והיום על שולחן הניתוחים - צפרדע (או ליתר דיוק, קרפדה ;)) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

והיום על שולחן הניתוחים - צפרדע (או ליתר דיוק, קרפדה ;))

anatoli

Recommended Posts

אהלן אנשים,

חשבתי לשתף אתכם בעוד פרויקט קטן שעבר אצלי היום. מדגם SR-80 עם כבל בעייתי. הפיתרון, איך לא, החלפה מלאה של הכבל. הכבל החדש, SPC בעובי 24gauge. כרגיל, קונקטור ניוטריק, הלחמות עם Cardas Tri, גם הפעם כמה טריקים משלי להפחתה של המיקרופוניות של הכבל. בתמונה כמובן שלא תראו אותם (לפחות לא את החשוב ביותר) אך אני רק יכול לציין שמכל האוזניות שעשיתי עד עכשיו עם חיווט כזה, מדובר ללא כל ספק באוזנייה עם כמות המיקרופוניות הקטנה ביותר (זאת לפחות מהבדיקה הקצרה שהעברתי עליהן עד עכשיו).

החיווט בהתאם לבחירת הבעלים בצבע חום. יצא דיי מגניב דווקא. עוד לא יצא לי לראות שילוב כזה על גראדו, בהחלט מייחד את האוזנייה. גם מבחינת זה עדיף. עוד לא עשיתי השוואה רצינית, את זה אני אעשה כנראה מחר, אבל ממה ששמעתי עד עכשיו הסאונד קצת יותר "מוגדר" ועם רזולוציה טובה יותר.

ולחלק המעניין באמת:

החולה עובר ניתוח רציני ומפורק לגורמים:

img3022pq5.jpg

המטופל עם הורידים החדשים בתנוחה נועזת:

img3024xn4.jpg

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח דריבריים של גראדו מדוע הם נראים כמו speaker ,והמצחיק הוא שגם rs-1 שעולה ימבה $$$ בנוי ככה.

סודות להפחתת מיקרופוניות?,אני בא להחליף גם את הציפוי של ה81 שלי חחח.

קיצר עבודה יפה כרגיל ,מחכה לשמוע רשמים על הסאונד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לאנטולי על העבודה.

ואני חייב להגיד שהתוצאה מרשימה (כרגע רק חיצונית כי הן עוד בביתו של אנטולי) :-*

התכננים שלי לעתיד הקרוב:

1. להשיג פאדים של 414.

2. לבנות/לקנות מגברון נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד כיף לשמוע ולראות שדרוגים שלך , כן ירבו.

באמת הם נראות טוב יותר עם החוט הזה ואני בטוח שהם גם נוחות יותר כי אני לא סבלתי את החוט של שלהם..

אחרי שהם יגיעו לבעליו שמכיר את האוזניות הכי טוב אני חושב שנשמח שיגיד לנו איך השדרוג נשמע..

רותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה טוב אנטולי... שאלה איך זה נשמע גם.

ואגב, נתקלתי לא מזמן במוד די מעניין לגראדו,שנקרא Liberator. פרטים כאן: http://www.dark-audio.com/liberator/

זה אמור "לפתוח" יותר את הסאונד (עוד יותר ממשהוא כרגע... :o), אולי גם לאזן אותו יותר, ולהרחיב את הבמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתקלתי בזה כבר, לדעתי זה לא טוב לדגם הזה, בטח שלא למישהו ששומע כמו שצריך. לפתוח את הצליל יותר זה לא דבר טוב באוזנייה הזאת. מה שהאוזנייה הזאת צריכה זה רזולוציה גבוהה יותר, צליל יותר שטוח, ובאס נמוך יותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ.... לרזולוציה גבוהה יותר ::)

Anatoli.[br]פורסם בתאריך: 14.07.2007 בשעה 12:27:24

טוב, כמו שהבטחתי רשמים מהסאונד :)

דבר ראשון, יש במה! כן, זה לא במה רחבה כמו ה-340 או ה-701, אבל זאת במה עם רוחב ולא פחות חשוב עם עומק. בהקלטות ג'אז למשל, זה נשמע הרבה יותר אמיתי וחיי מאשר לפני כן. דבר שני, יש רזולוציה טובה יותר. לפני כן התבאסתי כל פעם שהקשבתי להן כי הכל היה נמרח ומאוד משעמם, עכשיו כלים נשמעים כמו שהם צריכים להישמע עם פרטים טובים יותר, אין סמטוכה ענקית כמו לפני זה של קולות וצלילים. העניינים הרבה יותר "נושמים" וברורים. כמו כן, למרות הפירוט הקצת טוב יותר, אני חייב לציין שכנראה שהקפיצות בטרבל נשארו זהות או אפילו קצת פחתו. הצלחתי להקשיב לקטע שלם של ויואלדי (מה שאומר הרבה כינורות) על האוזניות האילו בלי לקחת אקמול (ובמצב רגיל עד עכשיו כבר הייתי צריך להיות על ארטופן 400 וזריקה של וולטרן לתחת).

קיצור, לדעתי אחלה של שידרוג לאוזנייה. סך הכל נראה יותר טוב, יחיד במינו, ונשמע טוב יותר גם כן. וכל זה בעלות לא גבוהה במיוחד. גיל, נראה לי שתהייה מרוצה ;)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה איזה כיף לגיל שיש לו את אנטולי...

כל הכבוד על השדרוג

לא ידעתי שרק כבלים יכולים להשפיע כל כך על הצליל...

אפשר לקבל איזה הסברון בין הקשר לאיכות הצליל לבין הכבלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...