[דיון] האם יש סיכוי שסוני יפיסדו בסיבוב הנוכחי של הקונסולות - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[דיון] האם יש סיכוי שסוני יפיסדו בסיבוב הנוכחי של הקונסולות

marlboro

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מעריך שתמונת מצב נכונה נוכל לקבל רק לקראת חג המולד הקרוב שבו לרוב יש הורדות מחירים רציניות ועד אליו יצאו כבר כמה וכמה משחקים חזקים נוספים.

אישית?

קשה לי מאוד להאמין.

הWII לא מתחרה באותה קטגוריה , אבל הוא מוצלח מאוד (ואני מתכוון למאוד בכל המובן של המילה , מה שהביא למצב שהוא יושב אצלי בסלון ליד הPS3).

הXBOX לעומת זאת למרות יכולות חומרתיות מצוינות , מקבל לאחרונה "כאפות" תקשורתיות מימין ומשמאל בצד מחירות פוחתות ועלות עצומה למייקרוסופט.

אלא אם לא תמצא דרך להעיף סופית את בעיות החומרה והשם הרע בתחום (וכל רגע של התמהמהות רק מחזק את המתחרים) ולא ישאירו כותרים רק אצלם - לדעתי הPS3 יקח בLONG RUN.

הם לדעתי חיבים למצא דרך להוזיל את הXBOX ולהוכיח לקהל שהוא פה להרבה זמן (שלא כמו הראשון).

לכן זה לא שלב שאפשר לדעת , והרבה מאוד עומד עדיין באוויר.

מה שבטוח (לדעתי) זה כמו שקרה עם הXBOX הראשון (ועוד יותר עם ה360) , השוק האמריקאי - ישאר אצלהם חזק ביד.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה כמו שאמרו מיקודם תלוי אם תכניס לתמונה תWII או לא

ברגע שאתה מכניס תWII לתמונה הסיכוים של הPS3 לעבור אותו במכירות נמוכים כרגע

והWII מקבל בעיקר פירסום חיובי מהתקשורת תמיכה גדלה יותר ויותר של חברות צד שלישי והגדלת פס היצור

במיקרה שתשים תPS3 מול 360 כמו שצריך להיות

כי הם מתחרים באותה קטגוריה המצב שונה

ה360 מקבל ביקורות שליליות על אמינות חומרה כל הזמן והמחירות חומרה שלו ירדו מאוד לאחרונה

תוסיף לזה שהוא כישלון גמור בשוק גדול כמו יפן

וזה שהמכירות של הPS3 ישתפרו מאוד אחרי הורדת המחיר ובטח יצאו הרבה משחרים טובים ב2008

ועוד הורדות מחיר וכניראה ניצחון של פורמט הבלו רי על הHD-

ולערכתי יש סיכוי סביר שבטווח הארוך הPS3 ימכור יותר מה360

רק בעיה אחת שחושבים על הרווחים לחברה גם ה360 וגם הPS3 כניראה יהיו כישלון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפסידו??

לא חושב שלשון עתיד נכונה לשאלה הזו...

חצי שנה~ אחרי יציאת הסוני ושנה וחצי~ אחרי ה360 ה360 מוכר כל חודש יותר מפי שתיים יחידות מאשר הPS3.

אפילו בחודש ההשקה של הPS3 שהיה שנה אחרי יציאת ה360 מכר ה360 יותר.

יותר מ66% מהתוכנה שנמכרת לדור החדש - WII PS3 XBOX60 - נמכרת ל360.

עונת החגים שמגיעה בקרוב מביאה בלעדית ל360 (כשאני אומר בלעדית הכוונה היא מתוך הקונסולות): ,HALO 3, , VIVA PYNIATA,MASS EFFECT, שלל משחקי הWHITE TRASH של EA (FIFA ETC... , ACE COMBAT, STRANGLEHOLD, PGR4,LOST ODYSSEY, SPLINTER CELL CONVICTION

half life 2 orange box

וזוהיא רק רשימה של בלעדיים שיצאו עד אוקטובר.

סוני ביינתיים רק מאבדים בילעדיות דוגמאת משחק הדגל שלהם MGS...

יחד עם הורדת מחירים של 50$ שצפויה לאקסבוקס כולל הורדת מחירים של נגן הHD שלהם לא נראה לי שהם מאבדים נתח שוק... או שלPS3 יש בכלל סיכויי להתקרב אליהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מ66% מהתוכנה שנמכרת לדור החדש - PS3 XBOX60 - נמכרת ל360

זה כל כך בולשיט -וזה מה שקורה שאתה מקבל מידע רק מיצד אחד

א-הנתונים האלו רק מהשוק בארצות הברית

ב-הנתונים לקוחים מההשקה של הPS3\WII ועד היום ולמיקרוסופט היה יתרון של שנה

בחודש האחרון הDS והWII מכרו הכי הרבה תוכנה בארצות הברית

גם בלי הDS בחודש האחרון שבדקו בארצות הברית המספר באחוזים שמיקרוסופט מכרה תוכנה רחוק מאוד מי 66%

ולמעשה מעבדת יותר ויותר נטח שוק

2-סוני בסוף חתמה על בילעדיות בנוגע לMGS

יחד עם הורדת מחירים של 50$ שצפויה לאקסבוקס כולל הורדת מחירים של נגן הHD שלהם לא נראה לי שהם מאבדים נתח שוק... או שלPS3 יש בכלל סיכויי להתקרב אליהם..

ביפן סוני שניה לנינטנדו ומיקרוסופט אוכלת חצץ

באירופה הכל פתוח כרגע למרות שלנינטנדו יש עדיפות ברורה

בארצות הברית מוכרת יותר כל חודש והמחירות של ה360 והPS3 ירדו

חוץ מלאחרונה שהמכירות של הPS3 גדלו

בעניין משחקים-

כשאני אומר בלעדית הכוונה היא מתוך הקונסולות

אמרתה לבד למי שיש מחשב חזק או מחשב סביר עוד שנה אין הרבה סיבות לקנות 360

לכל הקונסולות מתוכננים משחקים טובים ושבדקו לא מזמן לWII יש יותר בילעדים

תוסיף בעיות חומרה \דיווחים על בעיות חומרה \תביעות יצוגיות ןדיווחים הליהם בקשר לבעיות חומרה

ויש מקלות בגלגלים של ה360

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתוני המכירות הם גלובליים ולא קשורים לחברה אחת, פה אין עיניין של שקרים.

השוק של יפן לא מספיק דומיננטי כדי לקבוע ניצחון עולמי - השורה התחתונה היא שמייקרוסופט מכרה עד היום 11.6 מיליון יחידות עולמי לעומת 5 של PS3 עולמי.

אם אפשר לקנות מחשב יותר חזק או לא זה לא רלוונטי, הדיון הוא על קונסולות, אם אנשים ינדדו למחשבים גם הPS3 תיפגע.

בקשר לבעיות טכניות - לכולן יש בעיות טכניות, מוכנה לעמוד מאחורי שלהם וסוני לא, שוב, נתוני המכירות של חודש יוני מראים עדיין יחס של פי שתיים ל360 לאחר המסיבת עיתונאים לגבי הבעיית חומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו , ואיזה בעיות יש לסוני שהן סדרתיות בPS3?

אני בספק אם תמצא עשירית מהכמות כתבות שיש על הXBOX360 על בעיות בסוני.

בקשר לבלעדיים:

GTA לא בילעדי ל360

VIVA PINYATA לא מספיק חזק ויצא גם למחשב

FIFA יוצא גם לPS3 , כנל STRANGEHOLD

וזה ככה בשלוף.

רוצה רשימה מקבילה לPS3?

NINJA GAIDEN (למרות שזה אכן שיכלול של משחק של הXBOX הראשון , מענין שאין ל360)

Final Fantasy

God of War 3

Gran Turismo 5

Jak and dexter

Ratchet and Clank

Tekken 6

גם זה ככה בשלוף , ככה שעשה טובה עם ההערצה העיוורת.

ה360 בחתיכת ירידה , וגם אם עכשיו הוא מוכר יותר כרגע, אם תחשב יחסית לתקופה בשוק הוא מכר בסביבות ה0.6 מליון יחידות בחודש בעוד הPS3 מכר 0.7 מליון יחידות לחודש לאותה תקופה , ככה שאפילו בזה הוא לא עובר.

אפשר לסובב את המידע להרבה כיוונים , אבל אפשר גם להסתכל עליו שלא בעיניים עיוורות.

שלא לדבר על העובדה הכי מדאיגה בקשר לקונסולות של וזה אם אורך החיים יהיה כמו הXBOX , בעוד לNINTENDO ולסוני יש היסטוריה נאה של תמיכה ארוכה מאוד לקונסולות שלהם (7 שנים לPS2! כמעט פי 2 מהXBOX המקורי)

אני סך הכל מאוד מעריך את וחושב שהם הוציאו מוצר מדהים בטיימינג סוף הדרך שאכן גורם לשוק להראות כאילו הוא שלו , אבל הוא די רחוק מזה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהההה הגזמת

ל 360 יש יותר בלעדיים בהרבה

אפילו החדש ל 360 יש בו תוכן בלעדי

בכ"א

Halo 3, שאין לסוני שום תשובה על זה

Ace Combat 6, שנראה מאוד מאוד מאוד טוב

Blue Dragon, משחק מדהים

Bioshock,אין מה להרחיב

Alan Wake,אמור להיות מדהים

Left 4 Dead

Lost Odyssey, משחק מושקע ונראה ענק בטירוף

Mass Effect, משחק של שכבר אומר המון

Naruto: Rise of a Ninja

ועוד ועוד

חוץ מכל הבלעדיים של ה PS3 שעברו ל 360 כמו DMC4.......

וחוץ מהבלעדיים שסוני לא מתקרבת אליהן, אבל כבר יצאו כמו - GOW,DEAD RISING

ועוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא טענתי לרגע , להפך , גם לדעתי זו רשימה מכובדת ובחלקה מרשימה ביותר (נוזל לי ריר כשאני רואה וקורא דברים על MASS EFFECT וברור לי שברגע שהוא יוצא אני אצל חבר שלי לבהות במשחק) של משחקים בלעדיים.

פשוט ההודעה של SIFO JEN היתה כ"כ חד צדדית בלי להכיר את שתי הצדדים שזה הדהים אותי.

לכל מטבע יש 2 צדדים ואני חושב שבשורה תחתונה - לקבור את הPS3 זה עדיין בהחלט מוקדם יותר.

איך שאני רואה את המצב , זה יהיה יותר קרוב למה שהיה בתחילת שנות ה90 עם הSUPER והמגה דרייב , 2 חזקות מאוד , כל אחת בפני עצמה שלכל אחת היה יתרונות וחסרונות והרבה משחקים יחודיים.

רק הזמן יראה מי ניצח בסיבוב הזה , אבל אני חושב שגם אתה תסכים איתי שנוק אאוט לא יהיה לאף אחת החברות אלא אם השוק יתהפך לגמרי כתוצאה ממשהו לא צפוי וקיצוני ביותר(דוגמא - קיצוץ מחירים מאסיבי של 100+$ באחת הקונסולות , או RECALL היסטרי לתיקונים וכו...)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט נכון לרגע זה אין אפשרות לקבוע את עתיד הקונסולות. צריך לתת לקונסולות לפחות עוד שנה בשוק ואז כשהמצב יהיה מאוזן יהיה ניתן לראות בבירור מי שולט בשוק.

חח רק שתדעו ש PS3 לא מסוגל להציג AA+HDR :\

:-*

תסביר לי שוב איך מה שאמרתה קשור לנושא?...

ואם כבר, אני לא בטוח שמה שאמרתה נכון או לא אבל בכל מקרה PS3 לא יורד הרבה בגראפיקה מהXBOX360, אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אכן נכון חלקית ונגזר מסוג המאיץ שמשתמשים בו בעיקר. (חלקית כי יש כל מיני פטנטים לעקוף את זה בחלק מהמקרים)

בא נגיד שזה אחד הדברים האחרונים שיהיה אכפת למשהו במיוחד כשמשחקים בHD.

בא נגיד שקונסולות נופלות ועולות בעיקר לפי המשחקים והחוזים ולא לפי יכולת אחת או 2 לפה או לשם (שגם לצד השני לPS3 יש כמה יכולות קטנטנות).

מזכיר לי את הטיעון בזמנו גם של הN64 (שהיה יכול לתת כמות פוליגונים מטורפת , רק חבל שהמדיה של המשחקים היתה כ"כ מוגבלת והזיכרון כ"כ קטן) ועוד יותר את הGAMECUBE בעל היכולות הגרפיות המדהימות (יחסית לקונסולות של אותו דור) , שניהם לא ממש זכו להצלחה , ולא בגלל שהיכולות הטכניות שלהם בנושאים רבים לא היו חד משמעית עדיפים על אחרות בתחומים מסוימים.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתוני המכירות הם גלובליים ולא קשורים לחברה אחת, פה אין עיניין של שקרים.

השוק של יפן לא מספיק דומיננטי כדי לקבוע ניצחון עולמי - השורה התחתונה היא שמייקרוסופט מכרה עד היום 11.6 מיליון יחידות עולמי לעומת 5 של PS3 עולמי.

אם אפשר לקנות מחשב יותר חזק או לא זה לא רלוונטי, הדיון הוא על קונסולות, אם אנשים ינדדו למחשבים גם הPS3 תיפגע.

בקשר לבעיות טכניות - לכולן יש בעיות טכניות, מוכנה לעמוד מאחורי שלהם וסוני לא, שוב, נתוני המכירות של חודש יוני מראים עדיין יחס של פי שתיים ל360 לאחר המסיבת עיתונאים לגבי הבעיית חומרה.

זה פשוט לא נכון אמרה בעצמה שהנתונני מכירות תוכנה נילקחו מי ארצות הברית

ככה שעולמי זה לא

הם גם צינו שזה מההשקה של המתחרות ועד היום ולא מאותו חודש

והשוק היפני הוא אחד מי 3 מהשוקים הגדולים בעולם בתחום

ויש חברות יפניות שמיצרות קודם כל לשוק היפני ואז עושים פורטים למערב אם המשחק מצליח

אם אנשים ינדדו למחשב הניפגע העיקרי יהיה ה360 כי הוא הכי קרוב למחשב מבחינת קהל היעד

בעניין החומרה רק ל360 יש בעיות חומרה באחוזים מאוד גבוהים

מעריכים שבערך 33% מה360 מתים מבעיות חומרה לעומת בערך 1% למתחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...