עיתון לבנוני: רק אחד החטופים חי - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עיתון לבנוני: רק אחד החטופים חי

artyom

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואני לא בטוח, אני יודע שהוא טועה במקרה הזה.

עומרי, היה בטוח שבשבי לא מחלקים גלידה.

שמעתי ממקור ראשון, מישהו שהיה בשבי הסורי.

אני לא יכול לאשר לך עפ"י העדויות ששמעתי את המקרה המדויק שדריה מתארת, אבל בהחלט עושים שם דברים לא פחות גרועים.

ובנוסף, יש דרך להתאבד בכל מצב, גם אם אתה אזוק בידיים וברגליים וכבול לכיסא בצורה שלא תוכל לזוז.

הדרך המירה ביותר כמובן, אם הידיים שלך אזוקות אבל חופשיות לזוז, זה לשבור לעצמך את המפרקת.

לגבי שלל הדרכים האחרות, אני עוד רוצה לישון הלילה אז נוותר עליהן עד הבוקר, אם מישהו רוצה לשמוע.

עומרי ודריה- את המריבות שלכם תעשו בפרטי בבקשה, איכשהו כל ת'רד ששניכם מגיבים בו במקביל הופך לאיזושהי מריבה פרטית שלכם.

יוגב- אם מישהו שטוען שרוצה ללכת לקרבי לא מקבל את העובדה שיש סיכוי שהוא יישבה, עדיף שלא יהיה בקרבי.

בשדה הקרב זה הופך אותו למעמסה, כי הוא בד"כ ידרוש יותר דאגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת עמרי, שאני דיי בטוח שאתה טועה במקרה הזה.

לא מחלקים לחיילים במלא צבאות בעולם ציאניד

אולי במשימות מיוחדות (וגם אז לא לחיילים אולי למרגלים)

שמעתי ממקור ראשון, מישהו שהיה בשבי הסורי.

שמעת מה?

שמחלקים ציאניד?

שאפשר להתאבד?

איך אתה יודע מה התנאים בשבי החיזבאללה?

הדרך המירה ביותר כמובן, אם הידיים שלך אזוקות אבל חופשיות לזוז, זה לשבור לעצמך את המפרקת.

כמו שאמרתי צריך להיות באמת משהו מיוחד בשביל לעשות דבר כזה

רוב האנשים פשוט לא מסוגלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוגב- אם מישהו שטוען שרוצה ללכת לקרבי לא מקבל את העובדה שיש סיכוי שהוא יישבה, עדיף שלא יהיה בקרבי.

בשדה הקרב זה הופך אותו למעמסה, כי הוא בד"כ ידרוש יותר דאגה.

כן , אבל אתה מסכים איתי שזה לא מעודד כל כך לדעת שאם תשבה אז אתה צריך לדאוג לעצמך (בין אם זה גם להתאבד ,כי בסופו של דבר זאת החלטה שלך)

ודווקא בזמנים כאלו שהאיום על גובר מצד האיראנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לא מחלקים ציאניד בכל , אבל בהרבה צבאות אפשר לחתום על ציאניד אם אתה חושש מנפילה בשבי/גילוי סודות שיסכנו את הכוח/משימה/מדינה. כל היופי בציאניד שלא צרייך להיות "מיוחד" בשביל לנגוס בקפסולה ולשבור אותה ל-2. תוך 1-2 שניות אתה כבר מת, זה מוות מהיר כל כך שלא מספיק לכאוב לך אפילו. לשבור מפרקת לעומת זאת, הרבה יותר מסובך, מפחיד וכואב ואתה עלול להשאר בחיים ולהיות נכה ואז אתה בקקה עמוק יותר. זאת החלטה אישית, אבל אני הייתי מעדיפה שלי אישית תהיה האופציה לקחת ציאניד במקרה של נפילה בשבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^לזה אני יכולה להאמין.

לחתום על ציאניד? :lol:

זה באפסנאות או במטבח?

בנימה יותר רצינית - חותמים על כמו ויתור כזה, על החיים שלך, ממש. זאת לא הבטחה שאתה תשתמש בזה, אבל במידה וכן, אז מוסרת האחריות מהצבא על כך כי אף אחד לא פקד עליך להתאבד. זה כדי למנוע תביעות וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו ל ברור לי - בתור חייל, אתה "רכוש" של הצבא, ולכן בעיקרון מי שמנסה להתאבד נשפט על רצח או פגיעה ברכוש או משהו כזה, לא זוכר בדיוק. אז פתאום פה זה בסדר, מותר וחוקי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דברים שמותר לעשות ב"שדה הקרב" למרות שבמצב רגיל אסור לעשות אותם

והקטע ששופטים מישהו שמנסה להתאבד זה בעיקר אגדה אורבנית, שולחים אותם לפסיכיאטר ומוציאים אותם מהצבא/מורידים להם פרופיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...