תעזרו לי, כמה שאלות אחרונות לפני תיאוריה... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעזרו לי, כמה שאלות אחרונות לפני תיאוריה...

Born2Kill

Recommended Posts

שלום,

השאלות הן:

1) כמה צריך תשובות נכונות כדי לעבור?

2) האם אני עושה את המבחן בעזרת תמרורים המוצגים לי?(ללא פירוש).

3) האם התיאוריה בפעם השנייה תעלה אותו דבר?

4) אני עושה תיאוריה ואני יוציא רשיון על אופנוע, אז השאלות יהיו על אופנוע ועל הדרכים בלבד? (הכל חוץ מרכב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מותר עד 4 טעויות (מתוך 30 שאלות). אני זוכר משהו לגבי זה שאסור שיהיו טעויות לגבי תמרורים, אבל אני לא בטוח.

2. כן. מולך יש פוסטר עם כל התמרורים ומספריהם (לא צריך לזכור איזה מספר מייצג איזה תמרור).

3. כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.מותר עד 3 טעויות ולא עד 4

2.יש פוסר עם תמרורים ומספרים בלי כל תיאור נוסף

3. נראה לי שאתה צריך לשלם אגרה עוד פעם.

4.בהחלט כן, אתה תקבל גם שאלות על המנוע של מכונית ובלמים של משאית ומה שאתה לא רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה סתם להטעות,אם אתה לא יודע אל תענה.

מותר עד 4 טעויות.

ותאוריה של אופנוע לא תקפה לרכב,מכן נובע שאתה לומד על האופנוע בלבד,ונבחן עליו בלבד.

אבל עדיין יש חובה מן הסתם ללמוד חוקי תנועה ,ותמרורים,ואתה לא צריך ללמוד על מבנה הרכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבחן העיוני (תיאוריה)

המבחן העיוני בודק את שליטתכם בחוקי התנועה, תמרורים, תפעול הרכב וכללי התנהגות נכונה ובטוחה בדרך. רצוי לגשת למבחן העיוני סמוך לתחילת לימודי הנהיגה.

כיצד מתכוננים למבחן?

מומלץ להיעזר בספר הכנה למבחן העיוני (להשיג בחנויות הספרים או בבתי הספר לנהיגה), הכולל מידע ודוגמאות. לקראת מועד המבחן בחנו את עצמכם לבד או בעזרת חברים. ודאו שהספר שבידיכם מעודכן! שאלות לדוגמה מופיעות בהמשך הדף.

מתי והיכן נבחנים?

מבחנים עיוניים נערכים במשרדי הרישוי במרבית הערים, בדרך כלל בשעות הבוקר. ניתן לברר את מועדי המבחן גם במוקד רישוי-קול

שימו לב: במספר ישובים יש להירשם מראש למבחן.

מה צריך להביא למבחן?

* טופס בקשה לרישיון

* שובר תשלום אגרת המבחן, לאחר ששולם והוחתם בבנק. את השובר ניתן לקבל במשרד הרישוי או בבית הספר לנהיגה, ויש לשלמו בבנק הדואר

* תעודת זהות (או דרכון)

מה כולל המבחן?

המבחן כולל 30 שאלות חובה, שלכל אחת מהן יש ארבע תשובות אפשריות ("מבחן אמריקאי"). יש לענות לפחות 26 תשובות נכונות.

מתי והיכן מקבלים את התשובה?

התשובה מתקבלת ביום הבחינה ובמקום שבו בוצעה הבחינה. לא ניתן לקבל תשובות באתר משרד התחבורה או במענה הקולי.

נכשלתי במבחן. מה עושים?

אם נכשלתם, רצוי לשנן היטב את החומר ולגשת למבחן נוסף אחרי 7 ימים לפחות. אין הגבלה על מספר המבחנים. אם ברצונכם לערער על תוצאות המבחן, יש להגיש ערעור בכתב לרב-בוחן האחראי על מבחני הנהיגה בסניף משרד הרישוי שבו נערך המבחן, תוך 72 שעות מביצוע המבחן. ניתן למלא טופס בקשה לערעור על תוצאות מבחן עיוני/מעשי.

האם ניתן להיבחן בשפה זרה?

ניתן להיבחן במבחן העיוני גם באנגלית, צרפתית, ערבית ורוסית.

מי רשאי להיבחן בעל פה?

* מי שאינו יודע קרוא וכתוב וברשותו תצהיר בשבועה מבית המשפט

* בעלי ליקויי למידה (דיסלקציה וכד') המחזיקים באישור ממאבחן רפואי

* עולה חדש הנמצא עד שלוש שנים בארץ ואינו דובר אחת מהשפות הנ"ל

מה תוקף המבחן העיוני והבדיקות הרפואיות?

המבחן העיוני והבדיקות הרפואיות תקפים לשנתיים בלבד. לאחר מכן יש לעבור אותם מחדש.

טוב אז 4 טעויות אופס. אבל היו לי שאלות על אופנוע ומערכת בלימה של משאיות בפעם הראשונה שעשיתי.

והאם למישהו מכם זכור ששאלו אותו לאיזה רשיון הוא לומד? או אם זה רשום בטופס הירוק?

אני די בטוח שלא..

מישהו יכול לבדוק בטופס שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמא של משרד הרישוי הזאתי זונה,

הלכתי היום למשרד הרישוי והגעתי לשם בשעות שזה פתוח

כולי :) שבאתי לשם בזמן והכל ופיתאום, אומרים לי שאין יותר מספרים לקחת, רל המספרים נגמרו!

איזה מעצבן זה!!!

משרד הרישוי הדפוק הזה שנראה לי שהממשלה הזאת בקושי מקציבה לו כסף שהוא פעם בשבוע, אין להם כסף אפילו למספרים ווואייייייייייייייי

עכשיו לחכות עוד שבוע, צריך להגיד להם: נו מה לעשות שיש הרבה שעושים, אין לכם בעיה להשים עוד מספרים?!

אם לא הייתי תלוי בהם הייתי כבר הולך למקום אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ קצת רחוק בשבילי, יש אוטובוס לשם? ;D

היום אני לא ייעשה כי כנראה זה מאוחר, אבל יום שני התאפשר לי.

עריכה: בחולון נגיד ואתה בא בשעה שזה פתוח לקראת השעה האחרונה, יהיה שם בעיה של מספרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...