למבינים בגיטרות. - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למבינים בגיטרות.

Odedb52

Recommended Posts

הייתי רוצה להוסיף ארבע אופציות נוספות. את הפיווי אני לא מכיר ולכן אני לא אומר את דעתי עליו.

-מרשל MG100DFX כמו שלי. לא הייתי הולך עליו למעשה במקרה שלך. הוא פשוט לא בחירה נכונה. 2300 שקל

-מרשל AVT50 - אחלה מגבר, אחלה דיסטורשן. מבחינת הסאונד וההספק הוא בינוני, אם אתה לא מתכוון להשתמש בדיסטורשן המובנה שלו הוא יהיה בזבוז. 2600 שקל.

- ליין 6 ספיידר 3 75 וואט- בחירה קצת לא רגילה, מכיל מודולייזר בסגנון של הפוד 2.0 (מודולייזר- מדמה מגברים) ומגבר שנמכר מאוד טוב בחו"ל. שווה לך לשמוע

ואז להביע דעה- שוב, אם אתה לא תשתמש בכל מאות האפקטים המובנים שלו זה יהיה בזבוז של מגבר. 2200/2000 שקל

- פנדר 212R- מאה וואט, שני של סלסטיון. קלין מעולה, איכות יוצאת מגדר הרגיל. אפקטים מובנים- על הפנים. אם אתה מתכוון לקנות פדאלים או מולטי- זאת לדעתי הבחירה. 2100 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 198
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

*הבהרה*

- איכות סאונד: איכות הפריאמפ והדרייבר. או בקיצור, איכות ה"רמקול"

-איכות האפקטים/הדיסט: הרמה והסאונד של הדיסטורשן והאפקטים המובנים, כמובן שזה אומר גם הגיוון שלהם וה-tonality שלהם.

-הספק: אתם יודעים מה זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז במידה ואני מצליח לשכנע את ההורים או להביא מחו"ל בצורה כלשהיא, אז ה-Peavey Valveking 112, במידה ולא אז ה-Marshall AVT50, כנראה. למישהו יש עוד הצעות? [תודה רבה לכל מי שעזר לי עד כה]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מגבר של fender שעלה לי 1500 ש"ח...דגם FM65R

ואני לא רוצה לקנות חדש כי האמת זה מספק אותי.

אבל להרחיב את מגוון האפקטים אני מעוניין, מה גם שאני צריך פדאל

כי נמאס לי להחליף עם האצבע בין דיסטורשן למצב רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שמחפש פדאל דיסטורשן עצבני, נקי ואפילו חם(אם יש לכם מגבר מנורות מגניב), אני ממליץ בחום על המוד של Keeley לBoss Metal Zone.

פדאל ענק!

http://rashgash.co.il/catalog/product/kl-kmt2

מי שנמצא בזמן הקרוב בארה"ב או שיש לו קרוב משפחה/חבר שחוזר משם בקרוב, אני ממליץ לכם לקנות שם, הוא עולה רק 150$ בארה"ב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיסטורשן ממש ורסטילי ומומלץ, אפשר להוציא ממנו המון אפשרויות צליל מצוינות, ושלא כמו שמו, הוא לא רק למטאל.

וזה למה אני ממליץ עליו(יש לי אותו 8)) :xyxthumbs:

לא ייאמן כמה הוא נשמע יותר טוב מהMetal Zone "הרגיל"... משהו מדהים... הדיסטורשן יותר חד, יותר נקי, יותר חם... פשוט מוד מעולה.

קילי לשלטון :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...