טיפים להצעת חברות! - עמוד 17 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפים להצעת חברות!

nizzan7

Recommended Posts

אתה מתכוון לקבל מציצה עם קונדום?

זה משהו חדש.

חחחחחחחחחח.... איזה דבר מטומטם להגיד את זה....

מציצה עם קונדום זה דבר חדש, אבל את הטעמים נתנו להם מזמן, ועשו את זה בלי סיבה, סתם שלכוס יהיה טעים... :kopfpatsch::screwy:

נו מה אני אגיד לך, לא כל הבנות רוצות שיגמרו להן בפה... :-\ ולא לכל הבנות טעים למצוץ.. :-X והינה באה הישועה, קונדום בטעמים.

איזה מגניב זה, נכון יש את הסוכיות בכל הטעמים של בטי בופ, נו מהארי פוטר, שאתה לא יודע איזה טעם יצא לך... איזה מגניב ככה עם קונדומים... ::)

"אאממ... יש לזה טעם של שניצל...אממ אמממ אמממ "...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 363
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה מתכוון לקבל מציצה עם קונדום?

זה משהו חדש.

הגיון של מדען טילים יש לך :-[

חבל שלבן 16 שרק רוצה לבדוק אם הכל פועל בפעם הראשונה אין את יכולת השיקול הקרירה והמדהימה הזאת שלך :xyxthumbs:

אגב ובלי קשר זה באמת חדש אצלך שאפשר לקבל מציצה עם קונדום? :nono:

יש מקומות שרק עם קונדום אתה יכול ליהנות ממותרות כזאת

דבר ראשון אני ניצן!! ולא ניסן וגם קוראים לי מNIZZAN7!!

סליחה ניסן כנראה לא הייתי בפוקוס :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ :lol:

זה מופנה לדריה... דריה, אני חושב שמצפה לנו שיחה רצינית Angry למה לא סיפרת לנו שאת לסבית?! לא יפה!!! ואני כבר בניתי עליך..

וואי, אתה נטול תאים אפורים או משהו? אמרתי, שלפי הסטטיסטיקה המטומטמת שאומרת שבנות יותר חרמניות מבנים והן צופות בפורנו כמו או יותר מבנים, הופכת אותי לחייזר א-מיני. א-מיני זה לא הומוסקסואל/לסבי. א-מיני זה אחד שלא מתפקד מינית שלא מטעמים פיזיולוגיים או פסיכולוגיים. הוא פשוט לא נמשך לאף אחד ולשום דבר, אפילו לא לעצמו. זה גם לא אומר שאני כזאת, אלא רק לפי הסטטיסטיקה המגוכחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח.... איזה דבר מטומטם להגיד את זה....

מציצה עם קונדום זה דבר חדש, אבל את הטעמים נתנו להם מזמן, ועשו את זה בלי סיבה, סתם שלכוס יהיה טעים... :kopfpatsch::screwy:

נו מה אני אגיד לך, לא כל הבנות רוצות שיגמרו להן בפה... :-\ ולא לכל הבנות טעים למצוץ.. :-X והינה באה הישועה, קונדום בטעמים.

איזה מגניב זה, נכון יש את הסוכיות בכל הטעמים של בטי בופ, נו מהארי פוטר, שאתה לא יודע איזה טעם יצא לך... איזה מגניב ככה עם קונדומים... ::)

"אאממ... יש לזה טעם של שניצל...אממ אמממ אמממ "...

:lol:

תשמע אני עדיין לא נתקלתי במציאות בדבר כזה(ואני כן יודע שזה קיים תאורתית).

אולי זה משהו שקורה אצלכם שם במרכז/צפון :P פה בדרום אוהבים רק את הדבר האמיתי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמר הפאנבויי של Tokyo Hotel. :lol:

הייתי חייבת. הם עלו לי על העצבים לפני שנתיים בגרמניה, בכל חור השירים המפגרים שלהם והגרופיות הפקאצות שלהם (כן, גם בגרמניה יש פקאצות). ועל מה כל הרעש? על חבורה של ילדים שנראים כמו הילדים הממזרים של בוי ג'ורג'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו כן... הפקאצה הזאת שחורדינית ולובשת FOX, והפקאצה הזאת בלונדינית ולובשת PIMKIE. היכן האיכות בדיוק?

הם להקת בנים שנאספו בקפדנות כדי לענות על קריטריונים כלכליים גרידא - להראות בהתאם לדרישות של ילדות שיכולות להרשות לעצמן דיסקים ומרצ'נדייס, בגילאי 10 עד 16. כותבים בשבילם את המוזיקה והשירים - אם יש כאן מישהו מוכשר אז זה מי שכותב, ומי שחתך לסולן את הביצים שיגיע לטונים כאלו.

הורים רבים בגרמניה החרימו את הלהקה, לאחר שאחד מהחברים בה התרברב בפני כתבים בראיון על כך שהוא שכב עם 24 מעריצות קטינות שעמן נפגש בין ההופעות. הבנו שאתה סתום מכדי לכתוב את המוזיקה שלך לבד, סתום מספיק כדי להתאפר כמו בחורה, אבל לפתוח את הפה ולהוציא פליטה שעלולה לגרום לפגיעה בקריירה שלך? כבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם להקת בנים שנאספו בקפדנות כדי לענות על קריטריונים כלכליים גרידא - להראות בהתאם לדרישות של ילדות שיכולות להרשות לעצמן דיסקים ומרצ'נדייס, בגילאי 10 עד 16.

זה בדיוק מה שאחותי אמרה לי שבוע שעבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו כן... הפקאצה הזאת שחורדינית ולובשת FOX, והפקאצה הזאת בלונדינית ולובשת PIMKIE. היכן האיכות בדיוק?

הם להקת בנים שנאספו בקפדנות כדי לענות על קריטריונים כלכליים גרידא - להראות בהתאם לדרישות של ילדות שיכולות להרשות לעצמן דיסקים ומרצ'נדייס, בגילאי 10 עד 16. כותבים בשבילם את המוזיקה והשירים - אם יש כאן מישהו מוכשר אז זה מי שכותב, ומי שחתך לסולן את הביצים שיגיע לטונים כאלו.

הורים רבים בגרמניה החרימו את הלהקה, לאחר שאחד מהחברים בה התרברב בפני כתבים בראיון על כך שהוא שכב עם 24 מעריצות קטינות שעמן נפגש בין ההופעות. הבנו שאתה סתום מכדי לכתוב את המוזיקה שלך לבד, סתום מספיק כדי להתאפר כמו בחורה, אבל לפתוח את הפה ולהוציא פליטה שעלולה לגרום לפגיעה בקריירה שלך? כבוד.

טוב נו לפחות אין לך משהו רע להגיד על ד"ר רון פאול :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שניסן יוכל להפיק משהו חיובי מההודעות האחרונות שלכם...

Tokyo Hotel? נשמע כאילו הם בקסטריט בויז של יפן :'(

תשמע אני עדיין לא נתקלתי במציאות בדבר כזה(ואני כן יודע שזה קיים תאורתית).

אולי זה משהו שקורה אצלכם שם במרכז/צפון פה בדרום אוהבים רק את הדבר האמיתי

אולי לא הבנת את הרמיזה(השניה) שלי:

יש מקומות שרק עם קונדום אתה יכול ליהנות ממותרות כזאת

שמעתי שאפילו בדרום יש כאלו :cool2:

לא, אבל חשבתי להגיד שרו פול אולי היה מעורב בתהליך עיצוב התדמית שלהם. :lol:

אוקיי...אז הם לא בקסטריט בויז ... :screwy:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Tokyo Hotel? נשמע כאילו הם בקסטריט בויז של יפן :'(

הם לא מיפן, הם גרמנים. אפילו קשה להגדיר אותם כעוד "בקסטריט בויז" כי זה סגנון "מוזיקלי" (יותר נכון להגיד, הופעתי חיצוני) ששייך לשנות ה-90, בהן להקות בנים היו נערים יפים ונחמדים ששרו על דברים נחמדים. טוקיו הוטל הם להקת בנים של העידן החדש. הם הגרסא הEMOאית של של כל הלקת בנים (כי עכשיו להיות פריק קטן ובכיין עם איפור ולכה שחורה בצפורניים זה הכי אופנתי שיש), רק צעירים יותר ב-5 שנים בממוצע, כדי להתאים את עצמם לקהל היעד שאכן מבזבז משאבים עצומים על מרצ'נדייס.

תראה. בחורה בת 18 ומעלה בד"כ יכולה להרשות לעצמה יותר מאשר ילדה בת 10 עד 16, אלא שילדה בגילאי 10 עד 16, סביר יותר להניח שתפנה את המשאבים הכספיים שיש לרשותה (או את המניפולציות על ההורים) כדי לקנות כמה שיותר מרצ'נדייס ושטויות, בעוד שבחורה בת 18 ומעלה, גם אם תאהב את את המוזיקה הצ'יזית, סביר יותר להניח שהיא רק תוריד את השירים שאהבה באינטרנט, אבל היא לא תלך להופעה, ולא תקנה כל מיני "תוצרי לוואי" שלהם כמו חולצות, צמידים, מדבקות ושאר זבלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...