למה HD לא מקרטע לי ? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה HD לא מקרטע לי ?

navk2

Recommended Posts

אם תעיין במדריך שמישהו הביא פה (שכבר ראיתי וקראתי, אבל טוב שעוד אנשים ראו אותו גם :xyxthumbs:), תראה שאתה צריך לשלם על דברים מסוימים שם, וזו קצת בעיה ;) לכן אני מעדיף, לפחות למערכות מחשב דנדשות יחסית, להשתמש ב-FFDshow בלבד ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך לשלם שם על שום דבר, במיוחד לא על איכות.

לא מתוקן אצלי FFDSHOW או שום קודק חוץ מDIVX 6.61 בכלל, אני משתמש בPower לניגון סרטי HD עם מפענח pure video.

על E6600 ו7900GT בניגון קובץ x264 הנגן על 4-10% תפוסה, וקופץ ל20-18 כאשר עושים fast forward או קופצים לקטע באמצע הסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MKV ו-TS ירוצו מצוין על המחשב, אין שום סיבה שלא. אצלי הם רצים מצוין, בטח ובטח כשאני משתמש ב-CoreAVC אבל גם ב-ffdshow.

אפילו 1080p רץ אצלי חלק רוב הזמן חוץ מסיצינות עם ביטרייט ממש גבוה.

בקיצור אחי פותח הת'רד באמת שאני לא מבין מה יש לתהות כאן, המחשב שלך אולי ישן אבל לא כ"כ חלש, תריץ HD בסבבה.

וגם עצה לכולם: למרות מה שכתוב במדריך, אל תשתמשו ב- Pure Video אלא אם יש לכם 8500/8600. זה ידוע שאפילו CoreAVC אוכל אותו מכל הבחינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-CCCP לא כזה גרוע ובהחלט מכיל בתוכו את FFDSHOW...

תשמע, לי היה CCCP, זה אחד מהקודקים שהעברתי מהמחשב הישן לחדש מתוך ידיעה שאני צריך אותו, ניסיתי להריץ 720P, לא הלך, אחרי זה (בעצת איש חומרה מיומן) הסרתי אותו והתקנתי אך ורק FFDshow, הסרט רץ חלק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי סתם התקנה לא נכונה או משהו בסגנון, במיוחד שיש לך דיואל קור שהיה אמור להריץ אותו ללא בעייה.

אצלי אפילו על המחשב הכי חלש בבית ה-CCCP מריץ 720P ב-LOAD של פחות מ-50%...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג אבל נראה לי הזוי שיחד עם CCCP ודיואל קור כמו שיש לך 720P קירטע לך... יש במחשב אצל אחותי כמו שאמרתי CCCP ופנטיום 4 3GHZ והוא מריץ 720P על פחות מ-50% נצולת מעבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם במחשב שלי

8800 640-

NEC 20.1 20WGX2--1680X1050

אין הבדל בין 720P ל1080P

רק במסכים גדולים יותר

לכן במחשבים בעלי בעלי מסך פחות מ22 אינץ נראה לי אין הבדל ......

Optimum Configuration

(to play 1080p video with 5.1 surround sound)

Windows XP

Windows Media Player 10

DirectX 9.0

3.0 GHz processor or equivalent

512 MB of

128 MB video card

screen resolution 1920 X 1440

24-bit 96 kHz multichannel sound card

5.1 surround sound speaker system

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...