[פרוייקט] השתקת המחשב! עידכון לפני קנייה עמ' 3! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[פרוייקט] השתקת המחשב! עידכון לפני קנייה עמ' 3!

soundf

Recommended Posts

האלן חברה

יש לי מחשב שמרעיש די הרבה וקיום יש לי כסף והיופי כבר לא חשוב לי...

עכשיו הקטע הטכני:

יש לי מארז Sunbeam Transformer BLUE שדלוקים אצלי 3 מאוורי הלידים (שניים בחלון אחד למעלה על 5V )

ועוד מאוורר מאחורה: Ultra UV Fan 120mm blue

כרטיס מסך : CONNECT3D X800 GTO 256mb GDDR III DVI-I + עם מאוורר הסטוק שלו

מעבד: 64 939 3700 San Diego גם הסטוק

ספק כוח של רייד מאקס לא יודע פרטים חחח בכל מקרה לא הבעיה פה

עכשיו מה שאני חייב לקנות זה:

מאוורר למעבד הכי טוב ושקט

מאוורר ללוח אם כי שלי הרוס הסטוק והוא לא פועל

הכי חשוב שיהיה הכי שקט המחשב והכי אפקטיבי לא איכפט לי להחליף מארז ואו מאוורים

כי המחשב הזה משרת אותי ליצירת שדורשמת המון כוח מהמחשב ושקט כדי לעבוד נכון

אשמח לעצות מה לעשות בנידון :xyxthumbs:

עידכון בעמוד 3!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעבד - Scythe NINJA Plus REV.B

כרטיס מסך - -Cooling Accelero S2

לוח אם - ZALMAN ZM-NBF47 במידה והוא לא מתאים בגלל הגודל הZALMAN ZM-NB47J אמור לעשות את העבודה

מאווררים - פה הבעיה קשה אז אני אתן לך להחליט לבד, למרות שמאווררים של ZALMAN או AC אמורים לעבוד

בקר מאווררים - אין שקט בלי הפחתת וולטים שלא תחשוב אחרת. כל דבר יתאים כל עוד הוא נותן לך מינימום 7 או 5

ליותר מידע אתה תמיד יכול לפנות אלי בפרטי

אני בצבא (לעזזל) אז אני לא זמין הרבה בפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד - Scythe NINJA Plus REV.B

כרטיס מסך - -Cooling Accelero S2

לוח אם - ZALMAN ZM-NBF47 במידה והוא לא מתאים בגלל הגודל הZALMAN ZM-NB47J אמור לעשות את העבודה

מאווררים - פה הבעיה קשה אז אני אתן לך להחליט לבד, למרות שמאווררים של ZALMAN או AC אמורים לעבוד

בקר מאווררים - אין שקט בלי הפחתת וולטים שלא תחשוב אחרת. כל דבר יתאים כל עוד הוא נותן לך מינימום 7 או 5

ליותר מידע אתה תמיד יכול לפנות אלי בפרטי

אני בצבא (לעזזל) אז אני לא זמין הרבה בפורום

המעבד-מה עם הביג טיפון VX לא המנצח כבר? מה יותר תמורה לביצועים-שקט?

על של הכרטיס מסך ויתרתי לגמרי מהרעיון 150 שקל די יקר וגם הוא הכי פחות מעניין כי הוא לא מרעיש ביכלל

לגבי הציפ סט חרא חרא חרא-היקר יותר הוא מעולה קניתי הישתמשתי עד שחבר נגע והוא נפל לי מבחינת ביצועים הוריד לי 20 מעלות בקלות ,הרכבה ממש גרוע אני עד עכשיו עצבני מהשעה וחצי של ההרכבה ובאחד מהימי ניקוי המחשב, נפל לי ולא הצלחתי לחבר שוב (מסורבל הקטע של הברגים כל נידנוד פותח אותם כנ"ל על הדגם השני :( )

מאווררים אני רוצה הכי שקטים שיש היום :) חחח לא יודע מה שולטים בתחום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-2 חברים שלי יש את המארז הזה. עיקר הרעש הוא לא בא מהקירור כרטיס מסך ומהקירור מעבד.

הרעש המטורף של הכור הגרעיני הזה נובע מהמאווררי לדים שיש לך בצדדים ולמעלה (בדוק ומוכח). נסה אפילו לעצור אותם עם האצבעות ותראה איזה הבדל מטורף..

אז דבר ראשון, קנה 3 מאווררים נורמלים בלי לדים שיהיו שקטים.. דבר שני, מעבד, הייתי ממליץ על TT Big Typhoon 120mm.

לגבי הכרטיס מסך אני ממליץ על הקירור שאני אעשה בקרוב - פאסיבי Accelero S1/S2 (תלוי מה מתאים לכרטיס שלך) + מאוורר 120 או במקרה שלי 2 מאווררי 80 עליו.

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-2 חברים שלי יש את המארז הזה. עיקר הרעש הוא לא בא מהקירור כרטיס מסך ומהקירור מעבד.

הרעש המטורף של הכור הגרעיני הזה נובע מהמאווררי לדים שיש לך בצדדים ולמעלה (בדוק ומוכח). נסה אפילו לעצור אותם עם האצבעות ותראה איזה הבדל מטורף..

אז דבר ראשון, קנה 3 מאווררים נורמלים בלי לדים שיהיו שקטים.. דבר שני, מעבד, הייתי ממליץ על TT Big Typhoon 120mm.

לגבי הכרטיס מסך אני ממליץ על הקירור שאני אעשה בקרוב - פאסיבי Accelero S1/S2 (תלוי מה מתאים לכרטיס שלך) + מאוורר 120 או במקרה שלי 2 מאווררי 80 עליו.

מקווה שעזרתי.

לגבי המארז אתה צודק מאוד....!

טוב הינה דילמה BT או NINJA?????

כרטיס מסך ויתרתי על הרעיון :silly:

תודה לכם אתם עוזרים לי מאוד אני אשמח לשמוע עוד תגובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו בדבריך אבל מעבד על פאסיבי לא קצת מסוכן במיוחד בדרום הארץ החמים?

בכל מקרה בעניין הבעד אני יבדוק לעומק מה עם שאר הרכיבים אני לא סוגר ביכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו בדבריך אבל מעבד על פאסיבי לא קצת מסוכן במיוחד בדרום הארץ החמים?

בכל מקרה בעניין הבעד אני יבדוק לעומק מה עם שאר הרכיבים אני לא סוגר ביכלל

אתה יכול להחליף את ה-120 מ"מ שיש לנינג'ה באחד אחר יותר שקט, כמו האקאסה שהציגו פה לדוגמא. ככה יש את הקירור הפאסיבי שהוא כמובן לא מרעיש בכלל, עם מאוורר שכמעט ולא תשמע..

אם תרצה בכל זאת לקנות לכרטיס מסך, עשה מה שאני הולך לעשות - קנה את הפאסיבי AC Accelero S1/S2 ותשים עליו מאוורר.

ברגע שיהיה לי את המשכורת בחשבון זה מה שאני הולך לעשות..

אני לא יודע כמה הנינג'ה באמת שקט ויעיל, אבל אני יודע שBT שקט אחושקשוקה... בחדר שקט בלי רעש בכלל חוץ מהמחשב לא שמים לב אליו כמעט בכלל. בדוק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...