LeadTek 8800GTX 768MB על 1280X1024 מקסימום, שווה את זה? - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LeadTek 8800GTX 768MB על 1280X1024 מקסימום, שווה את זה?

GbeTech

Recommended Posts

pain_killer12 אין שום תחזיות זה הכל שמועות

ואנשים שיש להם כרטיסים טובים באמת יכולים לחכות כמה חודשים טובים לסדרה הזאת (קודם כל שיכריזו עליה רישמית בכלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

pain_killer12 אין שום תחזיות זה הכל שמועות

ואנשים שיש להם כרטיסים טובים באמת יכולים לחכות כמה חודשים טובים לסדרה הזאת (קודם כל שיכריזו עליה רישמית בכלל)

אני לא מאמין שנוידיה יוציאו סדרה שחזקה בטיפה מהסדרה הקודמת.

הם חייבים לעשות את זה בגדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://en.wikipedia.org/wiki/GeForce_9_Series

...Mr. Hara also declared that the G92 is slated to launch during Q4 2007 according to NVIDIA's new product release strategy...

...Both chips are said to be released sometime in November 2007...

GeForce "9800 GTX"" (G92) specifications:

...Over one teraFLOPS of shader processing power, 512-bit memory interface, 1024MB GDDR4 graphics memory, built in audio chip, Improved AA and AF quality levels...

...The power consumption will be lower than that of a 8800 GTX...

...The 9800 GTX will be over two times faster than a 8800 Ultra in real world games and applcations...

...The release date may be November 2007...

...The price for the 9800 GTX will be 549-649 USD (2365 shah-2795 shah), and the price for the GeForce 9800 GTS will be 399-449 USD (1750 shah-1935 shah)

נראה פצצתי!!!

גם זול יותר מסדרה 8, גם חזק פי 2+, גם צורך פחות חשמל, וגם כנראה יצא בנובמבר. ולא נראה לי שהם ידחו, מקסימום לדצמבר...

"according to NVIDIA's new product release strategy" כלומר, הכי משתלם להם לשחרר את הכרטיסים ב Q4, ויותר אנשים יקנו אותם אם זה יהיה ככה. זאת אומרת ש NV יעשו את כל המאמצים לשחרר את הכרטיסים בזמן ;D

ועוד משהו...

Mr. Hara!!! :lol: :lol:

הייתי חייב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא עדיף לו כבר לקנות 8800 ולהירגע איתו.

לדעתי לא, עם ההפרשים הענקיים בין סדרה 9 ל 8... ושזה עניין של חודשים, קרוב לוודאי פחות מחצי שנה, גם בן אדם שתקוע עם 6600GT צריך לחכות לסדרה 9.

אם מישהו יקנה עכישו 88GTX, הוא סתם יתבאס שהכרטיס שלו יהפוך לזבל, כמה חודשים אחרי סדרה 9. שלא נדבר על זה שהוא השקיע 3500~ שקל על כרטיס, שאם הוא היה מחכה עד נובמבר יכול היה לקבל עסקה הרבה יותר משתלמת בפחות מחיר.

לדעתי ספינת הדגל שמסמלת את תחילת דור ה DX10, היא סדרה 9, ולא 8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא, עם ההפרשים הענקיים בין סדרה 9 ל 8... ושזה עניין של חודשים, קרוב לוודאי פחות מחצי שנה, גם בן אדם שתקוע עם 6600GT צריך לחכות לסדרה 9.

אם מישהו יקנה עכישו 88GTX, הוא סתם יתבאס שהכרטיס שלו יהפוך לזבל, כמה חודשים אחרי סדרה 9. שלא נדבר על זה שהוא השקיע 3500~ שקל על כרטיס, שאם הוא היה מחכה עד נובמבר יכול היה לקבל עסקה הרבה יותר משתלמת בפחות מחיר.

לדעתי ספינת הדגל שמסמלת את תחילת דור ה DX10, היא סדרה 9, ולא 8.

חחחח... תגיד לי אתה חושב שברגע שה 9800 יצא , ה 8800 לא יריץ כמו שצריך??, אתה חיי בסרטים בנאדם, תבין שאתה לא יכול להתחרות בטכנולגיה, מי שיכול לחכות שהיה לו בכיף שיחכה. אבל מי שתקוע אם מחשב עגלה ,כמוני למשל שיש לי 9800 פרו , לא יחכה , ולמה?, כי אתה לא יכול לרוץ בקו שווה אם הטכנלוגיה תמיד יוצאים דברים חדשים. עוד חדשים יודיעו שעוד X חודשים יצאו חדשים ו ירדו המחירים של ה QX6700 אז מה? אז תחכה עוד פעם.... זה פשוט בלתי אפשרי.

אז מי שמסוגל לחכות והמחשב שלו יכול לסחוב שיחכה , ומי שלא הוא גם לא יצטער שקנה עכשיו .

מה עוד שאני יכול להגיד לך דבר כזה: אני "יסבול אם ה 8800 GTX איזה שנה וחצי ואז אני יקנה את הכרטיסים החדשים שיצאו , והם ינקנקו את ה9800 " זה אותו דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח... תגיד לי אתה חושב שברגע שה 9800 יצא , ה 8800 לא יריץ כמו שצריך??,

אני מדבר על הפן הפסיכולוגי, מן הסתם...

אתה חיי בסרטים בנאדם, תבין שאתה לא יכול להתחרות בטכנולגיה, מי שיכול לחכות שהיה לו בכיף שיחכה. אבל מי שתקוע אם מחשב עגלה ,כמוני למשל שיש לי 9800 פרו , לא יחכה , ולמה?, כי אתה לא יכול לרוץ בקו שווה אם הטכנלוגיה תמיד יוצאים דברים חדשים. עוד חדשים יודיעו שעוד X חודשים יצאו חדשים ו ירדו המחירים של ה QX6700 אז מה? אז תחכה עוד פעם.... זה פשוט בלתי אפשרי.

אז מי שמסוגל לחכות והמחשב שלו יכול לסחוב שיחכה , ומי שלא הוא גם לא יצטער שקנה עכשיו .

מה עוד שאני יכול להגיד לך דבר כזה: אני "יסבול אם ה 8800 GTX איזה שנה וחצי ואז אני יקנה את הכרטיסים החדשים שיצאו , והם ינקנקו את ה9800 " זה אותו דבר...

אותו דבר אני יכול להגיד עליך... "בשביל מה לסבול שנה וחצי את ה 88GT ואז לקנות 98? תחכה לדור שאחריהם".

יופי. אז מאותה סיבה שאתה כן תקנה את הדור שאחרי 9, אני אקנה את סדרה 9 כשהיא תצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על הפן הפסיכולוגי, מן הסתם...

אותו דבר אני יכול להגיד עליך... "בשביל מה לסבול שנה וחצי את ה 88GT ואז לקנות 98? תחכה לדור שאחריהם".

יופי. אז מאותה סיבה שאתה כן תקנה את הדור שאחרי 9, אני אקנה את סדרה 9 כשהיא תצא.

צודק, ולכן אמרתי שאם אתה יכול ללסחוב אם המחשב הישן שלך ולחכות,שהיה לך בכיף, אבל אם לא... אז זה לא אסון גדול כל כך אתה לא תצטער גם כך , וגם כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו להגיד שטויות כמו "סדרה 9 ינקנקו את סדרה 8 ב DX10!"

עד שלא יצאו באנצ'ים במשחקים שיוכיחו שסדרה 9 "מנקנקת" את סדרה 8, אי אפשר לדעת אם הנתונים המטורפים האלו, באמת יתנו לנו ביצועים הרבה יותר טובים, ב DX10 מי סדרה 8.

קחו לדוגמא את ה HD2900XT -

GDDR4

512 BIT INTERFACE

1024MB

Breakthrough architecture

וכ'ו וכ'ו וכ'ו וכ'ו

כול הנתונים האלו הפכו אותו למכונת משחקים מטורפת? לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו להגיד שטויות כמו "סדרה 9 ינקנקו את סדרה 8 ב DX10!"

עד שלא יצאו באנצ'ים במשחקים שיוכיחו שסדרה 9 "מנקנקת" את סדרה 8, אי אפשר לדעת אם הנתונים המטורפים האלו, באמת יתנו לנו ביצועים הרבה יותר טובים, ב DX10 מי סדרה 8.

קחו לדוגמא את ה HD2900XT -

GDDR4

512 BIT INTERFACE

1024MB

Breakthrough architecture

וכ'ו וכ'ו וכ'ו וכ'ו

כול הנתונים האלו הפכו אותו למכונת משחקים מטורפת? לא.

אתה לא יכול להתווכח עם העובדה שסדרה 9 תציג לפחות 30% יותר ביצועים מסדרה 8. וזה מספיק לי כדי לא לקנות 88GTX עכשיו ולחכות ל 98GTX. אז כפול ביצועים הם אומרים? כמה שיותר יותר טוב, אמרו חכמים ממני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להתווכח עם העובדה שסדרה 9 תציג לפחות 30% יותר ביצועים מסדרה 8. וזה מספיק לי כדי לא לקנות 88GTX עכשיו ולחכות ל 98GTX. אז כפול ביצועים הם אומרים? כמה שיותר יותר טוב, אמרו חכמים ממני.

כפול ביצועים זה נשמע דימיוני... רוצה לראות הבדל בין דורות יש את 7600GT ויש את 8600GT ההבדל 15-25% אותו דבר גם בHIGH-END אז לא מובטח הבדל ממשי של X2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו למחשבה:

לATI היה לפני כמה דורות כרטיס שקראו לו 9800

NVIDIA לא תוכל להוציא עוד כרטיס שגם לו יקראו 9800 (אפילו שזה GTS,GTX ואצל הרדאון זה היה XT ו PRO)

ככה שאל תסתמכו על השם של הכרטיס אפילו

כל עוד אין מידע רשמי על הכרטיסים האלה אין מה לחכות להם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו למחשבה:

לATI היה לפני כמה דורות כרטיס שקראו לו 9800

NVIDIA לא תוכל להוציא עוד כרטיס שגם לו יקראו 9800 (אפילו שזה GTS,GTX ואצל הרדאון זה היה XT ו PRO)

ככה שאל תסתמכו על השם של הכרטיס אפילו

כל עוד אין מידע רשמי על הכרטיסים האלה אין מה לחכות להם...

יש בזה משו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...