LeadTek 8800GTX 768MB על 1280X1024 מקסימום, שווה את זה? - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LeadTek 8800GTX 768MB על 1280X1024 מקסימום, שווה את זה?

GbeTech

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אל תקנה את הכרטיס ואת הגיגה . אני במקומך הייתי חוסך למחשב חדש (תעבוד בחופשים גם השנה ולדעתי תוכל לקנות מחשב עם Q6600 ו GTX)

נראה לך? חח אתה יודע איזה סיוט זה לעבוד בגיל שלי... אין מצב לעוד שבוע, אז לעבוד בחופשים? אני מסתפק במה שיש, ואתה יודע, יש לי גם חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשסדרת 9 תשוחרר, לא יהיה משתלם לקנות כבר 8800. לפי ה"תחזיות" והספקולציות של כולם הכרטיסים הבאים הולכים לאכול את ה8800 שכבר יהיה עדיף להשקיע עוד כמה שקלים עליהם.

ההפך לא יהיה מישתלם ליקנות את גירסאת 9800 ביגלל שהשמועה אומרת שזה פי 2 חזק יותר מ 8800GTX מה שעושה את זה שצריך מסך יותר גדול מ 24 אינץ שעולה בערך היום 4 אלף שקל ואומרים פי 2 9800 אז זה יוצא שצריך פלזמה בישביל הכרטיס מסך הזה ולא נדבר על המערכת צריך דברים יותר חזקים מ 3 שיוצא עוד חלום אין מצב שהכרטיס מסך הזה יעלה פחות יותר מ GTS זה לא היגיוני שכבר הוא דורש 4 שעוד לא יצאו ביכלל ה 3 אלה כרטיסים שיצאו בעוד שנתיים ~ שלוש !! בקיצור לא מישתלם ליקנות את "9800 GTX " כי זה לא יבוא טוב במערכת שלכם . גם שזה זול לא מישתלם >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם זה שטויות אז תיקנה את הכרטיס מסך 9800 GTX ותרכיב אותו על המחשב שלך ( עם יכנס) ואחרי זה תיבדוק עם יש לך זיכרונות תומכים ל 4 ולוח אם אגב איזה מסך יש לך ?

שקרכלשהו? למה אתה מדבר שטויות? אם אתה לא יודע אל תדבר ואל תטעה אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר בין הזיכרון של המחשב לזיכרון של הכרטיס

ובקשר למסך אתה צודק

רק אידיוט יקנה כרטיס ב3K למסך ב1K

בזמנו, מסך 19' איכותי עלה קרוב ל (אם לא יותר) 3K.

כבעל מסך כזה, אין שום סיבה להחליף אותו. משרת אותי מצויין, איכות עילאית, ובגודל כזה אין צורך ליותר מ 1280X1024.

אז מה אם יש היום מסכים יותר גדולים? כן, אני יודע כמה כיף לשחק במסך גדול. אבל להשקיע עוד כמה אלפים כולה במסך, בפרט שיש לך אחד מצויין, זו שטות מוחלטת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו, מסך 19' איכותי עלה קרוב ל (אם לא יותר) 3K.

כבעל מסך כזה, אין שום סיבה להחליף אותו. משרת אותי מצויין, איכות עילאית, ובגודל כזה אין צורך ליותר מ 1280X1024.

אז מה אם יש היום מסכים יותר גדולים? כן, אני יודע כמה כיף לשחק במסך גדול. אבל להשקיע עוד כמה אלפים כולה במסך, בפרט שיש לך אחד מצויין, זו שטות מוחלטת.

מה שאתה אומר זה שטות מוחלטת.

כרטיסי ה HIGH END כמו ה GTX נועדו לאפשר לגיימרים לשחק על רזולוציות גבוהות.

מבחינת עלות מול תועלת, זה פשוט טיפשי לקנות כרטיס מסך כזה ב 3000 ש"ח, ולהגביל אותו לרזולוציה של 1024X1280.

ברזולוציה של 1024X1280 אתה מנצל בערך רק 50% מהיכולות של הכרטיס.

בשביל אנשים כמוך ישנה גירסאת ה 320MB של ה GTS ,והיא תספיק בהחלט לרזולוציה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוו הרבה זמן לא הייתי פה ואיך שאני חוזר אני רואה תת'רד ההזוי הזה שמוכיח לי חד וחלק שהפורום התדרדר בזמן שלא הייתי פה... חחח

שקרכלשהו?

וואוו טל אזולאי הוכחת שאתה בור ברמות מטורפות כל כך הרבה שטויות

ההפך לא יהיה מישתלם ליקנות את גירסאת 9800 ביגלל שהשמועה אומרת שזה פי 2 חזק יותר מ 8800GTX מה שעושה את זה שצריך מסך יותר גדול מ 24 אינץ שעולה בערך היום 4 אלף שקל ואומרים פי 2 9800 אז זה יוצא שצריך פלזמה בישביל הכרטיס מסך הזה ולא נדבר על המערכת צריך דברים יותר חזקים מ 3 שיוצא עוד חלום אין מצב שהכרטיס מסך הזה יעלה פחות יותר מ GTS זה לא היגיוני שכבר הוא דורש 4 שעוד לא יצאו ביכלל ה 3 אלה כרטיסים שיצאו בעוד שנתיים ~ שלוש !! בקיצור לא מישתלם ליקנות את "9800 GTX " כי זה לא יבוא טוב במערכת שלכם . גם שזה זול לא מישתלם >:(

זה הת'רד נראה לי עם הכי הרבה בורות בפורום הזה כמה ספקולציות וכמה שטויות דיברתם מאיפה לכם שסדרת 9 של נוידיה לעומת 8 תיהיה כמו 8 לעומת 7? השוואות כל כך טיפשיות עשיתם פה... צריך להשוות את זה כך: 8 ו 9 זה כמו 5 ו 6 כלומר סדרה 8 היא סדרה DX חדש ו9 היא אחריה כמו 5 שהיא DX9 ו6 שאחריה.... ההבדלים היו עצומים.

תפסיקו לזיין תשכל עם ה"זיכרון מוגדל זה לרזולוציות גבוהות@!#!! " זה נכון במשחקים קיימים אבל לפי מה שאני ראיתי כנראה שבמשחקי DX10 ה320MB וה 512MB בכרטיסי מסך יגבילו בביצועים גם ברזולוצייה 640X480 אז תפסיקו להטעות אנשים! ! !

ולפותח הת'רד תגיד לי מה אתה חושב לעצמך עבדת חודש שלם הרווחת 3K ואתה מוציא את כל זה על כרטיס מסך שייצא לפני שנה כמעט ויש לך מחשב מעולה!!!!! תעזוב שטויות שים תכסף בבנק תשמור אותו למחשב הבא או שתחכה לסדרה הבאה באמת...

לסיכום רציתי לומר שגם בדיונים על הR600 לא היו ספקולציות כל כך מטומטמות שאנשים כתבו... נראה לי ת'רדים על סדרה 9 יהיו מלאים בשטויות.. הת'רד הזה זה רק ההתחלה... חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תומך בבלאש

וטל, דיי להיות מטומטם. אם אתה קונה כרטיס מסך חזק אתה לא חייב מסך ענק ובכלל בכלל לא חייב לגעת בזכרון אלא אם זה קריטי, במהלך הזמן הכרטיס יהרס והמשחקים יהיו עם טקסטורות יותר טובות והכרטיס ההוא גם לא יחזיק בקצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו לזיין תשכל עם ה"זיכרון מוגדל זה לרזולוציות גבוהות@!#!! " זה נכון במשחקים קיימים אבל לפי מה שאני ראיתי כנראה שבמשחקי DX10 ה320MB וה 512MB בכרטיסי מסך יגבילו בביצועים גם ברזולוצייה 640X480 אז תפסיקו להטעות אנשים! ! !

גם אני חשבתי שהזכרון מהווה פקטור ברזולוציות האלו, אבל טעיתי.

מסתבר שגירסאת ה 640MB הראתה ביצועים גבוהים יותר מה 320MB ברזולוציה של 1024X1280

ברוב המשחקים החדשים (COH,SS,STALKER וכ'ו) בגלל בעיית דרייברים.

שים לב להשוואה שבה השתמשו בדרייברים הכי חדשים:

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/geforce8-roundup_9.html#sect0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה אומר זה שטות מוחלטת.

כרטיסי ה HIGH END כמו ה GTX נועדו לאפשר לגיימרים לשחק על רזולוציות גבוהות.

מבחינת עלות מול תועלת, זה פשוט טיפשי לקנות כרטיס מסך כזה ב 3000 ש"ח, ולהגביל אותו לרזולוציה של 1024X1280.

ברזולוציה של 1024X1280 אתה מנצל בערך רק 50% מהיכולות של הכרטיס.

בשביל אנשים כמוך ישנה גירסאת ה 320MB של ה GTS ,והיא תספיק בהחלט לרזולוציה הזאת.

מן הסתם ההבדלים בביצועים נהיים קטנים יותר ויותר, ברזלוציה 1280X1024, ככל שזכרון הכרטיסים עולה.

אבל עובדה שיש הבדלים בביצועים בכל זאת, והם משמעותיים, גם ברזולוציה הנ"ל.

כמה אירוני שאתה מביא לינק שרק מחזק את מה שאני אומר. תביט בהבדלים בין ה 768MB ל 640MB, גם ברזו' נמוכות. למרות שלפי מה שאתה אומר, כל יעודו של ה 768MB לספק ביצועים ברזו' יותר גבוהות, הוא מספק ביצועים עליונים על ה 640MB, גם ב 1280X1024.

שים לב שההבדלים גדלים רק במעט, גם ברזו' יותר גבוהות.

ה 768MB פשוט כרטיס יותר חזק, מיועד לכל הרזולוציות. ההבדל בינו לבין גרסאות עם יותר מועט, הוא ש"סף הרזולוציות" שלו יותר גבוה. כלומר, ה 640 ו 320 בהתאם מתחילים להתעייף יותר מוקדם, ככל שעולים ברזו'.

אפקט זה יישמר עם סדרה 9; כמו ש 768 מספק ביצועים עליוניים על אחיו הקטנים בכל הרזולוציות, וההבדל גדל במעט ככל שעולים עם הרזו', כך 98GTX יהיה חזק מה 88GTX 768, בכל הרזו', וההבדל יגדל בהתאם ככל שעולים בסולם.

כלומר, מה שאתה אומר לא שגוי לחלוטין ("אתה מנצל בערך רק 50% מהיכולות של הכרטיס"), אך רחוק מלהיות נכון.

כמו שבודיבילדר מרים משקולת של 5 קילו, ביתר קלות מצעיר בן 20 שלא מתאמן, למרות ששניהם יכולים להרים את המשקל הזה ואף משקלים הרבה יותר גבוהים, אך כשמגיעים ל 30 קילו, הצעיר מותש ומוותר, והבודיבילדר מרים את המשקולת עד הסוף, אך במאמץ ניכר. (הבהרה: בודיבילדר = GTX 768, צעיר = GTS 640, משקולת 5 קילו = 1280X1024, משקולת של 30 קילו, 1900X1200, לצורך העניין)

זה לא שלא שווה לי לשכור בודיבילדר כדי להרים את העציץ שלי - ששוקל 5 קילו - כי הוא ינצל רק 50% מהיכולת שלו, ובכלל עדיף לי לשכור צעיר בן 20 שישתמש ב 90% מהיכולת שלו כדי להרים את העציץ, כי זה יותר משתלם. עדיף לי לשכור את הבודיבילדר, כי הוא יעשה את זה בקלות, זריזות מיומנות וללא מאמץ, כאשר הצעיר יעשה את המטלה באיטיות יחסית, מאמץ גדול יותר מהבודיבילדר, יסתכן בלהפיל את העציץ ואף להתעייף לאחר סחיבה ממושכת.

מקווה שהבנת, הניסוח יצא מעט מסורבל.

(הערכים 50% ו 90% לצורך המחשה בלבד)

אז בכלל, כשעוד כמה חודשים מגיע של Terminators לעולם, שאני פשוט יכול לקחת אחד שיסחוב לי את העציץ של ה 5 קילו, באותו מחיר שיכלתי לקחת את הבודיבילדר כמה חודשים לפני, למה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...