דיסקים של Verbatim יפן/סין - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסקים של Verbatim יפן/סין

mnbvcxxzz

Recommended Posts

שלום, שמעתי שהדיסקים של Verbatim הם הכי טובים לצריבות,על הדיסקים שקניתי כתוב שהם מיוצרים בסין--הם טובים מספיק, או שבגלל שכתוב שהם מיוצרים בסין הם גרועים וצריך לקנות דיסקים שיוצרו במקומות אחרים?

כמו יפן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לעניות דעתי אם ורבטים שמו את השם שלהם אז הדיסקים חייבים להיות איכותיים.

אולי הם פחות איכותיים מתוצרת יפן (דיי הגיוני)

אבל ברגע שורבטים שמו את השם שלהם סימן שהם עושים ביקורות איכות והדיסקים בסדר. אני לא מאמין שהם ימכרו זבל עם השם שלהם עליו

אתה מדבר על CD-R...נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סין זה הכי זבל. עדיף טייואן, עדיף עוד יותר יפאן.

בכל אופן - תתקין תוכנה בשם IDENTIFIER והיא תגלה לך את ה MEDIA CODE של הדיסקים, זה פרט יותר חשוב מ"יוצר בסין"

ברור שעדיף יפן/טייוואן, אבל עדיין לדעתי הדיסקים האלו עדיין יהיו יותר טובים מרוב הדיסקים בשוק.

נראה לי שהוא מדבר על CD-R כי לא ראיתי -R של ורבטים שמיוצר בסין ( CD-R של ורבטים דווקא ראיתי תוצרת ...)

אם הוא יפתח את הקופסא (כדי לדעת מדיה קוד) הוא כבר לא יוכל להחליף את הדיסקים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך גם אני לא ראיתי CHINA -R של וורבטים, אבל יכול להיות...

וכן המילה וורבטים עושה אותם יותר טובים, כי ללא קשר למקום הייצור, חלק מהמאפיינים של וורבטים נשארים בכל המפעלים (כמו לדוגמה הטכנולוגיה advanced azo+)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיסקים הם CD,לא פתחתי אותם עדיין,אך השאלה היא האם שווה לצרוב עליהם או שמא עליי להחליף אותם בדיסקים שיוצרו ביפן?

(דרך אגב,יש דרך לזהות באיזו מדינה יוצרו דיסקים של Verbatim מלבד לבדוק כל חבילה?כמו אריזה שונה?)

המחיר של הדיסקים מיפן יקר יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באריזות של VERBATIM של CD(לא DVD) יש את הסוג הטוב ביותר באריזות CAKE צבעוניות,

תגיד למוכר שאתה רוצה את הצבעוניים,זה של TY.כל השאר לא.כשתפתח אותו תראה שהדיסקים בצבעים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...