יש לי כסף בPAYPAL ואין לי מה לעשות איתו. מחפש רעיונות לקנייה באינטרנט - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי כסף בPAYPAL ואין לי מה לעשות איתו. מחפש רעיונות לקנייה באינטרנט

Yossarian22

Recommended Posts

נשמע כמו בולשיט, מיליוני משתמשים עונים להם על סקרים שלא נותנים להם מספיק כסף בשביל לשחרר לפייפל, וממשיכים לחשוב שאולי בעתיד יהיו יותר סקרים שכן יאפשרו להם, בנתיים רק מי שמביא המון המון המון חברים ומקבל את הדולר וקצת הזה יכול אולי להגיע ל 75 המיוחלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 222
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פוח הת'רד, לאיזה אתרי טורנט מכרת הזמנות ובכמה?

שמח אם תעביר לי 10$, צריך לקנו משהו לידידה שלי. :]

ואיזה יהודי מצד כולם פה לנסות לעשת כסף על כלום.

ותשאיר את הכסף בחשבון הפייפאל, שלא תגיע למצב שלי שכשתצטרך את הכסף כבר לא יהיה כמו שקרה לי אחרי שלחצו לי 200$ בכיס אז קניתי דברים לחברים וקיבלתי מזומן. תלמד מטעויות של אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כמו בולשיט, מיליוני משתמשים עונים להם על סקרים שלא נותנים להם מספיק כסף בשביל לשחרר לפייפל, וממשיכים לחשוב שאולי בעתיד יהיו יותר סקרים שכן יאפשרו להם, בנתיים רק מי שמביא המון המון המון חברים ומקבל את הדולר וקצת הזה יכול אולי להגיע ל 75 המיוחלים.

ועל הדרך מבקשים ממך לתת דעה על אתרים שהם מקדמים כ - affiliates בתקווה שתירשם ותשתמש בשירות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4$ על כמה מילים?

זה אומר שאפשר בקלות אם חורשים על זה להשיג 300$ פחות משבוע.

אני בטוח שזה אמיתי >.>

לאחר חיפוס בוגגל זה סקאם.

Reply to: job-354171207@craigslist.org

Date: 2007-06-17, 3:03PM CDT

I started working with AWSURVEY company www.awsurvey.com. They offer really good money for doing surveys and referring peopleto there site. I worked tons of hours and referred 450 people in oneweek. I was to be paid over $375.00 and the minute I tried to cash outand get paid, they started some overhaul of this site. That took amonth now they won't respond to emails. (I have sent over 30 emailswith no response). THEY ARE SCAMMING PEOPLE DON'T USE THEM AND GET THEWORD OUT!!!

ופה הלינק לנושא.

http://adbux.org/forums/showthread.php?t=2158&page=3

ועוד מלא תגובותץ.

הם לא משלמים.

מה אתם אומרים על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

עכשיו עשיתי את זה ובסוף הם אמרו לי שהם כבר יפנו אליי לאימייל.. :pissed:

אגב, השגתי 38$.. עוד 37 תו גו..

אם אתם רוצים לעזור לי אז בבקשה תרשמו דרך פה:

http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=aviyah

(זה למטרה טובה- קניית חשבונות בראפידשייר ואולי לחסוך את כל הלחפש פורנו בכך שאני אקנה חשבון שם..-משעמם בחופש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...