למבינים בגיטרות. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למבינים בגיטרות.

Odedb52

Recommended Posts

אני מנגן חצי שנה. חוץ מזה אתה מוזמן לקחת את האגו שלך ולמלא איתו בלון... אחרי שגררת את הדיון ל"למי יש מיתר גדול יותר" ... ואתה באמת מתווכח עם מישהו שמנגן 1/30 מהזמן שאתה מנגן..

אז אתה אדיר. אתה מדהים. זה מה שאתה רוצה לשמוע? אני מעריץ אותך

אין לי משהו חכם לכתוב פה

אני מסכים שקצת הגזמתי.

אבל זה בשביל להבהיר נקודה.

אל תשלול נגינה בגיטרה קלאסית, אפילו שזה מצ'עמם ואני מבין

שתירגול בגיטרה קלאסית יכול לשעמם.

כי זה מוסיף נפח וגוון לסגנון הנגינה שלך.

או אתה רוצה לגמור כמו סלאש? :)(דוגמא לגיטריסט לא מגוון)

או כמו אינגווי?(זה המלך האמיתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 198
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא שולל ואני אפילו מחפש אקוסטית... בין שאר ההוצאות שאני מוציא D:

ההתחלה עם חשמלית נתנה לי פשוט יותר מוטיבציה. אף פעם לא אמרתי שקלאסית זה כלי משעמם, ההפך. ולא הייתי מתנגד להיות סלאש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שולל ואני אפילו מחפש אקוסטית... בין שאר ההוצאות שאני מוציא D:

ההתחלה עם חשמלית נתנה לי פשוט יותר מוטיבציה. אף פעם לא אמרתי שקלאסית זה כלי משעמם, ההפך. ולא הייתי מתנגד להיות סלאש ;)

תכלס, זה החלום.

להתפרנס מנגינה :)

ההורים תמיד יגידו לך שאי אפשר, זה בטוח... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. לקלאסיות צוואר עבה וגודל יותר, מה ש"מכריח" לאמן את האצבעות טוב ואח"כ עושה נגינה על חשמלית קלה יותר, שקול לספורטאים שמתאמנים עם משקולות של 8 ק"ג ואז בתחרות עצמה מניפים 6 ק"ג.

לא פשוט יותר להגיד קשה באימונים קל בקרב ? :nixweiss::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פשוט יותר להגיד קשה באימונים קל בקרב ? :nixweiss::lol:

לא כי אתה צריך להסביר לחבורת ילדים קטנים שמאתמול התחילו לנגן בחשמלית ויודעים לעשות power chordes

בטוחים שלא צריך לעבור דרך קלאסית בשביל לנגן טוב...

הם לדוגמא מנגנים offspring בלי בעיה..

ממש סטיב ואי קטנים...

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת יותר שווה להתחיל עם אקוסטית. המרווח בין המיתרים קטן יותר כך שצריכים להיות מדוייקים יותק, קשה להפיק צלילים בלי הרט המעצבן הזה, וזה גם אימון טוב.

עזבו אותכם צוואר עבה, צוואר דק יכול לעזור הרבה יותר.

אני לא התחלתי מאקוסטית וזאת הייתה טעות כי עכשיו יש לי גיטרה קלאסית ששוכת בלי שימוש :P...

ד"א אחרי שניגנתי על האקוסטית אני מנגן על חשמלי יותר טוב מרוב הילדים המורה שלי מלמד(שלמד אותו פרק זמן או בשנה יותר) מבחינת הטכניקות(בנדים, סליידים כד').

ממליץ על אקוסטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף להתחיל מגיטרה קלאסית משום שהיא דורשת יותר גמישות וכוח באצבעות יותר מאשר גיטרה חשמלית (הצוואר הדק,המיתרים העבים יותר,והaction של המיתרים,בין השאר). אני ניגנתי בסביבות שנה לפני שעברתי לחשמלית,ונגינה על חשמלית הייתה ממש פשוטה בשבילי. אני מצטער שאני משוויץ,אני שונא לעשות את זה,אבל הרמה שלי הייתה גבוהה מכאלה שניגנו פרק זמן דומה לשלי והתחילו מחשמלית.

אבל בכל אופן - אתה מנגן בשביל הכיף,אז תתחיל ממה שאתה חושב שתהנה הכי הרבה.

אם אתה חושב שלא תהנה מנגינה על קלאסית,אל תתחיל מקלאסית,אין טעם בנגינה בלי הנאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על כל התגובות.. למדתי משהו... :xyxthumbs:

ו... אני באמת "חושש" מהקטע הזה שקלאסית תשעמם אותי מדי וכבר לא יהיה לי חשק להמשיך עד החשמלית... למרות שאתמול ניגנתי על סטראטוקסר של חבר (דגם שאין בארץ. American משהו. איזה 1800$..אבל זאת לא הנקודה...) עם מגבר גם של פנדר (פרינסטון 650 , 65 וואט).. וממש עשה לי חשק לדעת לנגן עליה טוב.... אבל גם חשבתי על הקטע שבאמת אני יגיע לאיזה מקום וייתנו לי לנגן על קלאסית וזה פתאום יהיה לי קשה אחרי שאני תותח על חשמלית...... פאדיחה... :nixweiss:

בקיצור.... אני חושב שאני בכל זאת יתחיל מקלאסית שאולי גם אותה אני ייקבל מתנה... (לגבי חשמלית ומגבר... אני אמור לקבל תשובה בעוד כמה ימים.. יכול להיות אני גם יקבל משהו...)

אז...... אני יעדכן..... ותודה רבה לכולם!! :yelclap:

עודד ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, בגלל זה קונים את שתיהן, סך הכל, במילא יקח לך כמה חודשים עד שתלמד בסדר, בזמן הזה ייצא לך גם לשבת על קלאסית אצל חברים וכו' ככה שאתה לא חייב קלאסית כל עוד אתה יודע שלחברים יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע.... גם אני ניג'סתי לו על זה שבטוח שיש את הדגם הזה..... אבל אתמול כשהוא היה אצלי ראיתי באמת הבדלים בין זה למה שיש בארץ. בפיקאפים בעיקר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...