שאלות על לנובו n 100 3000 ועל מערכות הפעלה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות על לנובו n 100 3000 ועל מערכות הפעלה

ATGatdner

Recommended Posts

יש לי כמה שאלות שהמוכר באופיס דיפו לא ממש ידע לענות לי עליהן, ואני אשמח אם מישהו שיש לו מחשב כזה, או סתם יודע, יעזור לי קצת:

1. האם מערכת ההפעלה שמגיעה עם המחשב היא בגרסאת 64 ביט? האמת היא שאני סקפטי, כי אחרת היו מציינים את זה, אבל בכל זאת. והאם אפשר ללחוץ על לקבל מחשב כזה עם מ"ה של 64 ביט? נראה לי קצת מיותר לקנות מחשב עם מעבד 64 ביט ולשלוח לו 3.2 מיליארד הוראות בשניה בהן חצי מהביטים לא משמשים לכלום...

2. שמתי לב שכתוב בפירוש באתר על מערכת ההפעלה "ממשק עברית" בעוד שהמוכר באופיס דיפו בפירוש אמר לי "hebrew enabled". זה בפירוש לא אותו הדבר. עם מה מגיע המחשב הזה? האם אפשר לקבל ממשק באנגלית במאה אחוז? או שאני אפתח אותו, ואקבל כפתור "התחל" (ואני יודע שבויסטה לא כתוב שם כלום...)?

3. האם המסך הזה הוא מסך בוהק? או שהוא מסך מט רגיל?

4. איך השירות והתמיכה של בארץ? ואם אני קונה מחשב כזה בחו"ל, אני מקבל את אותה אחריות בשבילו בארץ?

תודה לכם מראש על התשובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשחטיבת הניידים של IBM נמכרה ל LENOVO מת מותג ענק ואמין והצטרף לזבל ש LENOVO מייצרים אל תיגע במוצרים שלהם לך על

סדרות LATITUDE של

או

סדרת TECRA של TOSHIBA

בניידים אין מה לקנות חוץ מאלו - אם אתה מחפש אמינות ועבודה בעומס רק אלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חולק עליך לחלוטין.

ה-T של לנובו לא כזה רע, וסדרת ה-NC של HP היא פשוט סוס עבודה שלדעתי עולה על ה-Lattitude של ועל ה-Tecra של טושיבה.

1. רוב הניידים באים עם 32 ביט. היו כותבים אם זה היה 64. בנוגע לממשק של מערכת ההפעלה, תבקש מהמוכר שיתחייב בכתב שמערכת ההפעלה היא באנגלית. כל מערכת הפעלה (XP ו-Vista) תומכת בעברית, לכן אם כתוב ממשק עברית מדובר במערכת הפעלה בעברית.

3. אני חושב שכל ה-N100 של הם עם מסך מט. תציב את זה כדרישה כאשר אתה קונה.

4. השירות של בארץ הוא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...