מבזק חדשות: מחירי הQ6600 יורדים במדרגות - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבזק חדשות: מחירי הQ6600 יורדים במדרגות

אור כהן

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מאיפה השטות הזאת שתהיה בעיה לE4400 עם קרייסיס?? כל עוד יש לו כרטיס מסך חזק לא תהיה לו בעיה בכלל.

דבר ראשון אני ממליץ מאד על לפחות לדרגה של E6600.

דבר שני, אתה חייב להסכים איתי שלמי שיהיה 4 ליבות (שמן הסתם, המשחק יודע לנצל אותם במלואם), תיהיה חוויה עשירה יותר במשחק.

אפילו ההגיון אומר ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אני ממליץ " :lol: :lol: :lol:

ההגיון שלך קצת תקול מכמה סיבות.

אחת מהן שהמשחק עובד מצויין עם כפולי ולא יעבוד טוב יותר עם מרובי ליבה(לא באופן שאפשר להבחין בכל מקרה) והסיבה השנייה היא שהמעבד לא מעשיר את חווית המשחק מבחינת הוספת דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל גדול בין להגיד שעם המעבד החזק יותר (ה - QUAD) תהיה חוויה עשירה יותר (שגם זה לא בטוח מה שיהיה) ללהגיד שלמעבד החלש יותר (E4400) יהיו בעיות בהרצת המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתכם שיש אנשים שלא יודעים שיש ירידת מחירים, בשבילם 2300 ש"ח בשביל Q6600 חדש זה אחלה מחיר והם ילכו לקנות.....

ואור אחי הבעיה היא שאתה קצת מתלהב בהודעות שלך פה ויש כאלה שכנראה לא אוהבים....

לי אישית אין בעיה בכלל

אם נראה לכם שהבנאדם מתלהב תעירו לו יפה למה לנסות להעליב

ואגב באמת שהQ6600 לא משפר כל כך את חוויית המשחק תאמין לי..... הכרטיס מסך שלך הוא הפקטור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אני ממליץ " :lol: :lol: :lol:

ההגיון שלך קצת תקול מכמה סיבות.

אחת מהן שהמשחק עובד מצויין עם כפולי ולא יעבוד טוב יותר עם מרובי ליבה(לא באופן שאפשר להבחין בכל מקרה) והסיבה השנייה היא שהמעבד לא מעשיר את חווית המשחק מבחינת הוספת דברים.

נכון, זהו כרטיס המסך.

אך אני עדיין מאמין שיהיה שיפור כלשהו במשחק (גם אם לא יהיה ניתן לראות אותו), לדוגמא שיהיו הרבה אובייקטים במשחק, מעבד ה4 ליבות יתפקד יותר טוב מה2 ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור..תראה את מה שנדניס אמר. זה בדיוק אבל בדיוק מה שהתכוונתי אליו ואילו הניסוח שלך בעצם מטעה אנשים וגורם להם לחשוב שהמשחק ממש יקרטע להם אם יש להם E6600 ב-3GHZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור, זה בדיוק מה שאני מנסה להעביר לך. לא יהיו יותר אובייקטים במשחק כי המעבד לא קשור לזה אם הם יהיו שם או לא.

HUH?

אולי תנסה לקרוא עוד פעם? אולי קצת לאט יותר? :xyxthumbs:

לדוגמא שיהיו הרבה אובייקטים במשחק, מעבד ה4 ליבות יתפקד יותר טוב מה2 ליבות.

*אגב מה כל החברה הגדולים קפצו עליו? פתאום כולם מסתכלים על כל טעות קטנה שלו כמו איזה ...

הטעות היחידה שלו הייתה אולי שהוא היה אמור להוסיף סימן שאלה אחרי המשפטים שלו..כראוי לדעה/מסקנה אישית ולא עובדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כדי שאתה תקרא יותר לאט ולא אני.

אור, זה בדיוק מה שאני מנסה להעביר לך. לא יהיו יותר אובייקטים במשחק כי המעבד לא קשור לזה אם הם יהיו שם או לא.

האדום המודגש במיוחד בשבילך ובשביל אור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...