צריך עצה לשיפור קליטת רדיו - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עצה לשיפור קליטת רדיו

amir.o

Recommended Posts

אם יש לך כבלים, אתה יכול לנסות לחבר את המערכת לשקע ה Radio (ששוכן ע"י שקע ה TV שממנו הולך כבל לממיר) באמצעות כבל קואקס 75 אוהם מסוכך, זה שיפר פלאים את הקליטה. רק יש לקחת בחשבון שהתדרים שונים, מדי פעם חברת הכבלים מספקת את רשימת התדרים הנכונה בערוץ הקהילתי או בערוצים אחרים בשעה שאין שידורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך כבלים, אתה יכול לנסות לחבר את המערכת לשקע ה Radio (ששוכן ע"י שקע ה TV שממנו הולך כבל לממיר) באמצעות כבל קואקס 75 אוהם מסוכך, זה שיפר פלאים את הקליטה. רק יש לקחת בחשבון שהתדרים שונים, מדי פעם חברת הכבלים מספקת את רשימת התדרים הנכונה בערוץ הקהילתי או בערוצים אחרים בשעה שאין שידורים.

רעיון טוב אבל לא יעזור אצלי,יש לי כבלים (לא דיגיטלי ) אבל אין לי ממיר לפחות לא אצלי בחדר,

חוץ מזה זה מערכת ישנה מאוד ( אלה עם הפטיפון ) ולא נראה לי שיש לה יציאה לכבל קואקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך ממיר דיגיטלי. אני לא יודע לגבי אפן החיבור של המערכת, אבל אם תקח כבל 75 אוהם , תחשוף את הסיכוך והגיד הפנימי ותחבר אותם לכניסת האנטנה רוב הסיכויים שזה יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אם זה לא עובד אתה יכול לעשות ככה:

תאריך את החוט (להביא חוט זה לא בעייה בדיוק, רוב חנויות החשמל יביאו לך כבלים דקים בחינם או במחירים של 1 ל2 מטר או משהו בסגנון), ותעביר חוט אל עבר החלון, או מקום פתוח אחר, אגב לא צריך איזה משהו מסוכך לזה, כאילו עדיף לא להשתמש בכבל אנטנה (קוקסיאלי) אם אתה לא מתחבר ליציאת הכבלים, כי פה ה"הפרעות" שבאוויר הם בעצם גלי הרדיו שאתה מנסה לקלוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אם זה לא עובד אתה יכול לעשות ככה:

תאריך את החוט (להביא חוט זה לא בעייה בדיוק, רוב חנויות החשמל יביאו לך כבלים דקים בחינם או במחירים של 1 ל2 מטר או משהו בסגנון), ותעביר חוט אל עבר החלון, או מקום פתוח אחר, אגב לא צריך איזה משהו מסוכך לזה, כאילו עדיף לא להשתמש בכבל אנטנה (קוקסיאלי) אם אתה לא מתחבר ליציאת הכבלים, כי פה ה"הפרעות" שבאוויר הם בעצם גלי הרדיו שאתה מנסה לקלוט.

זה נראה לי פיתרון מעשי יותר בשבילי ,תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...