מה הוא המשחק שאשחק במחשב החדש שלי? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הוא המשחק שאשחק במחשב החדש שלי?

אור כהן

Recommended Posts

1) חודש עבודה > 1500 ש"ח. 1500+6000 = 7500 התקציב המבוקש. יש לך חופש גדול - תעבוד בו, תרוויח את הכסף ותקנה בעצמך(רק תדאג לקנות דברים הגיוניים). אם תוותר על כרטיס המסך, זה יעלה בערך התקציב שיש לך עכשיו.

2) המחשב שלך מספיק טוב, ואתה יכול לחכות קצת זמן.

3) תעבוד.

באיזה חור צריך לעבוד בשביל לעשות 1500 בחודש? אני עושה את זה בשבוע (במלצרות), וגם זה בשבוע יבש...

אתה מדבר על המחשב שיש לי עכשיו? :lol: אני בקושי מצליח להריץ עליו COH על 800X600 וכל השאר על LOW, וSAN ANDREAS על הכי גבוהה הוא ניתקע.

אם אתה מעוניין, תוכל להביט במפרטו של מחשבי בצד ימין.

אני יכול להריץ COH על מדיום 1024, יש לך בעיה רצינית במחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שניה, תן להבין רגע. הבאת לו 6000 ש"ח כדי שהוא יצרף עוד 1500 ויקנה לך מחשב יותר טוב. אבל אם אתה זה שמארגן

את הקניה, בוחר את המפרט והחלקים ובנוסף לכל גם מביא את רוב הכסף, מדוע אבא שלך הולך לטכנאי מוציא מפרט אחר

ובוחר מתי לקנות, ובעצם.. זורק עליך זין ? :P

לי נשמע שהוא פשוט מזלזל בך.. אני לא יודע איך אתה מתנהג בבית, אבל זה שהוא הולך לטכנאי מראה שהוא לא סומך עליך.

אם הייתי במקומך, הייתי תופס אותו לשיחה (תמצא עיתוי טוב -לא כשהוא בדרך לעבודה) ומסביר לו בטון רגוע ורציני את הצד שלך.

לא הייתי מזכיר את העובדה "שוויתרת" על הPS3 ולא טסת לנוםש וכו'. זה רק מראה שאתה ילדותי ובכיין.

תסביר לו שאתה השקעת בקניה מאמצים רבים, קראת סקירות עשית סקרי שוק וכו'... בנוסף לכל אתה גם עבדת והרווחת

ביושר 6000 ש"ח שהם שלך, ואתה תחליט מתי ואיפה להשקיע אותם. אם הוא לא יסכים ובכל מקרה ילך על ההצעה של

הטכנאי\ירצה לדחות את הקניה בלי סיבה מוצדקת, דרוש את הכסף שלך בחזרה ותקנה את המחשב ללא עזרתו.

נכון.. לא ייצא לך אותו המחשב שחלמת עליו, אבל כמישהו שחושב כבוגר אתה צריך להבין שבחיים חייבים להתפשר. בנוסף,

יש גם סיכוי שזה יאיר אותך באור רציני יותר בעיני אביך, ואולי הוא יחליט בסופו של דבר להצטרף לקניה שלך.

בהצלחה.

אני כבר מנסה להסביר לו 4 חודשים שאני מבין בתחום הזה, אבל הוא עדיין הולך לחנויות (כגון באג) שיבנו לו מפרטים, ולא מעיף אפילו מבט במפרט שאני בניתי.

המוכר בבאג אמרת שמסך TN יותר טוב ממסך S-PVA, שם לי מעפן עם מארז מיקור ג'נרי וספק 300W, ומעבד E6300, ואמר שקריסיס ירוץ לי חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם' date=' תכננתי לקנות מחשב ב22 ביולי (ב7500 ש"ח, כולל מערכת הפעלה) שיהיה מוכן לקרייסיס וכל שאר משחקי הDX10 העדכניים.

אבא שלי אמר לי לחכות לתחילת אוגוסט (רק שתבינו, תכננתי את הקנייה הזאתי ממרץ) ועכשיו, הוא מצא סיבה למה לי לחכות עד לאוקטובר-נובמבר,

מפני שהוא טוען שאני קונה מחשב של נסא, ועד שקרייסיס לא יצא, הוא לא יקנה לי מחשב.

רק שתבינו, שאני תורם בקנייה הזאתי 6000 ש"ח, עכשיו, אנשי מקצוע ניסו להסביר לו שקונים מחשב שיעמוד בצרכים לא של משחק בודד אחד, אלא עוד כמה (כמו LOST PLENET), עכשיו לוסט פלאנט יצא, הוא רוצה ליבנות לי מפרט לפי המינימום, (ואני רוצה לשחק על 1600X1200 AA X4 AF X8).

כל המפרט של המחשב מוכן, וסגרתי עם החנות שהם נותנים לי 600 ש"ח הנחה, אבל עדיין אבא שלי מסרב להקשיב.

גם עם כל הימים שתפסתי אותו לבד וניסיתי להסביר לו, הוא שמע, אבל לא הקשיב (הוא לא מסכים לישמוע הצעות אחרות)

היום המחיר של הלוח אם שאני רוצה ליקנות עלה ב200 ש"ח עקב עליית הדולר, וכך ימשיכו אחרים, ניסיתי להסביר לו שצריך למהר אבל, אני מדבר עם קיר.

אני הייתי רוצה שתכתבו כאן סיבות לאבא שלי למה לקנות את המחשב שחיכיתי לו 4 חודשים+ ב1 באוגוסט, לאומת שהוא יקנה אותו (וגם לפי דרישות המינימום, ולא הדרישות שאני רוצה לשחק בהם) בסוף השנה.

גם הייתי מעוניין שתשכנעו אותו שבן אדם לא יכול לשחק על 480X640 באיכות נמוכה, עם 8600GT.

מצדי, גם שתתנפלו עליו.

מקווה שתעזרו,

אור כהן

[/quote']

אור תשמע גם אבא שלי היה ככה לפני שקניתי את המחשב.... חצי שנה של ישיבות מול זאפ וחקירות ומה לא... אבל בסוף הוא קנה לי מחשב יותר טוב ממה שאני רציתי לקנות...,תחכה קצת זה לא כל כך נורא...,פעם אנשים חייו בלי מחשבים ,זה לא כל כך נורא... בקשר למחיר אל תדאג המחיר יירד.............

תן אמונה באביך הרי הוא אביך וכנראה שהוא מבין קצת.... :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

וחוץ מזה תראה לאביך שאתה מבין בזה ותדרוש את תשומת ליבו ותתעקש ואל תרפה ותסביר לו ותתן לו הוכחות ומה לא......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק להתבכיין, המחשב שלך מספיק חזק היום לכל משחק בהגדרות סבירות.

7600GT זה אחלה של כרטיס מסך (נכון שהוא לא הכי טוב, אבל אם חבר שלי הריץ כמו שצריך COH על 6200, אין סיבה שאתה לא

תצליח, ואגב בכללי את חופר על המחשב הזה כבר חצי שנה כמעט, זה לא שווה את זה).

אני מתאר לעצמי שאם קרייסיס יתמוך בDX9 (ואני מתאר לי שהוא יתמוך) תוכל להריץ אותו, יש לך מחשב חזק, שאני לא

רואה מחשב חזק בהרבה יותר (סך הכל איזה מעבד כפול מסכן) בפחות מ3000 ש"ח (אין מה להשקיע פחות במחשב למשחקים).

די לבכות מחשב צריך לקנות פעם ב3-4 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה מחשב לבד. תקנה הכל חוץ מאת כרטיס המסך וכש CRI כבר יצא תקנה כרטיס מסך...

הכרטיס שלך מספיק כדי להריץ חלק כל משחק חוץ מRIANBOW6 החדש אם אני לא טועה.

כל אדם שקונה ב BUG בהחלט לא מבין במחשבים או מממש עשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילה מהמשרת של הקברן: אני מבין את התסכול שלך, גם לי זה היה עם אימא שלי(אין לי אבא ככה שזה יתרון במקרה הזה ובכללי, מי שיבין יבין) היא התעקשה שתמיד נחכה שיהיה יותר טוב, אמרתי לה שמתי שיהיה יותר טוב זה יהיה הרבה יותר יקר, והדברים הפחות טובים יעלמו מהשוק ויהיו נדירים יותר וגם יתייקרו כי אין מספיק ביקוש והיצע שלהם, חוץ מזה שהדולר בעלייה.

אם אבא שלך לא מוכן כי אין לו מספיק כסף עכשיו, אז עזוב אותו ותתחיל לעבוד, רק עבודה תתן לך כבוד עצמי ואת הכסף שאתה צריך לקנות מה שאתה צריך בלי לשאול רשות מאף אחד, אפילו לא מהמתים :jump:.

לעומת זאת אם אבא שלך מסרב כי הוא חושב שבBUG או בכל חנות יתנו לו משהו זול יותר והוא "ידפוק" את המוכרים(הישראלי הממוצע) תוכיח לו שאתה טועה, יש פה המון תלונות על KSP ועל אייבורי ועל כמה וכמה שבאג היא לא חנות שקונים מחשב, רק משחק וגם זה אחרי הנחה של ימים, וחוץ מזה תמיד יהיה יותר טוב תמיד אפשר לחכות אבל אם תחכה בסוף תגיע לקבר בלי להינות משום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויתרתי על פריז בשבילו, ויתרתי על 2 מתנות היומולדת בישבילו (13 ו14), והנסיעה היחידה שנסעתי לח"ול הייתה פעם אחת לגרמניה.

ויתרתי על הPS3, ונתתי לו 5000 ש"ח כשעוד הייתי ילד קטן בשביל שיקנה לי מחשב ל"גיימרים", הלך לטכנאיי ובנה לי מחשב מעפן שלא מריץ קרייסיס בכלל.

הוא טוען שהוא ירוץ לי חלק.

מה יש כבר לוותר?! בכל מקרה אני ילד והוא מבוגר!, לילד הרבה יותר קשה להשיג את הכסף הזה מאשר מבוגר! (מדברים על שנים!)

כבר 4 חודשים אני עושה כל מה שהוא אומר לי, מתנהג יפה, ואפילו משרת אותו, ובפעם היחידה שאני מזכיר את המילה מחשב הוא מתעצבן וצועק עליי.

בנאדם... מחשב זה לא הכל בחיים, גאד דאמט.. צא קצת החוצה.

ויתרת על מתנות יומהולדת, של ילדות בשביל מחשב מטומטם? על פריז? מה אני אגיד לך..

אם אתה רוצה מחשב חדש, תעבוד ותקנה.. ואל תתחיל לחפש תירוצים שקשה, אני מניח שאתה בן 14-15 אז לא תהיה לך הרבה בעיה, קצת דיבורים וסידורים ויש לך עבודה שאני בטוח שתביא לפחות 1.5-2K בחודש.. אז אל תתלונן.

פיספסת הרבה מהילדות בשביל מחשב, שאפילו בסוף לא קיבלת.. תעשה את השיקולים שלך, תשמור את הכסף הזה בחסכונות שלך, תצטרך אותם בקרוב מאוד.

אבא שלך עושה בשכל, יכול להיות שהוא רק מחכה לרגע שבו תגיד לו שאתה רוצה לעבוד כדי להרוויח את הכסף, ואז הוא יסתכל על הכל ובמיוחד עלייך בצורה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון:

שלך סתם מעפן, לא יכול להתחרות עם הRAGE IIC שלי... :silly:

^^ RAGE IIC?!?!?!?! מלפני כמה מאות הוא?!!?!? לי יש מחשב מלפני 10 שנים שהיה לו 3D RAGE 2 +DVD שזה עוד יותר טוב משלך נרא לי והוא לא זז!!

והוא גם ל-PCI! מאיפה הבאת אותו??

ועכשיו לת'ארד: פותח הת'ארד לא אכפת לי מכל מה שאמרו פה, אני מבין את הבעיה שלך כי גם לי יש אבא שיחסית חושב שהוא מבין בהכול ויבוא לחנות יגידו לו ש-FX 5200 יריץ קרייסיס על MAX הוא יאמין להם... וגם רוב הכסף הוא שלך, הוא מוסיף רק 1500 שקל שבשבילו זה כלום, ואתה אמור לבנות את המפרט.

לפי דעתי פשוט תראה לו כמה התאמצת על דברים וויתרת בשביל המחשב הזה, ושזה באמת חשוב לך, ואם הוא יגיד לך שלא תגיד לו "טוב, לא צריך יותר את הטובות שלך, אני יסתדר עם המחשב שלי" אבל בטון של מישהו ממש מסכן, והוא כבר יקשיב לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלך סתם מעפן, לא יכול להתחרות עם הRAGE IIC שלי... :silly:

לא הייתי ממהר להסיק מסקנות מהר, המחשב שלך זה גרוטאה גדולה בפני עצמה, עם היכולות להתאבד ולא לעשות כלום אז לפני שאתה מבקר אנשים אחרים הייתי רוצה שתחשוב קצת קצת על המוות, על הנשמות הבודדות בעולם, על מה שיש ברשותך ואז תדבר, אם אין בפיך משהו חכם תבלע את עצמך ותיעלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ילד מפונק ורק מלקרוא מה שאתה כותב בא לי להעיף לך סטירה

מה העניינים? נראה לך שאתה עושה טובה לאבא שלך שאתה "מוותר" על הדברים האלה בשבילו? WFT איפה אתה חי..

הוא עושה לך טובה לא ההפך

תגיד תודה שיש לך אבא טוב ולא אחד שמזיין את אחתך בתחת ותפוס פרופורציה.

יש לך בעיה? תעבוד.

רוצה מעבר למינימום שילד צריך לקבל? תעבוד.

ילד צריך לבזבז את הזמן על דברים פרודקטיביים יותר.. וזכותו לחנך אותך איך שבא לו, לא מוצא חן בעיניך? חכה לגיל 18.

הוא זה שקורע את התחת לא אתה. זה שהוא עכשיו מבוגר ויש לו עבודה טובה, נראה לך שהוא לא קרע את התחת בשביל זה?

כשתגדל, תצא מהבית, ותראה מהזה לחיות לבד, תבין, עד אז.. תתמודד עם מה שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ילד מפונק ורק מלקרוא מה שאתה כותב בא לי להעיף לך סטירה

מה העניינים? נראה לך שאתה עושה טובה לאבא שלך שאתה "מוותר" על הדברים האלה בשבילו? WFT איפה אתה חי..

הוא עושה לך טובה לא ההפך

תגיד תודה שיש לך אבא טוב ולא אחד שמזיין את אחתך בתחת ותפוס פרופורציה.

יש לך בעיה? תעבוד.

רוצה מעבר למינימום שילד צריך לקבל? תעבוד.

ילד צריך לבזבז את הזמן על דברים פרודקטיביים יותר.. וזכותו לחנך אותך איך שבא לו, לא מוצא חן בעיניך? חכה לגיל 18.

הוא זה שקורע את התחת לא אתה. זה שהוא עכשיו מבוגר ויש לו עבודה טובה, נראה לך שהוא לא קרע את התחת בשביל זה?

כשתגדל, תצא מהבית, ותראה מהזה לחיות לבד, תבין, עד אז.. תתמודד עם מה שיש.

הוא משלם על רוב העסקה...

דיי לזיין את השכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...