מי עדיף משני הספקים? (פרטים בפנים) HEC VS FSP - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי עדיף משני הספקים? (פרטים בפנים) HEC VS FSP

m.l

Recommended Posts

בסדר, אני אשתדל לזכור את זה.

פשוט עד עכשיו ישב לי בראש ש - THN ו - GLN הן הסדרות הכי טובות של FSP לשוק הבינוני-נמוך ושהשאר הם גרסאות מסורסות או ישנות יותר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר הכי טוב...

הGLN שקט יותר ויעיל יותר (ויש לו PFC)

לPN ריילים חזקים וגמישים יותר

הליברטי הוא בעל רגולציה טובה יותר והוא מודולרי (ומבית טוב יותר :) )אבל מבחינת הספק הוא זהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמתי אותו שני דפים לפני אבל אני יירשום שוב

E6300

965P-DS3

XFX 7300LE

3GB 667MHZ

2HDD של 250GB כול אחד

איזה 2-3 מאווררים..

זה פחות או יותר....לא OC

ההיתלבטות היא הFSP או הHEC....רק אני צריך לדעת מי משניהם יותר חזק ויותר טוב....כי אני וחבר עושים עיסקה של כמה אלפיות עם IQPC ורק ספקים נישאר לנו ליקנות.....ולא נישאר לנו כסף לליברטי...וחשבנו על הHEC ואז ראיתי את הFSP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, תגיב בדיון על הסיילנטיום לגבי מה שאמרת לי על הספק שלו קודם.

מה? :s05:

ההיתלבטות היא הFSP או הHEC....רק אני צריך לדעת מי משניהם יותר חזק ויותר טוב....כי אני וחבר עושים עיסקה של כמה אלפיות עם IQPC ורק ספקים נישאר לנו ליקנות.....ולא נישאר לנו כסף לליברטי...וחשבנו על הHEC ואז ראיתי את הFSP

זה לא ממש משנה איזה תקח, המפרטים האלו לא צורכים כמעט כלום :)

הFSP הוא עם מאוורר 120 ולכן יהיה שקט יותר

אבל שווה ללכת על הGLN כמו שדניס הציע, גם אם הוא טיפה פחות גמיש הוא שקט יותר ויהיה מעל ומעבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ ההבדלים גדולים ברעש? כי אני רוצה שהספק יחזיק לי לשידרוגים עתידיים......הכרטיס מסך ה7300 הוא ממש רק לעכשיו שאני ייסתדר כי הוא עולה לי 200 שקל כי בDS3 אין כרטיס מסך מובנה אחרי זה אני רוצה את ה8800GTS 320MB ואני חושב שהPN לא יחזיק אותו....בגלל זה אני יותר חושב בכייון של הHEC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...