ב2900XT יש VIVO? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ב2900XT יש VIVO?

sherlock1212

Recommended Posts

זרוק לי איזה כבל HDTV אחד למה אני מת לשחק במחשב על הטלויזיה החדשה שלי. זה עולה הרבה לפי מה שהבנתי, וזה בדיוק מה שחסר (מה שבא בבאנדל שלי היה רק חלק מהכאבל וחסר לי עוד חלק אחד בלבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בקטע דופקים אותך נותנים לך SVideo-->ל-Box+RGB Female זתומרת אתה צריך לקנות בעוד איזה מאה שקל composite משני הצדדים (Double male) בקיצור מה שאתה מקבל בבאנדל זאת לא ההוצאה האחרונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יש בפעם המי יודע מה..

2. ומר Sheik Yerbouti היקר..למה אתה חושב שקוראים לזה AVIVO ? בין היתר חוץ האצת חומרה וכו ישנו האופציה להקלטת וידיאו והפיכת פורמטים..

1. אולי יש, זה תלוי ביצרן הכרטיס עצמו.

2. אתה כנראה מסרב לקרוא, AVIVO מאפשר רק יכולות פריסה (decoding) ולא קידוד (encoding) ולכן אינו יכול לשמש כ- .

גם מהאתר של ATI:

http://ati.amd.com/technology/Avivo/

ATI Avivo HD is AMDs new reference for advanced HD image processing, delivering cool and quiet full-spec HD disc playback with hardware-based Unified Video Decoding (UVD) capability*, built-in with multi-channel HD surround audio, and support for high-quality connectivity with multiple HDTVs and displays.

זה חבל שאתה לא מוודא לפני השליפה ואחר כך עוד מתמיד בטעות סתם. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AVIVO היא לא תוכנה שיודעת לקודד או לדגום תכני HD..זהו שם כללי של לתמיכה בHD וVIVO וכו...

לא אמרתי שהתוכנה נקראת AVIVO...

גם מהאתר של ATI:

http://ati.amd.com/technology/Avivo/

ATI Avivo™ HD is AMD’s new reference for advanced HD image processing, delivering cool and quiet full-spec HD disc playback with hardware-based Unified Video Decoding (UVD) capability*, built-in with multi-channel HD surround audio, and support for high-quality connectivity with multiple HDTVs and displays.

לקרוא את התגובות לפני שמגיבים עליהם, סימנתי את המילים הרלוונטיות. חומרה ופריסה. אין קידוד -> אין דגימה -> אין :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...