינגפור? אני יודע שיש להם גם יפנים עם קוד של TY אבל זה מה שיש לי בינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. MCC זה לא הקוד של הסינים... MCC זה קיצור של Mitsubishi Chemical Company ... אני חושב שזה גם המדיה קוד של ההודים (בגלל שלמרות שהם מיוצרים במפעל של מוסר ביאר (חברה הודית שמייצרת גם באופן עצמאי) הם תחת פיקוח ובקרת איכות של ורבטים (למקרה שלא ידעת, ורבטים זה בעצם מיצובישי...)

DVD-R של ורבטים תוצרת סין בכלל לא ראיתי..

תוצרת טייוואן מיוצרים במפעל ששייך למיצובישי

2. יש לי דיסקים בדיוק כאלו (סינגפור) אבל עוד לא יצא לי לצרוב עליהם...

לפי הביקורות של אתר videohelp הם דיסקים מעולים

http://www.videohelp.com/dvdmedia/verbatim-datalifeplus-dvd-r-mkm-001-2-4/1999

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. MCC זה לא הקוד של הסינים... MCC זה קיצור של Mitsubishi Chemical Company ... אני חושב שזה גם המדיה קוד של ההודים (בגלל שלמרות שהם מיוצרים במפעל של מוסר ביאר (חברה הודית שמייצרת גם באופן עצמאי) הם תחת פיקוח ובקרת איכות של ורבטים (למקרה שלא ידעת, ורבטים זה בעצם מיצובישי...)

DVD-R של ורבטים תוצרת בכלל לא ראיתי..

תוצרת טייוואן מיוצרים במפעל ששייך למיצובישי

תודה על התשובות, אבל עדיין לא הבנתי לגמרי מה אתה מתכוון בתשובה הראשונה. אתה אומר שזה קוד של מיצובישי (אני יודע שורבטים שייכים אליהם), כלומר הדיסקים שמיוצרים בטייוואן וזה תואם את מה שרשום אצלי, אבל שגם הדיסקים תוצרת הודו משתמשים באותו קוד... אם זה אכן כך איך אני יכול לוודא שהדיסקים של הם באמת תוצרת טייוואן ולא הודו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות, אבל עדיין לא הבנתי לגמרי מה אתה מתכוון בתשובה הראשונה. אתה אומר שזה קוד של מיצובישי (אני יודע שורבטים שייכים אליהם), כלומר הדיסקים שמיוצרים בטייוואן וזה תואם את מה שרשום אצלי, אבל שגם הדיסקים תוצרת הודו משתמשים באותו קוד... אם זה אכן כך איך אני יכול לוודא שהדיסקים של הם באמת תוצרת טייוואן ולא הודו?

גם אני נתקלתי לצערי בבעיה הזו... כנראה שאי אפשר לדעת

יש לי 4 דיסקים ריקים שקיבלתי ממישהו והם בלי הסרט הזה שרשום עליו את ארץ הייצור...

ככה שבינתיים אני תקוע איתם בלי לדעת את ארץ הייצור :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...