צלחות מעופפות - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צלחות מעופפות

Yehudaa

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משום מה נראה שערוץ ההיסטוריה הפך להיות ערוץ מד"ב ?

הבעיה עם הפיתוח של כל הטכנולוגיות האלה היא שאין מספיק תמריץ ... ההיסטוריה מלמדת שמלחמות תורמות בצורה ענקית להתפתחות הטכנולוגיה , זאת אומרת שכמעט כל מוצר אצלכם בבית מקורו בשימוש צבאי שהרעיון נלקח מאוחר יותר לשוק הבייתי,אך בזמן האחרון המלחמות הם כנגד הערבים, ומה לעשות שהערבים פשוט can't deliver it

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא קצת מאד לא ברור והוא זכר פרטים בצורה מאד עקומה, אבל הוא מדבר על פרויקט פילדלפיה

את זה אני מכיר, אבל זה בדיוק כמו רוזוול שמועות בלבד.

כמו כן אף אחד לא אמר שזה קשור לחייזרים, התאוריה הכי מבוססת זה הנסיון להשלים את ההמצאה האחרונה של טסלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה טועה,מטעה ומטאטא.

בסדר לך תשחק פוקר עם היטלר ופני האדם ממאדים ותעזוב אותנו בשקט.

סרט דוקומנטרי, מעולם לא חוייב לשקף את המציאות, או להיות אובייקטיבי, הוא משקף את דעתו של הבמאי על הארועים שמסוקרים באותו סרט.

יש אין ספור סרטי דוקומנטציה על עב"מים, שגם משודרים בערוצי "המדע" למינהם, זה לא גורם לאף אחד מהסרטים הללו להציג הוכחה גורפת אחת, או דורש מהם לעשות זאת.

וד"א עדיף ללמוד לקרוא ולכתוב לפני שעושים מעצמך צחוק.

מטאטא זה מה שמנקים איתו את הרצפה.

דבר הגורם לבלבול; נכתב בשפתנו, השפה העברית כדלקמן: מתעתע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היטלר מת ממזמן או שאתה מאלו שחושב שהוא עדיין חי ::)

סרט דוקומנטרי על פי ההגדרה שלו מראה את המציאות בניגוד לסרטים רגילים שלא מחוייבים לצמד אליה כלל.

כן אני יודע שזה כלי ניקוי לזה גם התכוונתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שדובי זובי אמר... סרט דוקומנטרי נכון רק בערבון מוגבל בדיוק כמו ספרי היסטוריה ואפילו התנ"ך שמשקפים גם את דעת הסופר\כותב\היסטוריון

אני יכול להביא לך עשרות סרטים "דוקומנטרים" על כמה הפלסטינאים מסכנים וכמה הישראלים עושים הכל כדי להרוג ולגרום להם סבל... אבל כל קשר למציאות יהיה מקרי בהחלט, אז יכול להיות שהפלסטינאים באמת מסכנים, אבל זה לא נכון להפיל את האשמה על ע"י כמה יפי נפש הולנדים שחושבים אחרי ביקור של רבע שעה שהם יודעים כבר הכל

אפילו יותר מזה... יש לך עשרות "עבודות מחקר" על כך שהשואה לא התקיימה בכלל שזכו בפרסים רבים, זה אומר אז שלא היית שואה? אבל זה עבודת מחקר ! זה מדעי ! הלא כן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...