מחפש מארז כולל ספק, עד 400 - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מארז כולל ספק, עד 400

manga05

Recommended Posts

עד 400 כן, אבל אני לא אוציא 400 על משהו שאני חושב שיש משהו ב 250 שיותר משתלם

אם תוכל להסביר לי למה אתה חושב שההצעה של 400 יותר טובה, אני אשמח לשמוע, ואולי אשנה את דעתי, אחרי הכל אני שואל כדי ללמוד...

שוב פעם אני אסביר את העניין עם הספק. הספק לא חשוב לי כל כך. כן חשוב לי שיגיע איזהשהוא ספק כדי שיהיה לי משהו לשים במחשב שלא הולכים להשתמש בו בכלל (כדי שאם יום אחד מישהו ירצה להדליק אותו - הוא יעבוד...)

אין שום דבר רע במארזי COMPUCASE, למעשה עליהם חשבתי בהתחלה. ובכל זאת - ראיתי אחרי זה את ההצעה שמצאתי שנראית לי יותר טובה

אם תוכל להסביר לי למה ה COMPUCASE עם 300TRT עדיף על מה שאני מצאתי, אז אני אומר שוב פעם - בשביל זה אני פה...

חזרתי אחורה וראיתי שציינת את מה שעדיף בו - אני לא בדיוק מבין את הרעיון של האבק הזה, לא עדיף פשוט לשים שם מאוורר? נראה לי פשוט שהיתרון הקטן הזה לא שווה תכסף.. מה אתה חושב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי אחורה וראיתי שציינת את מה שעדיף בו - אני לא בדיוק מבין את הרעיון של האבק הזה, לא עדיף פשוט לשים שם מאוורר? נראה לי פשוט שהיתרון הקטן הזה לא שווה תכסף.. מה אתה חושב ?

לא הבנתי מה הייתה הכוונה?

בכל מקרה הקומפיוקייס יותר מאוורר (גם ובעיקר עניין של מבנה פנימי) וגם צריך מקום כדי לשים מאוורר....

חוץ מזה הוא יותר איכותי.

והספק עדיף...אני מבין שלא כל כך אכפת לך ממנו אבל זה שאתה מחליף מחשב אומר שאתה רוצה שהקודם ימות? :kopfpatsch:

איזה ליברטי יש לך?

אגב איך הגעת לזה ש6750 יעלה 990? הערכה של מי? (זה לא שאני לא מאמין לך רק מתעניין)

ניצן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסביר עכשיו שוב פעם, ממש באופן הכי מתואר שאני יכול.

יש לי בבית 3 מחשבים אני אקרא להם בשמות שחור, לבן, חדש. תיאור שלהם :

מחשב לבן : פנטיום 4, 2.4 גיגההרץ כרטיס מסך GF4MX

מחשב שחור : פנטיום 4 530 (3 ג"ה HT, גיגה זיכרון, ציפסט 915, כרטיס מסך 7100GS) במחשב הזה מותקן אנרמקס ליברטי 400

מחשב חדש : E6750 בלע בלע..

אנשים שצריכים מחשב בבית שלי הם אני ואחותי, ויש שלוש מחשבים ^ שחור לבן חדש...

אחותי תקבל את השחור ביחד עם ספק שקניתי בעבר שהוא דיי טוב, אני אקח את המחשב החדש עם הליברטי מהמחשב השחור (ובשחור שאחותי תקבל אני שם את הספק הטוב שקניתי שהוא לא ליברטי) ובלבן? אני מזכיר לכם שהיום יש לי שני מחשבים השחור והלבן, כלומר סהכ שני מחשבים ואני צריך שלוש ספקים (אחד למחשב החדש) - רק שבמקום לקנות למחשב החדש ספק חדש אני עושה "טריק" של החלפות. המחשב החדש יקבל את הספק הכי טוב מבין השלושה, המחשב השחור שהוא לא רע - יקבל את הספק השני ברשימה, המחשב הלבן - שלא אני ולא אחותי תשתמש בו - כלומר אין מה לעשות איתו - יקבל את הספק הזול שאקבל בקנייה עכשיו של ספק + מארז

סה"כ רוב האנשים כאן הרבה יותר מקצועיים ממני, כל האוברקלוקינג וכו' שאני לא אחלום על לעשות את זה. המחשב הלבן אין לו הרבה צריכת חשמל - הארדיסק אחד, סידירום אחד, ללא מאווררים חוץ מההיטסינק, ואני עכשיו אומר לך עובדה נכונה : הוא עבד על 250 או 300 וואט לא ריל - אחד מהספקים הזולים שאתה מקבל כשאתה קונה מחשב מאייבורי למשל.. של שום חברה. והוא עבד טוב עם המחשב הזה עד היום. אין לי ספק שה JSPTECH, שהוא ספק ששווה 180 שקל בערך, הוא יותר טוב מהגנרי, ואין ספק שהוא יצליח להפעיל אותו. לא איכפת לי מתח לא יציב או דברים כאלה - אם נשרף המחשב חפיף! אבל האם שווה לי להשקיע עוד 150 שקל להצעה שאתה מצאת כדי להבטיח שהוא יתן מתחים יותר יציבים? אני לא חושב... מה איתך ?

האמת היא שאני כבר דיי נעול על מה שמצאתי, אני חושב שזו ההצעה הכי טובה שיכולה להיות.. סה"כ הספק שווה 180 שקל, וביחד עם המארז עולה 250. על הספק בכל זאת נותנים 3 שנים אחריות ... וגם יש לחברה הזאת אתר.

אני ממשיך לרשום כאן, כדי אולי, לקבל תיאור טוב יותר לגבי המארז. אתה אומר שהמארז בהצעה שלי לא טוב ובשלך כן טוב? מלבד משהו עם אבק שעוד לא הבנתי מה זה עושה... ורמזת שאולי כיווני זרימת אוויר יותר טובים (שזה לא בהכרח נכון, מאיפה לך לדעת?). אני לא דואג כל כך לדברים האלה, E6750 הוא סטפינג G0 שידוע כמחמם פחות, ומכיוון שהספק הוא ספק טוב, ואין לי כרטיס מסך שואב חשמל, בקלות אני יכול לשים עוד מאוורר במידה ויש בעיה... הדבר היחידי שלא בדקתי זה האם ניתן לשים מאוורר למטה בקדיימה - עבור הארדיסקים שזה דיי חשוב לדעתי.. אתה יודע אם יש בשני המארזים המדוברים ?

באשר לחישוב E6750 : לקחתי את המחיר הזול ביותר בזאפ לכל המעבדים של אינטל, נגיד - E6600 עולה 1200 שקל, וחילקתי אותו במחיר בדולרים של וקיבלתי ערך של 5 + שבר. עשיתי את זה עבור 7 המעבדים של החדשים E... והגעתי למסקנה שה"דולר האפקטיבי" - הוא 5.33 אז כפלתי את 186 דולר (המחיר של המעבד בדולרים הרשמי) באותה מכפלה ויצא 990 שקל.

ניצו, רשמת שהוא יותר איכותי? שצריך מקום לשים מאוורר? בנוי יותר טוב? אנא הסבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר של הספק של JSP יש ספקים טובים בהרבה.

המארז שלהם גרוע ועדיף להשקיע ולקחת מארז של COMPUCASE, מארז זה דבר שיכול לעבור למחשב הבא וכדאי להשקיע בו (כנ"ל לגבי ספק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות הבנייה שלו עלובה והוא מאוורר גרוע ורעש, מספיק טוב ?

וספק קח את זה, הרבה יותר טוב.

לינק - http://tzachcomputers.e-shop.co.il/pl_product~9PA3501601~155~681.htm

ולשתמש בסטיקי בפעם הבאה - http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=263266.msg2310712#msg2310712

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי עכשיו כתבה ממש טובה על המארז פלוס ספק שהצעתם

http://www.techwarelabs.com/reviews/cases/compucase_tower/index_5.shtml

ולפי עובדות, ולא השערות, כנראה אבחר בו באמת

תודה שהעלתם את הנושא שגרם לי לבדוק אותו ולשנות דעה בסוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי בקיצור קח את הקומפיוקייס.

אני יודע שלא אכפת לך מספק אבל אם עולה אותו דבר לא עדיף את הטוב?!?!

ומקום למאוורר שווה אתה לא יכול סתם לשים מאוורר אתהצריך הכנה בשבילו ואיכות בניה זה חומר יותר טובים, סוג צבע, סוג מאווררים וכו'...

תתחדש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...