קנייה קבוצתית של מסכי 2007 של DELL - גם WFP וגם FP - עמוד 15 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של מסכי 2007 של DELL - גם WFP וגם FP

TaZeR

Recommended Posts

^^^^ מחזק :xyxthumbs:

אגב, נראה לכם שעד ה1 באוגוסט נוכל לרכוש את המסכים?

אור אני רוצה שהמסכים יהיו אצל כל מי שרוצה כמה שיותר מהר,

אבל כמו שכבר כתבתי בינתיים לא נעשה כלום בנידון, ואם לא יעשה עד יום חמישי-שישי , אז אני אטפל בעניין

בהנחה הכמעט ודאית שלא יעשה כלום בימים הקרובים, אני אתחיל לטפל בעניין רק מסופ"ש - ככה שכנראה זה יגיע אחרי 1.8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אור אני רוצה שהמסכים יהיו אצל כל מי שרוצה כמה שיותר מהר,

אבל כמו שכבר כתבתי בינתיים לא נעשה כלום בנידון, ואם לא יעשה עד יום חמישי-שישי , אז אני אטפל בעניין

בהנחה הכמעט ודאית שלא יעשה כלום בימים הקרובים, אני אתחיל לטפל בעניין רק מסופ"ש - ככה שכנראה זה יגיע אחרי 1.8

הו ואה, מה אני יעשה.

כבר כל החלקים של המחשב שלי מוכנים לקנייה והייתי אמור לרכוש אותו בכלל אתמול, אבל מה שעיכב\מעכב אותי זה המסך הזה.

תאמין לי, לדעתי עדיף שתפתח תרד מחר\היום, כי אני לא רואה שמשהו יתקדם פה בימים הבאים.

אגב, כמות המסכים שברצוני להזמין עלתה ל2, אחד לי ואחד לאח שלי (רגילים), [glow=red,2,300]אני מקווה שתפתח נושא חדש בקרוב מאד[/glow]

כמה שיותר מהר עדיף יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מחכה? תקנה אותו כבר, ואז יגיע גם המסך...

מה זה יעזור לי אם אין מסך, אוקיי ננסח את זה במילים אחרות:

הדבר היחיד שעוצר בעדי להפעיל את המחשב זה שעדיין לא רכשתי כאן את המסך. :bash:

אני חייב אותו מהר.... :2gunsfiring:

שמישהו יקח פה פיקוד!!! :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור יש פה מישהו בפורום שאומר שהוא בקשר עם ספק פחות מוכר של , והוא קיבל בגדול מחירים אטרקטיביים.

הוא אומר שהיום/מחר הוא ידבר איתו ויקבל הצעת מחיר מסודרת יודיע מה קורה עם זה.

אני מקווה שיהיה לך מסך עד ה-1.8 ;D - נחכה לראות מה ייצא מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה יעזור לי אם אין מסך, אוקיי ננסח את זה במילים אחרות:

הדבר היחיד שעוצר בעדי להפעיל את המחשב זה שעדיין לא רכשתי כאן את המסך. :bash:

אני חייב אותו מהר.... :2gunsfiring:

שמישהו יקח פה פיקוד!!! :jump:

:kopfpatsch:

תקנה כבר את המחשב, שיהיה לך בבית המחשב, ואז נדבר על המסך !!! הרי אתה עובד עכשיו עם מסך כלשהו, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

תקנה כבר את המחשב, שיהיה לך בבית המחשב, ואז נדבר על המסך !!! הרי אתה עובד עכשיו עם מסך כלשהו, לא?

אתה לא מבין!

לאבא שלי יש את הקריזות שלו, אז נראה לו יותר יפה לעיין לקנות את המסך, ואז מה עושים עם מסך בלי מחשב? אז הוא יקנה את המחשב. :bash:

בקיצור את שניהם יחד,בקיצור,קיבצו,ריצקבו :jump1: :jump1: :jump1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו כולם!

הבהרתי שאני עסוק מאוד עד ה 1 באוגוסט ואז אני אוכל להמשיך את המשא ומתן. אני לא יכול לעשות דבר עד אז.לכן, מי שרוצה לזרז את הקנייה מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית ואני אדבר איתו לגבי העסקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו כולם!

הבהרתי שאני עסוק מאוד עד ה 1 באוגוסט ואז אני אוכל להמשיך את המשא ומתן. אני לא יכול לעשות דבר עד אז.לכן, מי שרוצה לזרז את הקנייה מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית ואני אדבר איתו לגבי העסקה.

אוהו שלום לנסיך! :hi:

מי שרציני (לא כמו הבחור פה שעושה מה שבא לו), ומעוניין באמת במסך שייכנס בבקשה לתרד החדש שאני אפתח בחצי שעה הקרובה

אני (בניגוד לזה שפתח את התרד) יצרתי קשר כבר עם מספר מקומות שאני מכיר ומספר מקומות שאתם ציינתם ויש לי חדשות טובות בעניין

לפרטים נוספים אנא היכנסו לתרד החדש

אורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוהו שלום לנסיך! :hi:

מי שרציני (לא כמו הבחור פה שעושה מה שבא לו), ומעוניין באמת במסך שייכנס בבקשה לתרד החדש שאני אפתח בחצי שעה הקרובה

אני (בניגוד לזה שפתח את התרד) יצרתי קשר כבר עם מספר מקומות שאני מכיר ומספר מקומות שאתם ציינתם ויש לי חדשות טובות בעניין

לפרטים נוספים אנא היכנסו לתרד החדש

אורי

Lonbenon סליחה, אבל הצטרפתי כבר לרשימה של מי שמעליי (גם אח שלי), אז אתה יכול למחוק אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...