דיסקים של Verbatim יפן/סין - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסקים של Verbatim יפן/סין

mnbvcxxzz

Recommended Posts

טוסטר, אני לא יכול להציע לבן אדם לחכות למבצע כזה.. :)

אבל כן יש להם כמעט סטנדרטי של קנה אחד וקבל שני בחמישים אחוז הנחה (בניגוד למה שהיה אז 1+1)

אתה לא יכול לדעת את הקוד הזה שרשמתי לך, אבל אם תקנה באופיס דיפו טיוואן, רוב הסיכויים שזה מה שזה יהיה

אני ממש סומך על דיפו מבחינת דיסקים... קניתי מהם המון דיסקים לאחרונה, כולל RW, ובדקתי את המדיה קוד של כולם

וכולם יצאו מעולים... כולל ה RW, MCC.

אגב החשש הוא לקבל MCM מגנטיקס, שנחשב לאיכות הנמוכה ביותר שיש לוורבטים, אבל אני לא יודע אם זה מיוצר בטיוואן או הודו או משהו אחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני קניתי 50 -R של ורבטים מתמליל 2100 ב-100 ש"ח - מיוצרים בהודו ע"י מיצובישי... מניסיוני עד כה הם מצויינים, כנ"ל גם אלה שקניתי בזמנו באופיס דיפו (גם הם ממיצובישי, קוד MCC) במבצע.

ההפתעה באה לי מכיוונם של TEAC דווקא - זולים מאוד שמיוצרים ע"י Taiyo Yuden ?! יכול להיות?

הנה התוצאה של IDENTIFIER האמינה:

----------------------------------------------------------------------------

Unique Disc Identifier : [DVD-R:TYG02]

Disc & Book Type : [DVD-R] - [DVD-R]

Manufacturer Name : [Taiyo Yuden Co. Ltd.]

Manufacturer ID : [TYG02]

Blank Disc Capacity : [2,298,496 Sectors = 4.71 GB (4.38 GiB)]

[ DVD Identifier V5.0.1 - http://DVD.Identifier.CDfreaks.com ]

וצילום מסך אם עדיין קשה לכם להאמין:

teacdvdnv5.jpg

ד"א - ה-SILVERLINE מיוצרים ע"י בעיקר (הצהובים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TYG02

זה הקוד הכי טוב, יותר טוב מה TYG03 שיש עכשיו וורבטים שלו (שבין השאר אני קניתי)

העובדה שהוא מיוצר על ידי TEAC אבל יכול להיות שקצת הורסת. (בנוסף למדיה קוד, יש עוד דברים שעושה החברה שמשפיע על איכות הדיסק (ואין לי מושג מה הם חוץ מה advanced azo של וורבטים לדוגמה))

* יש מצב שזה מזויף, מכיוון שזה באמת המדיה קוד הכי טוב בעולם (ואין על זה בכלל ויכוח ב cdfreaks) קמו הרבה חקיינים דווקא למדיה קוד הזה

תחפש בגוגל אודות בדיקה לוודא אם מקורי או מזויף משהו כמו :verify tayio yuden authenticity

עריכה : חיפשתי בשבילך בגוגל, הגעתי לטרד הזה, יש שם כמה אנשים שחושבים שזה מזויף, והם נותנים לבן אדם שם עצות איך לגלות

http://club.cdfreaks.com/showthread.php?t=135778

חחח אני לא מאמין

מישהו רשם שם

Burnner: NEC 4551A 1.08 , Size: 4149MB

Scanner: LITEON SOHW-1693S KS0B

TYG02, Bought as TEAC, 8x -R. this is a obvious fake of TY. a lot of this crap is sold here in Israel

כנראה הוא גם ישראלי.

אשמח לשמוע מאיפה קנית את הדיסקים, כדי לדעת להימנע (רוב הסיכויים שלא אקנה שם בכל אופן עם כל הכמויות שהצטיידתי מאופיס דיפו, אבל בכל זאת זה מעניין)

למקרה שלא הבנת מה המשמעות של מדיה קוד מזויף היא כזו : ליצרן יש אפשרות לזייף את זה בלי בעיה. הדיסקים נראים איכותיים יותר ממה שהם באמת - ולכן ייתכן שתשלם יותר עבור זבל, אבל החיסרון האמיתי טמון בעובדה שלכל צורב יש דבר שנקרא FIRMWARE. הפירמוור אחראי על קרן הלייזר, לבצע צריבה טובה. יש כל מני פירמווארים, וכל אחד תומך בדיסקים שונים. כיצד הוא יודע איזה דיסק יש לך ? באמצעות המדיה קוד - כן כן - אותו מדיה קוד ש MEDIA IDENTIFIER מביאה לך. עבור כל מדיה קוד שכזה, לפירמוואר יש אסטרטגיית צריבה שונה. מכיוון שהצורב חושב שהמדיה שלך היא TYG02 (והיא לא) הוא מנסה לצרוב באותה אסטרטגיה - אבל האסטרטגיה הזו לא נכונה שכן המדיה קוד זויף. המשמעות היא צריבה פחות מאופטימלית (ובאופטימלית אני מתכוון צריבה על אותו דיסק אם המדיה קוד לא היה מזויף).

סתם ידע כללי שאולי יעניין אותך, ומתלווה לנושא הזה הוא בחירת צורב ועידכון פירמוואר. למשל אם יש לך צורב דיוידי ישן, יש סיכוי טוב למשל שהוא לא תומך במדיה קודים החדשים של וורבטים (לדוגמה) - TYG03, ולכן אין לו אסטרטגיית צריבה מתאימה ולכן הוא משתמש בסוג של DEFAULT (כי הוא פשוט לא מזהה) המשמעות של עידכון פירמוואר היא תמיכה בזה. (במקום לעדכן פירמוואר, אתה יכול לקנות צורב חדש שמגיע עם פירמוואר חדש יותר)

אגב, לדעתי, העובדה שהמפעל/יצרן החליט לזייף את המדיה קוד, מעידה על רצון להוריד מחירים כמה שיותר, ולכן - שימוש בחומרים זולים ביותר / פגומים.

תגובה לטוסטר שמגיב אחריי : אתה לא צריך לבדוק את כל הגורמים, מספיק שלא כתוב יוצר ביפאן או מספיק שהקוד ב HUB לא נכון זה מספיק

לגבי המדרגה אני לא בטוח - יכול להיות שוורבטים אחראית לזה (שמע, זה כולה אריזה חיצונית...)

רק שתדע, באופן תיאורטי, יש מצב שזה מיוצר על ידי TY. תחשוב למשל שהם צריכים לספק לישראל X דיסקים והם לא מוכנים בזמן, אז הם יעדיפו להשתמש בשירותיה של TY אם מפעלים אחרים לא מספיקים להכין לה מספיק יחידות. זה קורה בהמון עסקים ולאו דווקא בדיסקים שהחברה משתמשים בחומרים יקרים יותר / מפעלים יקרים יותר רק כדי לעמוד בביקוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אותך.. אבל ה TEAC זה זיוף.

הזבל הזה נמכר רק פה בישראל.

בוא ותן לי לנחש כמה פרטים...

על הקופסא לא הייתה מדרגה כמו שיש בכל קופסא של TY

על הקופסא לא היה רשום MADE IN JAPAN (למען האמת, על הקופסא של TEAC לא רשום כלום לגבי ארץ ייצור)

אלו רק שתי דוגמאות שמראות שזה זיוף.. יש עוד אלף דרכים לבדוק (כמו שם סידרה שמופיע על הטבעת הפנימית של הדיסקים של TY וב TEAC אין אותו... וכו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-TEAC שבדקתי הוא מושאל מחבר - אין לי מושג איפה הוא קנה אותו.

אני אישית קונה רק ורבטים - עוד מימי הפלופי...

על ה-TEAC אין מספר סידורי על הטבעת הפנימית כלל - חלק... מאוד הגיוני שמדובר בזיוף.

אז מה שוות כל התוכנות כמו ה- IDENTIFIER אם ממילא ניתן לזייף את הקוד בקלות? ביזיון דיגיטלי. :kopfpatsch:

ד"א - טוסטר ובעיקר manga05 - תודה על הפירוט וההשקעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי איזה 5 עריכות להודעה האחרונה שכתבתי

יש שם מידע שלדעתי מאוד מעניין, שווה לכם לקרוא

אגב אני לא מבין כבר את הצורך לקנות מדיות לא של וורבטים...

באופיס דיפו יש תמיד של 50 אחוז על חבילה שנייה שאתם קונים

זה יוצא בכלל לא יקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאמרת עכשיו בעצם זה, שTY מוציאים מהמפעל, אריזה קומפלט מוכנת למכירה על המדפים?

בעצם עכשיו כשאני מנסח את זה ככה, זה נשמע הגיוני (נכנס למפעל - יוצא מוכן)

כנראה צודק :)

טוסטר - מה לגבי אורגזמה גברית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאמרת עכשיו בעצם זה, שTY מוציאים מהמפעל, אריזה קומפלט מוכנת למכירה על המדפים?

בעצם עכשיו כשאני מנסח את זה ככה, זה נשמע הגיוני (נכנס למפעל - יוצא מוכן)

כנראה צודק :)

זה בדיוק מה שאמרתי... זה יוצא מוכן למכירה מהמפעל ביפן

טוסטר - מה לגבי אורגזמה גברית?

חחחחח ;D

מעבדים? לוחות אם? ???

תבקר בתאילנד, סין, רוסיה ודומיהם ותראה שגם את אלו אפשר לזייף....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...