Battlefield 2: למה אני לא עולה דרגה ? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 2: למה אני לא עולה דרגה ?

Sting

Recommended Posts

אני כרגע נמצא בדרגת Master Sergeant ואמור לעלות לדרגת First Sergeant , אני לכאורה עונה על כל הדרישות מבחינת ניקוד וכל basic badges

הנתונים שלי

http://bf2s.com/player/46298587/

מערכת הדרגות

http://bf2.com/content/Ranks

מישהו יודע למה אני לא עולה בדרגה ? שכחתי משהו אולי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Master Sergeant :

Required Global Score: 20,000

First Sergeant :

Required Awards: Basic Knife Combat Badge, Basic Pistol Combat Badge, Basic Assault Combat Badge, Basic Anti-tank Combat Badge, Basic Sniper Combat Badge, Basic Spec Ops Combat Badge, Basic Support Combat Badge, Basic Engineer Combat Badge, Basic Medic Combat Badge

עכשיו תראה, אני בדיוק במצבך, לדעתי. שים לב ש-2 הדרגות מבקשות ניקוד זהה בתור התחלה.

מה שקרה כנראה זה שהגעת ל-20,000 נק' כאשר לא היו לך את כל ה-Basic Badges שצריך (?)

כנראה השגת אותם\חלקם רק לאחר שנהית Master Sergeant ועכשיו כבר לא תקבל את ה-1st...

כנראה שזהו סוג של "דרגת בונוס" שהיינו צריכים להתכונן אליה. :s07:

סביר להניח שהדרגה הבאה שלך\שלי היא Sergeant Major בניקוד 50,000

לפחות אתה מדלג על Master Gunnery Sergeant מאחר ויש לך כבר את ה-badges ש-Sergeant Major מבקש.

מבלבל כל הסיפור הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם זאת שהשרתים לפעמים מאחרים להתעדכן, מדובר פה במקרה ספציפי, שגם לי קרה... ואני כבר כמעט חצי שנה לא משחק.

אני אומר מנסיון שאת הדרגה הזאת הוא כבר לא יקבל, בטח שלא בזכות עדכון שרת או משהו כזה.

(אני עם איזה 40,400 נק', כל ה-Basic Badges \ חלקם Veteran/expert ועדייןבדרגת Master Sergeant)

לעלות דרגות ולפתוח דברים במצב אוףליין בBF1242 זה בלתי אפשרי נכון?

גם אם אפשרי זה לא יעדכן לך את נתוני ה-online . בקיצור בלתי אפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Master Sergeant :

First Sergeant :

Required Awards: Basic Knife Combat Badge, Basic Pistol Combat Badge, Basic Assault Combat Badge, Basic Anti-tank Combat Badge, Basic Sniper Combat Badge, Basic Spec Ops Combat Badge, Basic Support Combat Badge, Basic Engineer Combat Badge, Basic Medic Combat Badge

עכשיו תראה, אני בדיוק במצבך, לדעתי. שים לב ש-2 הדרגות מבקשות ניקוד זהה בתור התחלה.

מה שקרה כנראה זה שהגעת ל-20,000 נק' כאשר לא היו לך את כל ה-Basic Badges שצריך (?)

כנראה השגת אותם\חלקם רק לאחר שנהית Master Sergeant ועכשיו כבר לא תקבל את ה-1st...

כנראה שזהו סוג של "דרגת בונוס" שהיינו צריכים להתכונן אליה. :s07:

סביר להניח שהדרגה הבאה שלך\שלי היא Sergeant Major בניקוד 50,000

לפחות אתה מדלג על Master Gunnery Sergeant מאחר ויש לך כבר את ה-badges ש-Sergeant Major מבקש.

מבלבל כל הסיפור הזה...

כניראה אתה צודק... :P

ושמתם לב שזו אחת המדרגות הכי גדולות לעלות דרגה עכשיו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...