בעיות ב-FSB - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות ב-FSB

nir.b

Recommended Posts

ברשותי :

Gigabye ATi Radeon 9000 PRO 64MB

WD 40GB 7200RPM 8 MB Cache special version

GeIL 256MB PC3200 400MHz DDR Ultra

EPOX 8RDA+ NVIDIA nForce2

2400

משום מה איני מצליח להעלות את ה-FSB מעל ל-100MHz. כל מכפלה אחרת שאני מנסה לקבוע בביוס, לא מאפשרת לי התקנה או פעולה תקינה של מערכת ההפעלה.

בזמן ההתקנה קיבלתי הודעות שגיאה רבות, קריסה של הקרנל ושל האקפלורר, ושל מה לא.. :-[

הדרך היחידה שלי להתקין ( אחרי שעות של ניסיונות), הייתה להוריד את ה-FSB ל-100MHz בלבד.

כרגע אני עובד במכפלה של 22*100 שנותנת לי 2200MHz.

רק במצב הזה מערכת ההפעלה (חלונות 98 מהדורה שניה) עובדת כמו שצריך.

אחרי ההתקנה ניסיתי שוב להעלות את ה-FSB. ישר שהוינדוס עלה החלו הבעיות, שוב קריסת מערכת טוטאלית.

שורה תחתונה, אני לא יכול לעבור את ה-100MHz, מה עושים?....מה אני לא עושה בסדר? במה חטאתי?? :'(

תודה לכל המשיבים

ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שכתוב במדריך, הג'מפר צריך להיות מורכב בתושבת עבור 166 או 133 שזה גם המצב הדיפולטי.

אצלי הוא מורכב, כך שכנראה שזה לא זה.

אני אנסה את ההצעות האחרות שניתנו

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר זאת לא מילה....

אגב, הסתכלתי קצת בפורומים שבחו"ל, תחת אותו נושא, ויש לא מעט אנשים עם אותה בעיה, רק ששם הם לא מצליחים לעבור את ה-133

אצלי המצב יותר גרוע...

אני שוקל להחזיר את הלוח, אלא אם כן יש למישהו עוד רעיון??? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהטמפ' בביוס היא 38 מעלות לא מבטיחה שהסינק מכסה את כל המעבד.

ישנה האופציה שהועלתה שהספק שלך לא מסוגל לעמוד בעומס, או שכוונת את התיזמונים של הזיכרון שלך מעבר ליכולת שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי התיאוריה של הטמפרטורה אני די בטוח שזה לא זה, מפני שאם לדוגמא אני כרגע אכנס לביוס וארים את ה-FSB בהעלאה הבאה של הוינדוס כבר יהיו לי בעיות והודעות שגיאה, וכל התהליך הזה קורה בשניות, כך שאני בספק אם זאת הסיבה.

הספק בטוח שעומד בעומס, מפני שהוא 400W ולא מחובר אליו יותר מ-HD, צורב, סי-די כרטיס מסך, כרטיס TV ומודם.

לגבי התזמון של הזכרון, יתכן שיש פה בעיה אך לא אוכל לפתור אותה מבלי שתעזרו לי. אני צריך להבין מה בדיוק לבצע שם.

בביוס השארתי את ההגדרות האלה במצב אוטומטי, זה כל מה שאני זוכר, מעבר לזה אני לא מכיר את הפונקציות הללו וצריך את עזרתכם בבקשה.

תודה לכל העוזרים

ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...