עיתון לבנוני: רק אחד החטופים חי - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עיתון לבנוני: רק אחד החטופים חי

artyom

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תגידו לי לאן הגענו ?

אנחנו מתגייסים כדי להגן על המדינה, עוברים אימונים קשים ובאמת סובלים בכל תקופת ההכשרה

וכל זה כדי "להיות חייל במדינת ישראל" יופי טופי. ואתה בתור חייל קרבי שמקריב את החיים שלך יום יום למען המדינה הזאת, פתאום מוצא את עצמך ל..ב..ד

עכשיו כשנתפסת בשבי אתה מבין בשביל מה נלחמת, הזעת, ירקת דם ואפילו נפצעת.

אין לך גב ,פשוט ככה אתה פתאום לבד ,אם חושבים על זה מה זה שונה מניצול?

אני ישתמש בך כמה שאני יכול עד שאני כבר לא אוכל - > ז"א אתה תקרע ת'תחת בצבא כדי להגן על המדינה וכש אתה צריך אותה שתגן עליך אז .....פתאום דברים נראים קצת אחרת בלשון המעטה.

איזה מסר זה מעביר ?

למה לי להמשיך? אני פשוט מתאבד כשאני מתגייס לחיילות האלו .

איך סבא שלי ז"ל היה אומר :"איך שתגדל את העץ ככה הוא יגדל."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שמישהו הולך לצאת מעירק רק כדי שלא יחתכו לאיזה חייל מארינס את הראש? הצחקת אותי.

הבעיה היא לא מה שעושים או לא עושים בהקשר של חייל שבוי (אנחנו יותר "פולניים" בנושא הזה, לכן ארגוני טרור יודעים שאפשר לחטוף חייל ולסחוט מאיתנו הכל), הבעיה היא כיצד אנחנו מגיעים למחדל כזה שחייל נופל לשבי, וגם, הצבא צרייך לדאוג יותר לחיילים כל עוד הם בינינו, לא רק כשהם תקועים שם. אז זה כבר לא חוכמה. למה לחכות שחייל ייחטף כדי לדאוג לו ולהגיד שהצבא/ממשלה/מדינה לא בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד לך את זה ככה-

חייל/2 חטופים לא שווים את החיים של הרבה יותר חיילים שימותו בנסיון לשחרר אותם, או כתוצאה מחילופי שבויים. פשוט ככה, שמסתכלים על זה בהיגיון- זה משחק של מספרים.

אבל משום מה, במדינה הזו סטטוס של "חטוף" זה הרבה יותר גרוע מסטטוס של "מת".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש. בצבאות רבים נותנים לחיילים גלולת ציאניד ללקיחה במקרה של נפילה בשבי. זה נותן להם ברירה במידה והם לא חושבים שהם יזכו לחילוץ, או שאינם מסוגלים לעמוד בעינויים ולא לגלות סודות מדינה. כשמחדירים לך מחט מלובנת לתוך הזין, גם אתה תגלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז החברים שלך ראו יותר מדי ...

קחי טיפ לחיים, אל תאמיני לכל שטות שאת שומעת

ויותר מזה, אל תפיצי את זה בתור "עובדה"

נו, כן, חברים שלי ראו יותר מדיי באפגניסטן. :screwy:

מתי תפסיק כבר להתנשא ולהתייחס לכל מה שאני אומרת כאילו לקוח ממונטי פייטון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...