מי אמר שwin vista מספק ביצועים חלשים - עמוד 3 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי אמר שwin vista מספק ביצועים חלשים

nnfyrbsnss

Recommended Posts

הנשמה שלי מוטרדת עקב זה, יכול להיות כי האמת שהתקנתי ביום שישי ועשיתי את כל העדכונים החדשים זה פשוט היה מהיר פי 2 מהפעם האחרונה שהתקנתי את זה, ואפילו שFEAR שאב המון לא היו שום תקיעות.

אתה לא מקבל את העדכונים האלה דרך האפדייטר... הכל בראש (המאוד מוזר) שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בין אם זה כך או כך, הנשמות שפה צריכות לדווח לנו עם זה באמת 120% ביצועים יותר, או שפשוטו כמשמעו WINDOWS מתחיל לקום מקבר, אם מיקרוסופט מבינים את זה אני לא מבין איזה תירוץ יש לדחות SP1 בעיקר כשרוב האנשים מחכים לזה בשביל להתלבש על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם ממש לא מיבנים כלום .

ויסטה מוריד את הביצועים מהמשחקים ומתפקוד המחשב .

היה לי 7300GT בויסטה אולטימייט 32BIT הוא קיבל 45,000 באקווה מרק . (AQUAMARK3D ) .

ובXP הוא קיבל 73,000 שיפור רציני !

ומלא תוכנות לא עבדו כמו שצריך כמו ATITOOL ,PARTITIONMAGIC , אוורסט לא עבד כמו שצריך ...............והרשימה עוד ארוכה. ......

מה אתה אומר עכשיו , פותח התראד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם ממש לא מיבנים כלום .

היה לי 7300GT בויסטה אולטימייט 32BIT הוא קיבל 45,000 באקווה מרק . (AQUAMARK3D ) .

ומלא תוכנות לא עבדו כמו שצריך כמו ATITOOL ,PARTITIONMAGIC , אוורסט לא עבד כמו שצריך ...............והרשימה עוד ארוכה. ......

אני אומר שאתה טועה

כל התוכנות שציינת עובדות לי מצויין ועוד רשימה ארוכה של תוכנות...

אבל מכיוון שאני אוהב משחקים ישנים (W3) חזרתי לXP

וכל מה שאמרתי היה הרבה לפני העידכונים האלה....

ובכלל AQUA MARK זה שיט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם ממש לא מיבנים כלום .

היה לי 7300GT בויסטה אולטימייט 32BIT הוא קיבל 45' date='000 באקווה מרק . (AQUAMARK3D ) .

[/quote']

אני אומר שמאז שהיה לך זרמו המון מים בירקון

ואני אומר שבויטסה קיבלתי 9500 ב3DMARK

ובכל האתרים שעושים בXP מקבלים גם 9000-9500 תלוי במערכת

אני אומר שאברסט עובדת מצוין

אני אומר שהכל עובד לי מצוין

אני אומר שפה בHWzone שבדקו את הכרטיס מסך שלי קיבלו 8000 בערך בXP ואני 9500 בויסטה

מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שאם תעשה את אותה בדיקה על תקבל ציון יותר גבוה נקודה!!

אתה לא מבין יותר מידי במחשבים אם אתה עושה

השוואה של בין מחשבים שונים

ולא על אותו מפרט פעם עם מערכת א' ופעם עם מערכת ב'!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אשכרה, הבנאדם (cjori) לא רציני בשיט... :screwy:

אין לו אפילו הבנה בסיסית בנוגע להשוואות ביצועים. תעשו לעצמכם טובה ותתעלמו מהשטויות שלו.

כל מערכת הפעלה חזקה "בפני עצמה", אבל זה לא מעניין אף אחד כרגע. או שתשווה עם על אותו המחשב או שתפסיק לבלבל...

בקשר לעדכוני BETA חדשים (שלא ניתן להוריד מ-auto updates) :

938194 Compatibility and Reliability Pack

938979 Performance and Reliability Pack

http://thehotfixshare.net/board/index.php?showtopic=2962

http://www.aeroxp.org/index.php?categoryid=23&p2_articleid=114

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=233070

יש המון תגובות טובות על העדכונים הללו, בין היתר העתקת קבצים מהירה בהרבה, טקסטורות חדות יותר במשחקים וכו'...

לא הייתי אומר להתקין את זה אם לא רשום שזה מטפל בבעיה ספציפית שיש לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ויסטה על המחשב כבר כמה זמן, ודבר אחד בטוח : המחשב כמעט ולא נתקע (ב זה היה קורה הרבה)

מבחינת משחקים לא שמתי לב להאטה, לא עשיתי בדיקות ביצועים כי זה לא ממש מעניין אותי - או שרץ חלק או שלא

אבל דבר אחד בטוח : אחרי שהגדלתי ל 2 גיגה (היה לי 1 בהתחלה) היה שיפור משמעותי בהכל, לא הייתי ממליץ לשים עם יש לך רק גיגה 1. בטח לא כשלקנות עוד זה גרושים , ז"א להתקין אחרי שיש לך 2 גיגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה שXP יתקע אני לא זוכר כבר שנים שנתקע לי המחשב

ואם הוא היה ניתקע לך על בסיס קבוע\לעיתים קרובות כנראה שהיתה לך בעיית תוכנה\חומרה

XP כיום היא מערכת יציבה מאוד ורוב הבעיות איתה נובעות בדר"כ מתקלות שיוצרים המשתמשים\חומרה

לי יש אותה כבר שנים מאז שהיא יצאה וכל שנה היא נהיית יציבה יותר ובטוחה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה כתבה בת חודש בלבד, בדיוק על נושא זה "Windows XP vs. Vista: The Benchmark Rundown"

http://www.tomshardware.com/2007/01/29/xp-vs-vista/index.html

אפשר לראות שה-XP מנצח כמעט בכל ההשוואות, אולם ברוב המקרים ההבדל הוא מזערי יחסית.

זה לא אומר שויסטה מספק ביצועים "חלשים", אבל זה כן אומר ש-XP מספק ביצועים טובים יותר ועם זה אי אפשר להתווכח.

חשוב לזכור כי מעולם לא יצאה מע' הפעלה של מיקרוסופט שסיפקה ביצועים טובים יותר מהקודמת לה.

הרי כל התוספות צריכות לבוא על חשבון משהו. יחד עם זאת, הטכנולוגיה מתפתחת מהר מאוד, כך שהפערים הולכים ונהיים פחות רלוונטים.

אני אישית ממליץ על dualboot (גם XP וגם ויסטה) - אחרי שתעבדו עם 2 המערכות "במקביל" תוכלו לקבל יותר מושג על כדאיות המעבר.[br]פורסם בתאריך: 1.08.2007 בשעה 17:13:17

הנה עוד כתבה מעניינת - Vista Game Performance: Vista vs. XP and ATI vs. Nvidia

http://www.extremetech.com/article2/0,1697,2096944,00.asp

כאן כבר ניתן לראות הבדלים רלוונטים יותר (מבחינת משחקים)

למרות שאני לא סגור על תאריך הכתבה (נראה שהשתמשו בדריברים מתחת ל-7.2 של ATI)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא לך להזכיר לי מה השתנה בחודש האחרון שהכתבה (הראשונה) כבר לא רלוונטית ?

אם אתה חושב שדריבר אחד יעשה את כל הבדל אז אתה טועה. אני מסכים איתך בכלליות, אבל חודש אחד? לא נראה לי...

ורק שתהיה בעניינים, עם עדיין לא הבנת, ויסטה לעולם לא יהיה מהיר יותר מ-. לא משנה אילו דריברים תדחוף לו. הגיון פשוט <

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...