הפיכת כונן קשיח פנימי לחיצוני - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפיכת כונן קשיח פנימי לחיצוני

ori-silver

Recommended Posts

איך המהירות של כונן חיצוני בחיבור esata בהשוואה לכונן פנימי sata2 במחינת מהירות כללית?

עריכה**

עכשיו ראיתי ש esata זה חיבור sata חיצוני אז אפשר להגיע להמירות בול כמו שיש בדיסק sata פנימי רגיל נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי את המוצר הזה

http://www.thermaltake.com/product/Storage/35_Solutions/n0003us/n0003us.asp

הוא יכול להתחבר דרךם usb\esata הוא בא עם ספק כוח,כבל ,כבל esata ובנוסף הוא בא עם מתאם sata to esata שמתיישב על pci במחשב ככה הלוח אם לא חייב להכיל יציאת esata נכון?

בכל מקרה הוא עולה 290 ש"ח ובא עם שנת אחריות המחיר הזה סבבה?זה נראה לי המוצר הכי טוב שאפשר לקבל כי הוא לא הכי יקר ובנוסף לא חייבים עם esata .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדע אתה ;D....

אתה מבקש מארז חיצוני בעל חיבור וEsata ואתה לא יודע אם הלוח שלך תומך...

הרי ברור שבכל מארז שיש בו גם חיבור וגם Esata אתה לא חייב לוח שתומך בEsata...

מה שמביא אותנו למסקנה של למה לעזאזל אתה רוצה מארז עם חיבור כזה שאתה לא הולך להשתמש בו בכלל...זה סתם מייקר את המארז..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדע אתה ;D....

אתה מבקש מארז חיצוני בעל חיבור וEsata ואתה לא יודע אם הלוח שלך תומך...

הרי ברור שבכל מארז שיש בו גם חיבור וגם Esata אתה לא חייב לוח שתומך בEsata...

מה שמביא אותנו למסקנה של למה לעזאזל אתה רוצה מארז עם חיבור כזה שאתה לא הולך להשתמש בו בכלל...זה סתם מייקר את המארז..

אוקי אני יסביר את עצמי,אני כרגע משתמש במחשב ישן שיש לו רק חיבורי ide ועוד חודשיים אני קונה מחשב חדש,ששאלתי פה בפורום עם לקנות דיסק קשיח בממשק ide ועוד חודשיים להעביר אותו לחדש אמרו לי שממש לא כדי כי זה ממשק מיושן אז חשבתי על אופציה של לקנות דיסק קשיח sata 2 +מארז חיצוני עם (לחיבור במחשב הנוכחי)ו-esata (שיחובר במחשב החדש) בגלל שאני לא יודע איזה יהיה לי במחשב החדש ובגלל שסביר להניח שלא יהיו בו esata כי מחיפוש ב-zap רוב הלוחות אם לא מכילים חיבור כזה אז חשבתי על האופציה של הקנייה שכולל גם חיבור sata to esata ושהמחיר שלו לא רע(290 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...