אמינות הקניה ב- Noa Comp - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אמינות הקניה ב- Noa Comp

iem

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני קניתי מהם ואני די מרוצה לא היו בעיות מי יודע מה אולי טיפה התעקבת במשלוח אבל אין בעיות בכלל

קניתי דרך הטלפון והיו רציניים והכול

סבבה אני אומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי 3 פעמים

את הספק שלי, ופעמיים את ה- Modding Kit שחיפשתי המון זמן אז כשנכנס למלאי אצלם קניתי

לגבי האחריות אין לי מה לספר, הספק בסדר גמור ועל ה-Modding Kit מן הסתם אין אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לומר שום דבר על האחריות, כי לא יצא לי(עדיין) לממש אותה.

קניתי משם ממש לא מזמן(שבוע? שבועיים? לא זוכר) 7600GT, המחיר שלו היה מצויין(670), והזמנתי אותו ביחד עם משלוח "עד הבית".

המשלוח הגיע יומיים אחרי נתינת פרטי כרטיס האשראי בטלפון, למרות שההתחייבות היא ל72 שעות.

סה"כ הכל היה סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

לצערי אין לי אישית דברים טובים לומר לגבי נועה מחשבים. רכשתי מהם BFG 8800GTS 320 OC לפני כחצי שנה. הכרטיס מת יום אחד לחלוטין (לא מגיב כלל).

נסעתי אליהם כדי לבדוק ולהחליף אותו (אני גר במרכז ונאלצתי להעדר מהעבודה בגלל זה).

הם בדקו את הכרטיס, אישרו שהוא לא תקין וסרבו להחליף לי אותו בטענה שהם צריכים לשלוח אותו לחו"ל ושהם לא מחזיקים כאלו במלאי עבור החלפות אלא רק לפי הזמנה. הצעתי להחליף / לשדרג לכרטיס אחר - ונענתי בשלילה.

בנוסף, הם לא הסכימו לקבל אותו ללא כל הרכיבים שמגיעים איתו (כולל הקופסה והכל - שמזל ששמרתי אותה) ולכן הייתי צריך לחזור אליהם שוב!

כשחזרתי, הם עשו לי טובה אחרי שהתרגזתי ונתנו לי כרטיס PCI משומש חלופי שמחירו אולי 200 ש"ח. כבר 5 שבועות ואין תשובה עדיין לגבי מה קורה עם הכרטיס שלי... אני אצלם לא אקנה שוב.

אני יכול לומר גם שהיחס של המוכרים היה לא משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין פה משהו.

אתה לא יודע שחנות מקבלת חלופי מהיבואן או מהספק בחו"ל רק אם שולחים לו את זה בקופסה המקורית כמו שזה הגיע?

אתה לא יכול לצפת שחנות כלשהי תחליף לך משהו ש.... אין S:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נפגעתי מאד מהשקר שלהם

הזמנתי זכרונות במחיר -.455 ש"ח מאתר שלהם מסוג OCZ כפי שמופיע בהזמנה למטה אשר אושרה לי בכבוד עם הפירוט התשלום, למחרת התקשרו אלי והודיעו כי אין להם הזכרון הספיציפי במלאי והם מעוניינים לשלוח לי סוג זכרונות אחרים דומים להם וכו', אני באותו השיחה הייתי בעבודה ולא יכולתי הרבה להתווכח בקשתי לבטל את הזמנה.

לאחר העבודה נכנסתי לאתר שלהם והנה מופיע אותו המוצר בגאון רב אבל עם מחיר מתוקן גבוהה יותר, שלחתי להם אימי"ל לקשר הונאת פרטים והם לא ענו לי עד היום.

פרטי ההזמנה שאושרה

סוג ההזמנה:

מספר הזמנה: xxxx

תאריך הזמנה: ‏יום שני ‏02 ‏יולי ‏2007

# מוצר כמות מחיר יחידה הנחת קופון סה"כ למוצר

1 OCZ 2GB 667MHz Dual Channel Gold 4-4-4-12

OCZ26672048ELDCGE-K 1 ¤455.00 - ¤455.00

סה"כ: ¤455.00

משלוח: ¤15

דואר רשום מבוטח עד 400 ש

לתשלום: ¤470.00

מס' תשלומים -5 5 * 98.23 = ¤491.15

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חנות על הפנים!!! רציתי לקנות אצלם תחנת עגינה ונרתיק נשיאה עבור נגן קריאיטיב זן ויזון אם התקשרתי לחנות לשאול האם המוצרים נמצאים במלאי נאמר לי שהנרתיק קיים אך את תחנת העגינה צריך להזמין סיפור של בערך שבועים ,בינתיים זמן חלף למעלה משבועיים והתקשרתי לחנות לבדוק מה קורה,אחרי סבב נציגים שכל אחד מביא טענה שונה נסר לי שיש עיקוב במשלוח ושעליי להמתין שבוע נוסף כעבור שבוע התקשרתי ופתאום הנציג אמר לי את השקר הבא "חלה טעות בהזמנה התחנת עגינה אצלנו אך הנרתיק למעשה לא קיים ואותו צריך עכשיו להזמין" מה שאומר עוד המתנה של שבועיים מה שבאמת מרגיז שאני יודע שזה לא נכון הנרתיק היה במלאי כי הנציג אמר לי כבר ביום הראשון של ההזמנה שהוא כבר סרק אותו לתוך ההזמנה כלומר החזיק אותו פיזית מה שבוודאי קרה זה שבגלל העיקוב בהגעה של תחנת העגינה הם מחרו את הנרתיק בנפרד לאדם אחר, בסופו של דבר קבלתי רק את תחנת העגינה כעבור בערך חודשיים שלושה, לסיכום לא חוזר לשם גם עם אקדח לרקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם הם היו חנות מעולה כול מחשב שהוצאתי משם הסתכם בכמה אלפים כול חלק שהיה ניקנה במיטב כספי והחומרה הכי טובה שהייתה בכול תקופה

האחריות שלהם על הפנים עם הלקוחות בא הזלזול בלקוח הקטן מי צריך אותו יבואו עוד אלפים

אני לקוח שם מהיום הראשון שפתחו בחיים לא חשבתי שיגיעו למצב כזה של זלזול בלקוח הפסקתי לקנות שם ועוד רבים מהאנשים שהבאתי איתי לשם

אני מעדיף לשלם גם אלפייה או 2 יותר אבל לדעת שלמחשב שלי יש גב ובמקרה שלהם אין גב וזה חבל :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...